Medium

Medium

współpraca płatna
dodano: 2024-02-29 19:30 przez: Redakcja (komentarze: 4)

To był 2011 r. - Medium zadebiutował na scenie wydaniem rewelacyjnie przyjętej „Teorii Równoległych Wszechświatów” (Asfalt Records) i został wybrany „Odkryciem Roku 2011”, a należy przypomnieć, że w tym samym roku debiutowali m.in. Białas, Gedz, Bisz, Śliwa, Vix.N czy Bonson. Zaledwie rok później Medium ogłosił, że... kończy karierę.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-05 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 12)

Kielecki raper 10 lat temu zadebiutował na legalu jako Medium, by po dwóch latach przejść ogromną duchową przemianę, zmienić całe życie i pseudonim artystyczny. Teraz wystosował osobisty wpis związany z tą rocznicą.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-15 14:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Ukazująca się dziś przepięknie wydana "Egzegeza: Księga Pszczół" to projekt, który Tau określił niedawno swoim "dziełem życia". Dlaczego? Z kieleckim raperem rozmawiamy o tym dlaczego reaktywował ostatnio profil Medium, jakie niebezpieczeństwa towarzyszyły mu w pracy nad albumem, a także co zmieniło się w jego życiu przez ostatnie lata. Rozpakowaliśmy również na wizji "pszczele" wydanie specjalne płyty, które robi naprawdę duże wrażenie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-12-25 13:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ostatnio pisaliśmy Wam o tym, że po 4 latach ożył profil Medium. Wczoraj zarówno tam jak na profilu Tau pojawiły się wieści o nowym materiale...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-28 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Przejście kieleckiego rapera z Medium do Tau było drastyczne i całkowite - odcięcie pępowiny wiązało się też z zostawieniem wcześniejszego fanpage'a i budową nowego od zera. Od 4 lat na profilu Medium nic się nie działo... aż do teraz.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-03 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Pierwsze 8 wersów w historii naszej akcji rzucił właśnie on - wtedy jako Medium, dziś po głębokiej przemianie i kilku latach pełnych muzycznych osiągnięć, działający jako Tau. Pierwszy Wilk, którego poznaliście i wybór bez wątpienia trafiony w 10-tkę.

Tuż przed premierą wspólnego utworu z nowej edycji sprawdźcie jak reprezentant Kielc wspomina udział w pierwszej edycji Młodych Wilków, edycji, która rozpoczęła coś dużo większego niż byśmy wtedy śmieli podejrzewać...

Natomiast klip Młodych Wilków 5 otrzymacie już w nadchodzącą niedzielę!

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:33 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Restaurator to inaczej Odnowiciel. Determinacja w poszukiwaniu prawdy o Bogu sprawiła, że ruszyłem drogą wiary w świadomy i dojrzały sposób. Od chaotycznego i nadgorliwego neofity aż po gorliwego i zrównoważonego naśladowcę Chrystusa, który jest rzeczonym Restauratorem. Przyglądając się ziemskiemu życiu Jezusa nie sposób przeoczyć krzyża, który jest integralną częścią Jego nauk. Tau, to inaczej krzyż, który symbolizuje cierpienie i poświęcenie bez którego nie możemy otrzymać daru zrozumienia drogi Miłości i Miłosierdzia w kontekście praw Ewangelii.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Profile
dodano: 2015-06-23 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Przelecieliśmy już przez nasze symulacje 'co by było gdyby' obrazujące jak mogłyby wyglądać edycje Młodych Wilków w latach 2001-2010, jutro rozpoczynamy odsłaniać nowe sylwetki... Jako idealny łącznik pasuje więc podsumowanie tego, co działo się w 3 pierwszych edycjach przygotowane przez Kubę Stemplowskiego, uznanego wrocławskiego dziennikarza, którego kojarzyć możecie z videowywiadów czy audycji RapLuz. Dziś pora na rok 2011 i inaugurację Wilków...

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Poznaliśmy porcję szczegółów odnośnie debiutanckiego albumu Tau, działającego wcześniej jako Medium. "Remedium" pojawi się 21 listopada i podobnie jak przy okazji featuringu Gift of Gaba potężnym zaskoczeniem jest lista gości. Obok Bezczela, Buki, KęKę, Palucha, Peji i Zeusa pojawi się na niej bowiem...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-11 23:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Poznaliśmy porcję szczegółów odnośnie debiutanckiego albumu Tau, działającego wcześniej jako Medium. "Remedium" pojawi się 21 listopada i podobnie jak przy okazji featuringu Gift of Gaba potężnym zaskoczeniem jest lista gości. Obok Bezczela, Buki, KęKę, Palucha, Peji i Zeusa pojawi się na niej bowiem... niedawny zdobywca Grammy, amerykański raper i producent Lecrae (tutaj jego "Church Clothes" jako nasz Mixtape Tygodnia)!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Od paru dni tajemniczo zapowiadaliśmy wam naszą najnowszą akcję... planowaliśmy ją jednak dużo dłużej a pierwsze działania podjęliśmy jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Roboty było sporo, ale teraz mamy nieskrywaną przyjemność przedstawić wam dokładne szczegóły wielkiej akcji jakiej jeszcze na polskiej scenie hip-hopowej nie było." - pisaliśmy 3 lipca 2011.

