NWJ

NWJ

dodano: 2019-09-04 17:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Tej wiosny nie tylko kwiaty zakwitły a w lecie rozgrzewało nas nie tylko słońce. Wysyp premier na polskim rynku hiphopowym nie pozwolił się nudzić. Duża część słuchaczy nie miała na co narzekać; przekrojowość stylistyczna była ogromna. Od KaeNa przez Rzabkę po KPSN-a, PMM, Opała, Emila Blefa na Pihu skończywszy - a to tylko kilka ksywek, które będą dla nas małym wprowadzeniem... Zanim jesień rozkręci się na dobre przypomnijmy sobie co warto znać z premier ostatnich miesięcy.

-->-ROZPOCZNIJ RANKING<--

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-10 17:44 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Abel i Jordah zapowiadają "Salvator Mixtape" i ujawniają gości! Artyści od jakiegoś czasu regularnie publikowali numery na swoim kanale, nie podając przy tym żadnych informacji, w jakim celu to robią. Kilka dni temu wrzucona została okładka przygotowywanego przez nich "Salvator Mixtape" z dopiskiem kwiecień 2018.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-08 23:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 16)

TEDE odwołuje premierę zapowiadanej płyty "Warszawa Hotel"? Raper dodał na Instagram czarne zdjęcie, podpisując je słowami "Przepraszam, nie będzie Warszawa Hotel". Myślicie, że to specyficzna akcja marketingowa czy Tede rzeczywiście zmienił plany?

dodano: 2017-08-07 20:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 1 września w warszawskim klubie Iskra zagra Tede oraz liczna reprezentacja NWJ. Oprócz tego w planie są spotkania z artystami i prezentacje poświecone historii wytwórni.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-14 15:11 przez: Kacper Szymański (komentarze: 6)

Przez dziesięć dni słuchacze Tedego mogli na You Tube oglądać relację z pobytu ekipy NWJ w czeskiej Pradze. Raper wraz ze swoim producentem Sir Michem i całą świtą udał się do stolicy Czech, gdzie w wynajętym domu, nazwanym przez nich "Traphałsem", powstawała jego nowa płyta - SKRRRT. Okazało się, że Praga to dopiero początek!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-05 21:15 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Wszyscy możemy się zgodzić, że ciężko jest znaleźć drugi tak płodny artystycznie duet na naszej rodzimej scenie rapowej. Tede i Sir Mich nie próżnują i nagrywają razem kolejny album! Najnowsza produkcja będzie się jednak znacząco różnić od poprzednich, co będzie mieć swoje źródło już w samym procesie powstawania materiału - artyści nagrywają go w czeskiej Pradze, dokąd, nie bez przeszkód, udali się wraz z całą ekipą NWJ. Jakie jeszcze nowości pojawią się na nowej płycie?

Tagi: