Polskie Karate

Polskie Karate

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-07 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Elektroniczne i przestrzenne brzmienie połączone z klimatycznym rapem to efekt współpracy Igorilli, producenta No Echoes i wokalistki Kasi Gede. Nowy singiel “Biel”  powstał w trakcie snowboardowego wyjazdu do szwajcarskiego Veysonnaz. Efekt, w postaci klimatycznego klipu, znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2015-01-13 15:48 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Na stronie ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący pierwszy album kolektywu producenckiego Noize From Dust - "Ultraakustyka". Gościnnie w teledysku "Szanta" pojawia się ekipa Polskiego Karate, skrecze dołożył DJ Slime. Produkcją klipu zajął się Jasiek Gajdowicz. Klip w rozwinięciu. Szykujcie się na abordaż! 

kategorie:
dodano: 2013-04-23 17:30 przez: Kollabo (komentarze: 9)

Mamy zwycięzcę konkursu Kollabo x EMBRYO NAGRANIA! Po wielu godzinach przesłuchiwania aż 52 wersji utworu Polskie Karate - „W 3 dupy” udało nam się dojść do ładu kto zrobił to najlepiej. Mr. Onte w błyskotliwy sposób nadał utworowi swój unikalny charakter, który idealnie odzwierciedla naturę całego albumu Polskie Karate, gratulujemy! Wśród nadesłanych prac nie zabrakło również innych, które zasługują na wyróżnienie - chociażby Boorak'a który otrzymał najwięcej głosów publiczności! Jesteśmy dumni z jakości prac nadesłanych przez uczestników i mamy nadzieję, że rywalizacja przy następnych konkursach będzie równie zacięta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2013-04-10 20:00 przez: Kollabo (komentarze: 0)

Kollabo wraz z EMBRYO NAGRANIA organizuje konkurs dla wszystkich zdolnych producentów! Każdy z tych, który chce wygrać szansę wyprodukowania utworu na legalne wydawnictwo EMBRYO musi zrobić remix utworu "W 3 dupy" i wrzucić go na swój profil na Kollabo. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 19.04.13 o godzinie 23:59! W jury, które wyłoni zwycięzcę zasiadają: Polskie Karate, Dwa Sławy oraz Metro. Dodatkowe nagrody to płyta "Polskie Karate", tshirt oraz wlepki.

dodano: 2013-04-05 17:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj impreza charytatywna dla B-Boya Cetowego odbyła się w Białymstoku, dziś czas na Warszawę. B-boy i ceniony w środowisku aktywista miał poważny wypadek i potrzebna jest mu szybka pomoc, co poruszyło różne miasta do działań. Szczegóły odnośnie całej sprawy możecie obejrzeć tutaj, a już dziś w stołecznym Barometrze koncert, w trakcie którego usłyszycie występy takich osób jak Medium, Stasiak, Solar/Białas, Polskie Karate i wielu innych. Pełne info poniżej a my serdecznie zapraszamy do wsparcia!

dodano: 2013-04-02 21:00 przez: Step Records (komentarze: 8)

Polskie Karate ft. Hades - Tak jak trza (prod. Metro)

W niecały miesiąc po premierze swojej debiutanckiej płyty Polskie Karate powraca zasiać zniszczenie jednym z najbardziej wulgarnych singli w historii polskiego rapu. "Tak jak trza" obraża wszystko i wszystkich, nie zostawiając na rodzimym szołbizie suchej nitki. Prymitywny beat mistrza kakofonii Metro, rozszalałe skrecze nastoletniej zmory polskich turtablistów DJ-a Flipa, a przede wszystkich wybitna gościnna zwrotka Hadesa - wszystkie te elementy składają się morderczy cios w dziąsło, który jeszcze długo nie pozwoli zapomnieć o pijackich wybrykach karateków.

kategorie:
dodano: 2013-03-30 20:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zapraszamy na piątą edycje festiwalu POŁUDNIOWY RYTM!

Line-up:
- REKS(USA)
- EDO G(USA)
- ŁONA/WEBBER + Live Band
- BISZ / B.O.K. + Live Band
- POLSKIE KARATE
- PACHO
- KAMEL

PROWADZĄCY: KAMEL

Data: 01.06.2013 (sobota)
Miejsce: Żory, Park Cegielnia ul. Folwarecka (PLENER)
Start: 16:00

video
dodano: 2013-03-04 18:48 przez: Embryo Nagrania (komentarze: 2)

Polskie Karate x Sainer - Na Ratunek (prod. Metro)

Kontrowersyjny numer Polskiego Karate, w ironiczny sposób, komentujący kondycję rapgry, został zobrazowany w nietypowy sposób. Przenosimy się do pracowni Sainera z Grupy Etam, który odpowiada za niezwykłą okładkę oraz charakterystyczną identyfikację graficzną Polskiego Karate.

