Vixen "Kontinuum" - płyta już 17 listopada

dodano: 2012-11-05 22:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po 1,5 roku od wydania "Rozpalić Tłum" Vixen atakuje trzecim legalnym solo, zatytułowanym "Kontinuum"! Krążek ukaże sie jeszcze w tym miesiącu - 17 listopada, oczywiście nakładem RPS Enterteyment.

- Będzie to innowacyjny album zarówno pod względem muzycznym, jak i pod względem wydania - mówi Vixen. - Podczas nagrywania tego materiału czuję, jak moje życie się doskonali proporcjonalnie do mojej muzyki. Chyba znalazłem w końcu złoty środek.

Album „Kontinuum" będzie zawierał 15 utworów. Produkcją, oprócz mnie, zajmują się: Nalef, Sherlock, Lanek, El Grego i 101 Decybeli. Będzie kilku gości. Zaprosiłem do współpracy ludzi, których podziwiam i cenię za twórczość. Zrobię wszystko, żeby ludzie przeżyli emocjonalną przygodę, słuchając nowego albumu. Między innymi dlatego jest to najdłużej tworzona płyta w mojej historii. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł zacząć dzielić się z nową muzyką. Malutkimi kroczkami budowałem przez ostatnie miesiące coś wyjątkowego, kilku bardzo wartościowych ludzi pomagało mi przy tym. Jestem im za to niezmiernie wdzięczny - dodaje.

Płyta cd zawiera 15 premierowych utworów w wersji podstawowej w superjewelbox. Pojawi się też wersja specjalna z książką (przemyślenia Vixena podczas procesu twórczego płyty) w twardej oprawie - wersja limitowana. Poniżej intro.

Tagi: 

znawcaerape
miazga :o
pe
zajebiscie chlopak leci , slucham go od początku wychylenia za czasów portalu z kreską : ) , życze wszystkiego najlepszego na twojej drodze !!!!
pe *
Chodz bit jebie troche bitem DKA
Jawor12345
Mam już dość nowości.....kolejna "innowacyjna płyta". Zróbcie coś w starym stylu..... Chociaż obiektywnie muszę przyznać ze kawałek niczego sobie
mstif
dojrzalem sie jednego bledu skladniowego... po za tym COŚ, Cos kakrtnego bez prezenia molow.... powsinoga to nic, bo RPS ma dlugi... bo peja nie ogarna sie pod wzgledem finansowym....bo odrobil lekcje teraz tylko Praktyka :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>