Igor Seider

Igor Seider

dodano: 2013-01-14 20:20 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Polskie Karate "Poczuj moc"

Video Dnia: Polskie Karate "Poczuj Moc"

Dlaczego: Wyga, Igorilla, Flip i Metro atakują kolejny klipem, tym razem zrealizowanym w stołecznej scenerii. Tytuł jest bardzo wymowny i jeśli tylko ktoś choć odrobinę rozumie funk moc poczuje od razu na wejściu. "Setki tysięcy smutnych, miliony zagubionych", a każdy powinien się uśmiechnąć i dobrze rozbujać słysząc taki bit i takie flow. Dawajcie ten materiał chłopaki!

 

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Rock
dodano: 2012-12-04 15:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Cztery miasta, cztery koncerty, czterech kumpli i cztery nowe piosenki, czyli 4 x 4 w najlepszym wykonaniu. 
Mama Selita pracowity rok 2012 zamknie czterema koncertami, na których będzie można posłuchać nie tylko utworów z albumu „3,2,1,,,!”, ale także zupełnie nowych piosenek, które mają znaleźć się na kolejnej płycie zespołu. Czy powtórzą popularność singla "Brudne Bomby"?

dodano: 2012-09-28 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


Video Dnia: Polskie Karate x Metro "Ręka, Noga, Mózg Na Ścianie" (2012)

Dlaczego: Bo wejście Janka to kwintesencja tego co rozumiem pod pojęciem "flow". Bo to co zrobił Metro to kwintesencja tego co rozumiem pod pojęciem "funk". Bo oldschoolowy klimat całości zaraża uśmiechem i pozytywnym vibem. Więcej takich rzeczy poproszę, bo tego nigdy za wiele.

dodano: 2010-07-04 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Syrop - Pompujemy Kolor (2010)

Dlaczego: Zajawkowy, świeży, kolorowy, pamiętający o pozostałych elementach i nasycony klimatem najlepszych rapowych lat numer i klip. Pierwszy singiel z nadchodzącego debiutu Kolso i Igora Seidera jako Syrop, promujący przy okazji festiwal Street Art Doping.