Vix.N

Vix.N

współpraca płatna
dodano: 2024-06-21 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

ZBUKU szykuje swój 8. album w karierze, a w nowym singlu razem z Vix.N'em postanowili zabrać nas w świat country-rapu. Motywacyjny utwór wsparty jest teledyskiem, nawiązującym do estetyki country. Produkcją "Bang Bang" zajął się sticktogether.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2024-06-14 21:25 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Nadszedł rok smoka, a więc czas na zmiany! I czas na trzecią solową płytę Hinola, lidera Polskiej Wersji. "Coś mi mówi" to album inny od poprzednich - bo jest najbardziej osobisty i autorefleksyjny. W warstwie muzycznej jest świadectwem rozwoju artysty, który nie stroni od eksperymentów i wyzwań, o czym przekonacie się przy odsłuchu...

kategorie:
dodano: 2024-06-14 21:20 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

KęKę powraca po trzy letniej przerwie i prezentuje swój siódmy album.

dodano: 2024-06-11 23:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Premiera najnowszego krążka KęKę już w ten piątek (14.06). Na kilka dni przed tym wydarzeniem wiemy już, kto gościnnie pojawi się na albumie.

współpraca płatna
dodano: 2024-05-21 14:17 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Hinol Polska Wersja zaprosił do swojego nowego numeru Gibbsa i Vix.N'a a efektem jest letni singiel, skłaniający jednak do refleksji. Teledysk zrealizowany został w Los Angeles.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-31 16:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Vixen jest na scenie już od kilkunastu lat, jednak w ostatnich latach jego wytrwałość przeszła próbę. Po spadku zainteresowania i liczb musiał zatrudnić się przy roznoszeniu kanapek w firmach, ale ostatnie miesiące są dla niego pasmem dobrych informacji.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2023-10-22 05:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Vix.N ewoluował pod kątem muzycznym w różnych kierunkach, jest nieprzewidywalny artystycznie i głodny wyzwań, jednocześnie wznosi na wyższy poziom to co dotychczas było w jego muzyce najlepsze. Jeżeli czekacie na stricte rapowy album ta płyta zdecydowanie nie jest dla Was, ale jeśli oczekujecie czegoś wiecej to bedzie ona strzałem w dziesiątkę. "Blindbox" rozlewa sie miedzy gatunkami takimi jak: country rap, 80'ties pop, uk garage, rock, chill vibe, ale nie jest radykalny. Lawiruje miedzy różnymi stylami nie dając sie zaszufladkować, ale do tego przyzwyczaił już nas Vix.N na poprzednich albumach. Ma sie wrażenie jednak, że tym razem jest jeszcze bardziej zaskakująco i bez kompleksów.

Tagi:
video
dodano: 2022-02-10 14:45 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Na MaxFloRecTV trafił singiel Vix.N-a zatytułowany „KnockKnock”. Utwór otwiera nowy rozdział w działalności artysty, zwiastując EP-kę „Mustang”. Premierowemu numerowi towarzyszy wideo, za którego realizacją stoi ekipa 9LiterFilmy. Wraz z teledyskiem w MaxFloSklepie wystartowała przedsprzedaż krążka wraz z bonusami.

Tagi:
dodano: 2021-04-08 07:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV dostępny jest już 3. odcinek z serii „Kawałek novego serca”. Kolejna odsłona miniserialu z udziałem Vixena nosi tytuł „Lucky Striker”, a do premierowego numeru gościnną zwrotkę dograł VNM. Pod adresem: http://bit.ly/2Z4vAQ1 trwa przedsprzedaż nadchodzącego albumu „Nove serce”.