Kontinuum

Kontinuum

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-27 09:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Artyści połączyli siły w jednym z numerów na dwupłytowym albumie „Serce”. Gedz to nie jedyny gość, którego usłyszymy na nadchodzącym wydawnictwie Vixena. Dotychczas ukazały się już utwory z takimi zawodnikami, jak: Skip, Skorup, KaeN, czy Meek, Oh Why?. Premierę „Serca” zapowiedziano na wrzesień br., a jego pre-order trwa w MaxFloSklepie 

dodano: 2013-04-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Vixen "Orły" (official video by RPS)

Dlaczego: "Kontinuum" to jeden z najlepszych albumów minionego roku i mam nadzieję, że klip do świetnego motywatora "Orły" pomoże mu skupić jeszcze trochę zasłużonej uwagi. Don't sleep!

Tagi:
dodano: 2013-01-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Don't sleep! Jedna z najciekawszych płyt roku 2012, która ewidentnie przeszła na razie bez należytego echa jest już dostępna w całości do darmowego odsłuchania na kanale RPS'u.

"To na pewno najrówniejszy i najspójniejszy z dotychczasowych materiałów reprezentanta Czańca. Oparty na całościowym patencie dążenia do kontinuum, rozwoju osobistego i samodoskonalenia, co mogliśmy w dużej mierze słyszeć już na "Rozpalić Tłum", tam jednak wymieszane także z trackami o innej tematyce, jak choćby "Zdrowie Gospodarza". "Kontinuum" interpretować można bardziej jako jedną całość i swoistą vixenową odpowiedź na "Lot 2011" - to moje pierwsze skojarzenie po przesłuchaniu albumu. Wznoszenie się ponad szarą codzienność, lot "wgłąb siebie" i rozwój własnej mentalności i duchowości." - pisałem w przedpremierowej recenzji. Sami sprawdźcie jak wyszło, jeżeli jeszcze nie słyszeliście całego LP.

Tagi:
dodano: 2012-11-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Witajcie w Innej Stronie - nowym cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? W odcinku czwartym nasz ubiegłoroczny Młody Wilk, który dopiero co wydał trzecie legalne solo, "Kontinuum", będące bez wątpienia jednym z najciekawszych tegorocznych albumów. Przypominamy też, że w piątek Vixen będzie gościem specjalnym na imprezie promocyjnej Młodych Wilków 2012.

video
dodano: 2012-11-16 21:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Vixen "Utworzymy pełnię" official video RPS

Dopiero co przeczytaliście naszą recenzję "Kontinuum" a już trafia do Was także pierwszy teledysk promujący album. Obraz idealnie moim zdaniem podkreśla i podkręca klimat i przesłanie i całość wypada naprawdę świetnie. Premiera jutro!

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-16 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Vixen. Jedna z tych osób, z którymi wystarczy porozmawiać 5-10 minut, by być pewnym, że prędzej czy później osiągnie to, co chce. Ogromny muzyczny entuzjazm, zaraźliwa pozytywna energia i nakręcająca rapowa zajawka. Debiutancki "New-Ton", choć nierówny, ukazywał przebłyski talentu, ubiegłoroczne "Rozpalić Tłum" potwierdziło progres i dojrzewanie zarówno jako raper jak producent. Jak linię tę kontynuuje "Kontinuum"?

Tagi:
dodano: 2012-11-12 23:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Będzie to innowacyjny album zarówno pod względem muzycznym, jak i pod względem wydania. Podczas nagrywania tego materiału czuję, jak moje życie się doskonali proporcjonalnie do mojej muzyki. Chyba znalazłem w końcu złoty środek." - mówi Vixen o nadchodzącym 17 listopada "Kontinuum" a my w oczekiwaniu na pierwsze video dostajemy drugi element układanki w postaci numeru "Motywacja".

Tagi:
dodano: 2012-11-05 22:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po 1,5 roku od wydania "Rozpalić Tłum" Vixen atakuje trzecim legalnym solo, zatytułowanym "Kontinuum"! Krążek ukaże sie jeszcze w tym miesiącu - 17 listopada, oczywiście nakładem RPS Enterteyment.

- Będzie to innowacyjny album zarówno pod względem muzycznym, jak i pod względem wydania - mówi Vixen. - Podczas nagrywania tego materiału czuję, jak moje życie się doskonali proporcjonalnie do mojej muzyki. Chyba znalazłem w końcu złoty środek.

Tagi: