Abel

Abel

dodano: 2019-05-25 20:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 0)

Chociaż tegoroczny Hip Hop Kemp długo czekał z odpalaniem kolejnych nazw w swoim lineupie, to wygląda na to, że w tym momencie ogłoszeniowe szaleństwo rozpoczęło się na dobre. W ostatnich dniach organizatorzy tej legendarnej, czeskiej imprezy zapowiedzieli występy kolejnych dziewięciu wykonawców, którzy zdecydowanie wzmacniają program festiwalu. W Hradec Kralove zagra w tym roku m.in. superskillowiec Token, duet EARTHGANG, DJ samych Beastie Boys Mix Master Mike, francuska ekipa Hocus Pocus, kapitalna Yugen Blakrok, młodziak YBN Nahmir oraz Polacy: Tede, Abel, Joda, Gruby Mielzky oraz Tymek. Wszystko wskazuje na to, że kolejne ogłoszenia są również tuż za rogiem!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-29 00:10 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Długo wyczekiwana i zapowiadana kooperacja PNG Boys w końcu ujrzała światło dzienne. Charaktarystyczne osobowości w niecodziennym numerze! Holak, Król Świata, Jordah PNG, Abel, R.A.U. prezentują "Żółć" łącząc sferę muzyczną z wizualną.

kategorie:
dodano: 2018-05-14 00:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wspólne wydaawnictwo reprezentanta NWJ i połowy składu Małych Miast. "Salvator Mixtape" to wybuchowe połączenie producenkich popisów Jordaha i niesamowitych skillów Abla. Te 11 numerów to z pewnością pozycje, których nie możecie ominąć. 

 

Tracklista:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-10 17:44 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Abel i Jordah zapowiadają "Salvator Mixtape" i ujawniają gości! Artyści od jakiegoś czasu regularnie publikowali numery na swoim kanale, nie podając przy tym żadnych informacji, w jakim celu to robią. Kilka dni temu wrzucona została okładka przygotowywanego przez nich "Salvator Mixtape" z dopiskiem kwiecień 2018.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-23 13:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kojarzycie serię Chopperów Tech N9ne'a, polegających na rapowych zawodach szybkości? Mops postanowił przenieść je na polski grunt i urządzić wyścigi, w których obok niego do boju stanęli VNM i Abel...

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-05-18 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W sobotę 3 czerwca w klubie Rejs nad Wisłą wytwórnia Aloha Entertainment świętuje swoje X urodziny. Będzie to oficjalny before festiwalu Hip Hop Kemp 2017.  Najpierw odbędą się warsztaty hip-hop, a następnie startują koncerty. Zagrają Reno, Abel & Brat Jordah, Proceente & Łysonżi Dżonson, Numer Raz, Muflon, Blady Kris, Zerotroskiss (Masia/Guova/MuzaMan/DJ Gugatch), Subarugang oraz goście specjalni. Afterparty rozkręcą DJ Grubaz & DJ Beredson. Imprezę poprowadzi Rufin MC.

video
dodano: 2017-04-22 14:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

Tede i Sir Mich wypuścili kolejny klip z albumu "Keptn'". W numerze "69 ziomeczków" swój feat dograł również Abel. W dniu premiery teledysku w sklepach pojawiło się koncertowe DVD "Pół życia na żywo", czyli zapis występu Tedego i Sir Micha w warszawskiej Stodole, jaki miał tam miejsce 4 grudnia 2016 roku.

Tagi:
video
dodano: 2016-09-01 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Proceente - Christo ft. Łysonżi, Abel (prod. Wrotas) - VIDEO

"Christo" to pierwszy teledysk promujący płytę Proceente "Asamblaż"Gościnnie w kawałku udzielają się Łysonżi oraz Abel. Raperzy opowiadają o swoich młodzieńczych marzeniach i powracają do stanu świadomości z czasów, kiedy byli nastolatkami. Muzykę w kawałku wyprodukował Wrotas. Za miks oraz master odpowiada Staszek Koźlik (Erem Studio). Autorem teledysku "Christo" jest Damian Michalak z ekipy Dobrekino Studio. Zdjęcia do video zostały zrealizowane na warszawskim Czerniakowie. Album Proceente "Asamblaż" ukaże się 29 września nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy dystrybucyjnej ze Step Records i Preorder.pl.

