Asamblaż

Asamblaż

video dnia
dodano: 2016-10-12 21:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Proceente - Alkohero feat. Kuba Knap (prod. Wrotas aka LifeView)

Prezentujemy teledysk Proceente "Alkohero", kolejny klip promujący płytę Proceente "Asamblaż". Gościnnie w kawałku pojawia się Kuba Knap, muzykę wyprodukował Wrotas aka LifeView. Całość zmiksował i zmasterował Staszek Koźlik (Erem Studio). Autorem klipu jest Damian Michalak (Dobrekino Studio). Utwór znakomicie wpisuje się w jesienny, nalefkowy klimat, ponieważ rozpoczyna się właśnie sezon na produkcję domowych wyrobów relaksujących. Pamiętajcie, żeby słuchać z umiarem!

Przy okazji zapraszamy na 4 x Koncert Premierowy płyty Proceente "Asamblaż" w sobotę 5 listopada w stołecznym klubie niePowiem. Oprócz Proceente koncerty premierowe w Warszawie zagrają Masia, Okoliczny Element oraz MAXIM. Więcej info o wydarzeniu pojawi się zaraz po weekendzie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-09-28 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Proceente, najbardziej aktywny członek legendarnego Szybkiego Szmalu, wypuszcza kolejny materiał w Polskę. "Asamblaż" - tajemniczo brzmiący tytuł, ale tylko na pozór. Sam musiałem początkowo sprawdzić w słowniku, co dokładnie oznacza ten wyraz, by móc przygotować się na to, co raper będzie miał do powiedzenia na bitach Wrotasa. No właśnie, krążek to producenckie dzieło jednego człowieka, nie licząc mistrzowskiego bonus tracku autorstwa Metro (o tym będzie nieco później). Czy miałem oczekiwania wobec płyty po singlach? Jasne, szczególnie w kontekście świetnego "Christo", gdzie słychać odejście gospodarza od klasycznego sznytu w muzyce na rzecz bardziej nowoczesnych brzmień. Luźny przekaz Procenta, niezmienny od lat, wprowadza w odpowiedni nastrój i ja to kupuję za każdym razem. Nie inaczej jest i w przypadku tego materiału.

video
dodano: 2016-09-21 12:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Proceente - Walec (prod. Wrotas aka LifeView)

Prezentujemy utwór "Walec", track otwierający płytę Proceente "Asamblaż", która trafi do sklepów 29 września. Muzykę wyprodukował Wrotas aka LifeView, utwór zmasterował Staszek Koźlik (Erem Studio). Autorem zdjęć jest Tomek Karwiński (www.karwinski.pl), kolarzem video zajął się Adaś Zawalich.

video
dodano: 2016-09-01 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Proceente - Christo ft. Łysonżi, Abel (prod. Wrotas) - VIDEO

"Christo" to pierwszy teledysk promujący płytę Proceente "Asamblaż"Gościnnie w kawałku udzielają się Łysonżi oraz Abel. Raperzy opowiadają o swoich młodzieńczych marzeniach i powracają do stanu świadomości z czasów, kiedy byli nastolatkami. Muzykę w kawałku wyprodukował Wrotas. Za miks oraz master odpowiada Staszek Koźlik (Erem Studio). Autorem teledysku "Christo" jest Damian Michalak z ekipy Dobrekino Studio. Zdjęcia do video zostały zrealizowane na warszawskim Czerniakowie. Album Proceente "Asamblaż" ukaże się 29 września nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy dystrybucyjnej ze Step Records i Preorder.pl.