To już trzy lata od kiedy postanowiliśmy zmaterializować swój ambitny pomysł stworzenia czegoś na kształt polskiej odpowiedzi na XXL Freshmen. Widząc ogrom młodych talentów, którym brakowało odpowiedniej ekspozycji zdecydowaliśmy, że warto im pomóc. Wiedzieliśmy co, nie do końca wiedzieliśmy jeszcze jak - szczególnie, że wyjściowy budżet, którym na ten cel dysponowaliśmy wynosił równiutkie 0 złotych. A jednak udało nam się ideą zarazić innych - Ostrego, który bezproblemowo dostarczył potężnie rozbudowany bit; Dwaem Media Group, które zgodziło się nakręcić klip jedynie za zwroty kosztów transportu; Bartosza z Endefisu i Studio Szabrownix oraz Anemika i Dobrzejeststudio, którzy zgodzili się użyczyć nam na cały dzień miejsca; klub WhyNot?, który użyczył nam miejsca na specjalne graffiti i w końcu UrbanCity, które wsparło nas finansowo jak i logistycznie przy produkcji płyt. Równie entuzjastycznie odnieśli się do akcji sami zaproszeni raperzy - Medium (dziś Tau), Białas, Gedz, Bonson, Vixen, Shot, Bisz, Tusz Na Rękach, Kaiteu, Śliwa, Rekord oraz Green.

Wydawało się, że mało fortunny może być termin - w końcu ruszaliśmy w pierwszy weekend lipca, w trakcie trwania Openera, a klip ukazał się już na początku sierpnia, gdy frekwencja przy komputerach jest jeszcze mniejsza. Nic z tego - odbiór, zainteresowanie, ilość dyskusji, komentarzy i wsparcie całej czołówki polskiej sceny przerosły nasze oczekiwania wielokrotnie, akcja Młode Wilki na stałe wpisała się w kalendarium sceny a ja sam od tego czasu na pytanie "kto będzie w tym roku Młodym Wilkiem?" musiałem unikać odpowiedzi już jakieś 5000 razy. Patrząc na tę okrągłą rocznicę postanowiłem przypomnieć Wam zdjęcia z planu pierwszej edycji naszej akcji, zarazem zapewniając o dwóch rzeczach - możecie oczekiwać edycji czwartej (w specjalnym temacie na naszym forum możecie rozmawiać już o swoich typach czy propozycjach) a my postaramy się nie osiąść na laurach i znów zaskoczyć Was czymś więcej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-08 19:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Parę dni temu Medium ogłosił, że za duchową i artystyczną przemianą idzie też zmiana pseudonimu i następne projekty wypuszczać będzie już pod szyldem Tau. Poniżej video-oświadczenie tłumaczące tę decyzję. Dowiadujemy się z niego również, że DJ Funktion i Steve Nash po raz drugi zostali Mistrzami Świata DJ'ów na IDA - gratulujemy!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-05 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

"Pamięć'' nie jest przypadkowym numerem. Jest to część (1 z 2) pewnej transformacji. Wkrótce okaże się JAKIEJ." - pisał niedawno Medium na swoim FB. Dziś pojawiło się dodatkowo info brzmiące: "Debiut roku, 2 lata na scenie, 3 płyty, 8 spełnionych marzeń/ Historyczna chwila już o godz. 18:00. Zapraszamy." Okazuje się, że chodzi o zmianę artystycznego pseudonimu.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-21 21:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Medium - Pamięć

"Raj" - taki tytuł nosić będzie kolejny album Medium, który trafi do nas w przyszłym roku. Pierwszym singlem jest zobrazowany nietypowym video numer "Pamięć", przywołujący klimat, który reprezentant Kielc pokazywał nam jakiś czas temu. Mocno, klasycznie i refleksyjnie.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-15 19:00 przez: Step Records (komentarze: 2)

Zaraza ft. Medium - Śmierć kliniczna

Zaraza - album duetu producenckiego DJ B i Szczur ukaże się już 1 listopada. W sieci pojawił się kolejny teledysk promujący ten projekt. W numerze „Śmierć kliniczna” gościnnie udzielił się Medium. Za klip odpowiedzialna jest ekipa Smoła Studio. Na Zarazie gościnnie usłyszymy: Pezeta, Jurasa, Sokoła, Małpę, Hadesa, Hukosa, Cirę, Dioxa, Wigora, Mesa, Te Trisa, Pono, Medium, VNM-a, W.E.N.Ę, Praktisa, obcokrajowców: Lvinoye Serdce, Ligalize oraz DJ-ów: Kebsa i Eproma. Więcej info w rozwinięciu.

Tagi:

Strony