video
dodano: 2016-04-19 20:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Abel zaprezentował kolejny teledysk promujący niedawno wydaną płytę "Hannibal". Za realizację klipu w w pełni odpowiedzialny jest Mateusz Gudel, czyli Brat Jordah, który równocześnie jest producentem ostatniego krążka artysty. "Hey" to teledysk mocno kombinowany - tak określamy te technikę w której powstaje. ABEL został nagrany na Green Screenie w Słubicach i tak naprawdę to jest jedyna realna rzecz, która pojawia się w tym klipie - reszta jest zupełnie wykreowana..." - tak o swoim video mówi Mateusz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-06 22:30 przez: Anonim (komentarze: 19)

Abel dopiero co wypuścił nakładem Wielkiego Joł dobrze przyjętego "Hannibala", udziela też w związku z tych licznych wywiadów. W nowej rozmowie ostro i bez ogródek wypowiedział się o twórczości Gangu Albanii...

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-03-31 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj w Rybniku rozpoczyna się trasa koncertowa "Uliczny Stosunek Tour", którą tworzy ABEL oraz Małe Miasta. Raper spod skrzydeł Wielkie Joł promować nią będzie swoje najnowsze wydawnictwo pt. "Hannibal", które od dwóch tygodni bardzo dobrze radzi sobie na półkach sklepowych. Małe Miasta kontynuują promocję albumu "Koń" wydanego jeszcze w 2015 roku. Postacią łącząca obydwie strony jest Mateusz Gudel (Brat Jordah) - członek duetu Małe Miasta, a zarazem producent ABLA i jego płyty "Hannibal".

dodano: 2016-03-18 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

18 marca do sklepów trafił drugi solowym album ABLA pt. "HANNIBAL". Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszego solowego materiału "Ostatni Sarmata", słubicki raper Abel powraca z drugim solowym albumem. Na płycie pojawią się między innymi Tede, Diox, Król Świata (Flaszki i Szlugi), Seta, Rosalie., R.A.U i Holak. Za produkcję płyty - tak jak przy poprzednim albumie "Ostatni Sarmata" - odpowiedzialny jest Brat Jordah, który również dorzucił swoją zwrotkę do jednego z utworów. Już niebawem ABEL wspólnie z duetem MAŁE MIASTA rusza w trasę "Uliczny Stosunek tour". Płyta do odsłuchu poniżej.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-03-15 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy na prapremierową imprezę albumu "HANNIBAL" w BALu! Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszego solowego materiału "Ostatni Sarmata", słubicki raper Abel powraca z drugim solowym albumem zatytułowanym "Hannibal". Z tej okazji spotykamy się na kolejnej wspólnej imprezie BALu i Wielkiego Joł, w trakcie której oficjalnie świętować będziemy premierę krążka - bądźcie gotowi na HanniBAL So Hard! Tego wieczora jeden z eleganckich bali rozkręcą DJ Abdool i Dj Rizzle a na scenie dodatkowo z krótkim występem pojawią się ABEL, Brat Jordah oraz ich goście ... m.in. TEDE!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-03-14 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W piątek 18 marca odbędzie się premiera płyty ABLA zatytułowanej "HANNIBAL". Z tej okazji zapraszamy na szereg wydarzeń związanych z premierą tego albumu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-02-29 15:48 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Słubicki raper Abel powraca z drugim solowym albumem zatytułowanym "Hannibal". Trzeci singiel jest zatytułowany "Hannibal Ante Portas" - czyli Hannibal u bram, co można interpretować również jako nieubłaganie zbliżający się dzień premiery płyty. Płyta pojawi się w sklepach w piątek 18 marca 2016 roku, a preorder trwa od 14 lutego. Na płycie gościnnie pojawią się między innymi Tede, Diox, Król Świata (Flaszki i Szlugi), Seta, Rosalie., R.A.U i Holak. Za produkcję płyty - tak jak przy poprzednim albumie "Ostatni Sarmata" - odpowiedzialny jest Brat Jordah, który również dorzucił swoją zwrotkę do jednego z utworów.

Tagi:

Strony