Zastanawialiście się, jak powstały te niepodrabialne grafiki? Na waszych oczach tworzy się obraz inspirowany muzyką karateków, oczywiście w charakterystycznym dla Sainera stylu, pełnym ironii, odważnych zestawiań kolorów i kontrastów. Dokładnie tych elementów spodziewajcie się też na płycie "Polskie Karate", której premiera już we wtorek 5.03.

recenzja
dodano: 2013-03-03 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Kto nie ostrzył sobie zębów na ten album? Single narobiły niemałego szumu wśród fanów energicznego, tętniącego funkiem rapu. Co prawda, doświadczenie mnie nauczyło, że nie należy tak wcześnie ferować wyroków, ale kiedy Daniel Wardziński podrzucił mi ten materiał do recenzji i rzekł: miłej zabawy ci życzę, bo jest grubo, zacząłem niecierpliwie czekać na ten mały sparing. Ostatecznie skończyło się na prawdziwej walce i muszę wam wyznać, że wcale nie jest tak łatwo. Polskie Karate bezczelnie kopie po jajach. A słuchaczowi się to podoba i prosi o więcej.

dodano: 2013-02-28 20:00 przez: Embryo Nagrania (komentarze: 5)

Autorzy melanżowego hymnu  „W 3 dupy” ruszają na podbój polskiej rap-sceny i nie biorą jeńców.  Ich pierwsza płyta zatytułowana po prostu „Polskie Karate” ukaże się już 5 marca. Wyga, Igorilla, Metro i DJ Flip to doświadczeni zawodnicy walczący o prawo do melanżu i beztroskiego życia w kraju kwitnącej wiśniówki. Są bezczelni, w ich kawałkach roi się od rozbujanych bitów i wyszczekanych zwrotek. A do tego gościnne zwrotki Hadesa (HiFi Banda), Dwóch Sławów i Grafa, którzy pokazują, że czarny pas w nawijce zdobyli rozwalając bity, a nie karmiąc kucyki.

Sprawdź album, dla którego Bruce Lee chciałby zmienić obywatelstwo.

recenzja
dodano: 2013-02-23 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Płyty producenckie od zawsze na rynku wydawniczym były materiałem drugiej kategorii, bynajmniej ze względu na zawartość, raczej na świadomość fanów dla których były to "składanki". Sytuacja zaczęła się odmieniać o czym świadczy nie tylko gigantyczny sukces "Równonocy", ale również duże zainteresowanie towarzyszące płytom WhiteHouse czy NNFoF. Moim zdaniem żadna z wyżej wymienionych płyt, choć nie chcę im nic ujmować,  nie jest jednak najlepszą w swojej kategorii A.D. 2012.

Materiał Metro ukazał się w moje urodziny i dziś traktuję go jak piękny prezent od jednego z najbardziej wyjątkowych producentów na polskiej scenie. Tkwiąc w błędnym przekonaniu, że recenzja tego materiału była już na Popkillerze delektowałem się tym albumem przez wiele tygodni nie koncentrując się na formułowaniu wniosków. Okazało się, że recenzji nie było, więc zapraszam was na małe nadrabianko... Premier w 2012 było mnóstwo, świetnych albumów również, ale "Antidotum 2" nie da się porównać z żadnym z nich.

dodano: 2013-02-04 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

Polskie Karate ft. Dwa Sławy - W 3 dupy (prod. Metro)

Dlaczego: Pytanie "dlaczego" możecie zadać tylko przed włączeniem play, bo po nim wszystko staje się jasne. Sam już nie wiem co w tym wszystkim jest najlepsze. Okopcony Wyga, relaksujący się w wannie Igor, "roztrzepany" Astek czy pobity Radek. Nie zapominajmy jednak o Metro, który zrobił taki bit, którego większość raperów by się przestraszyło. Ci się nie boją niczego i rozpierdalają wszystko sławiąc Polskie Karate w całym kraju. Ogień!

 

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-01-29 00:01 przez: HipHopHeadz-pl (komentarze: 1)
Miło mi Was poinformować o koncercie amerykańskiego rapera AZ ! To pierwszy koncert gwiazdy tak wielkiego formatu kultury hip-hop we Wrocławiu ! Oczywiście klub Brooklyn, sobota ! "AZ jest znany jako jeden z najbardziej wpływowych artystów którzy kiedykolwiek chwycili za mikrofon" - http://allhiphop.com/
dodano: 2013-01-14 20:20 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Polskie Karate "Poczuj moc"

Video Dnia: Polskie Karate "Poczuj Moc"

Dlaczego: Wyga, Igorilla, Flip i Metro atakują kolejny klipem, tym razem zrealizowanym w stołecznej scenerii. Tytuł jest bardzo wymowny i jeśli tylko ktoś choć odrobinę rozumie funk moc poczuje od razu na wejściu. "Setki tysięcy smutnych, miliony zagubionych", a każdy powinien się uśmiechnąć i dobrze rozbujać słysząc taki bit i takie flow. Dawajcie ten materiał chłopaki!

 

Strony