Vixen

Vixen

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-31 16:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Vixen jest na scenie już od kilkunastu lat, jednak w ostatnich latach jego wytrwałość przeszła próbę. Po spadku zainteresowania i liczb musiał zatrudnić się przy roznoszeniu kanapek w firmach, ale ostatnie miesiące są dla niego pasmem dobrych informacji.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2023-10-22 05:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Vix.N ewoluował pod kątem muzycznym w różnych kierunkach, jest nieprzewidywalny artystycznie i głodny wyzwań, jednocześnie wznosi na wyższy poziom to co dotychczas było w jego muzyce najlepsze. Jeżeli czekacie na stricte rapowy album ta płyta zdecydowanie nie jest dla Was, ale jeśli oczekujecie czegoś wiecej to bedzie ona strzałem w dziesiątkę. "Blindbox" rozlewa sie miedzy gatunkami takimi jak: country rap, 80'ties pop, uk garage, rock, chill vibe, ale nie jest radykalny. Lawiruje miedzy różnymi stylami nie dając sie zaszufladkować, ale do tego przyzwyczaił już nas Vix.N na poprzednich albumach. Ma sie wrażenie jednak, że tym razem jest jeszcze bardziej zaskakująco i bez kompleksów.

Tagi:
dodano: 2021-04-08 07:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV dostępny jest już 3. odcinek z serii „Kawałek novego serca”. Kolejna odsłona miniserialu z udziałem Vixena nosi tytuł „Lucky Striker”, a do premierowego numeru gościnną zwrotkę dograł VNM. Pod adresem: http://bit.ly/2Z4vAQ1 trwa przedsprzedaż nadchodzącego albumu „Nove serce”.

dodano: 2021-03-26 09:30 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

W środę do sieci trafiła kolejna część „Kawałka novego serca”, czyli miniserialu złożonego z teledysków Vixena. Premierowy singiel zatytułowany jest „Droga” i zwiastuje album „Nove serce”

Tagi:
video
dodano: 2021-03-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno pisaliśmy wam, że Vixen trafił do szpitala, a jego stan zdrowia miał być dosyć poważny. Wczoraj okazało się, że informacja stanowiła jedynie element promocji jego nowej płyty "Nove Serce".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Vixen przygotowywał się ostatnio do rozpoczęcia promocji jego nadchodzącej płyty. Niestety, jak informuje wytwórnia, raper trafił do szpitala, a jego sytuacja zdrowotna wygląda na poważną.

Tagi:
video
dodano: 2020-03-10 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na kanale HORREcTV dostępna jest już „Nieczystość”. Jest to 4. numer promujący EP-kę „7G”, czyli wspólny projekt Kleszcza i Opała. Wydawnictwo wczoraj trafiło do sprzedaży. Płytę zamawiać można tylko na MaxFloSklep.pl oraz na Vulgarus.pl. Dochód ze sprzedaży fizycznych nośników zostanie przeznaczony na cel charytatywny spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Tagi:
dodano: 2019-12-03 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Trwają przygotowania do premiery wyjątkowego spektaklu muzyczno-teatralnego z udziałem m.in. raperów: Numera Raza, Vixena i wokalistki Ani Iwanek. „Ghosting. Stan ducha” reżyseruje Jakub Wocial. Muzycy, którzy są spoza branży teatralnej, po raz pierwszy spotykają się na deskach teatru, żeby stworzyć taką formę. Do spektaklu powstała autorska muzyka bazująca na rapie, elektronicznym popie, R&B. Cuty i muzykę tworzy m.in. DJ Eprom. Premiera 20, 21 i 22 grudnia w Małej Warszawie na warszawskiej Pradze. Bilety już trafiły do sprzedaży.

Tagi:
dodano: 2019-10-31 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

1/2 duetu Pokahontaz i legenda Paktofoniki na swoim facebookowym fanpage'u nie szczędziła ciepłych słów wobec jednego z uczestników pierwszej edycji naszej akcji.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-09-04 17:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Vix.N ft. KaeN - STFU (E02) | prod. JRS | 50% EP

Vixen - 50% EP

Cykl EP-ek poświęconych emocjom mamy już w 75% zakończony. Pociesza jedynie fakt, że przed nami jeszcze Serce. Po smutku przyszedł czas na frustrację. Vixen jest jedną z najbardziej niedocenionych postaci na rodzimej scenie. Po ostatnim LP, czyli To nie vixt4pe można odnieść wrażenie, że odnalazł niszę dla siebie. Wyróżniająca się barwa głosu reprezentanta MaxFlo oraz bity spod ręki JRS-a komponują się ze sobą. Tworzą symbiozę, która nie pozostawia nam nic innego jak czekać na dalszy rozwój wypadków.

Tagi:
dodano: 2019-09-04 17:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Tej wiosny nie tylko kwiaty zakwitły a w lecie rozgrzewało nas nie tylko słońce. Wysyp premier na polskim rynku hiphopowym nie pozwolił się nudzić. Duża część słuchaczy nie miała na co narzekać; przekrojowość stylistyczna była ogromna. Od KaeNa przez Rzabkę po KPSN-a, PMM, Opała, Emila Blefa na Pihu skończywszy - a to tylko kilka ksywek, które będą dla nas małym wprowadzeniem... Zanim jesień rozkręci się na dobre przypomnijmy sobie co warto znać z premier ostatnich miesięcy.

-->-ROZPOCZNIJ RANKING<--

dodano: 2019-09-04 13:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

„Lucky” to 2. singiel promujący „100% EP” Vixena. Gościnne zwrotki dołożyli do niego Rahim i Fokus. Utworu nie zabraknie na długogrającym, dwupłytowym wydawnictwie zatytułowanym „Serce”, którego przedsprzedaż trwa na www.MaxFloSklep.pl

video
dodano: 2019-08-28 13:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił właśnie 1. singiel promujący „100% EP”. Numer Vixena zatytułowany „Wyszliśmy na ludzi” zamyka jednocześnie serię teledysków połączonych fabułą. To jednak nie koniec nowości od artysty. W MaxFloSklepie trwa pre-order dwupłytowego albumu „Serce”. Premiera wydawnictwa jesienią tego roku 

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-27 09:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Artyści połączyli siły w jednym z numerów na dwupłytowym albumie „Serce”. Gedz to nie jedyny gość, którego usłyszymy na nadchodzącym wydawnictwie Vixena. Dotychczas ukazały się już utwory z takimi zawodnikami, jak: Skip, Skorup, KaeN, czy Meek, Oh Why?. Premierę „Serca” zapowiedziano na wrzesień br., a jego pre-order trwa w MaxFloSklepie 

kategorie: Video
dodano: 2019-02-19 20:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiła 1. odsłona klipowego serialu z udziałem Vixena. Wideo powstało do utworu „Melodio” pochodzącego z 1. tegorocznej EP artysty. Krążek zatytułowany „25% EP” dostępny jest na www.MaxFloSklep.pl oraz serwisach z muzyką cyfrową

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami Vixena dziś premierę ma jego 1. z 4 EP-ek zapowiedzianych na 2019 r. Równocześnie w sieci pojawił się teledysk do utworu „Melodio”, promujący minialbum25% EP”. Wideoklip jest również częścią większego projektu zrealizowanego wspólnie z ekipą 9LITER FILMY.

Tagi:

Strony