Gang Albanii

Gang Albanii

dodano: 2020-07-05 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 34)

Przy okazji zdobycia przez White'a 2115 Diamentu za "Californię" SBM Label odnotowało fakt, że to 7 diamentowy singiel w polskim rapie, a od tego czasu do listy doszły jeszcze 3 pozycje. Wynik imponujący, a Diament to w końcu 10-krotne Złoto i 5-krotna Platyna, więc by do niego doskoczyć trzeba już naprawdę dużego zainteresowania. Jednak grono dotychczasowych zdobywców może zaskoczyć.

video
dodano: 2017-12-20 18:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jak Borixon czuje się po powrocie na rapową scenę z "albańskich wakacji'? Czy nie bał się, że po Gangu Albanii zostanie napiętnowany przez słuchaczy jak Jędker po Monopolu? Dlaczego Gang okazał się takim sukcesem a inny przerysowany imprezowy projekt Hardkorowa Komercja swego czasu w ogóle nie siadł? Jak ma się dziś hype materiału do jego jakości? W którym numerze na "Koktajlu" miał być Belmondo? Dlaczego Borixon lubi współpracować z młodymi? Jak doszło do zremiksowania przez ReTo "Papierosów"? O tych i innych kwestiach w pierwszej połowie obszernego i szczerego wywiadu z Borixonem!

video
dodano: 2017-05-27 14:48 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

P.A.F.F. na liście artystów, z którymi już współpracował, ma m.in. ekipę Major Lazer, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy Wiza Khalifę, a teraz przygotowuje się do wydania swojego albumu pod tytułem "Fala". Klubowy singiel "AYE!" z gościnnym udziałem Popka jest pierwszą zapowiedzią płyty, na której pojawią się także Paluch, Tede, Dwa Sławy czy Duże Pe. Wrocławski producent zapowiada, że krążek dokona brzmieniowej rewolucji na polskej scenie muzycznej.

video
dodano: 2017-03-25 16:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

24 marca projekt "Trzech Króli", wspólne dzieło Popka, Soboty i Matheo, pojawił się na półkach z muzyką. Wydawnictwo promują teledyski do utworów "Nigdy nie mów nigdy", "Z biegiem czasu", "Czego sercu nie żal", "Bajka" oraz "Dom". Na kanale Step Records stopniowo pojawiały się kawałki z nowej płyty, a obecnie można posłuchać 11 z 12 numerów.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2017-03-13 15:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Popek rozwinął temat zakończenia współpracy między nim a Robertem M. W rozmowie z Arturem Rawiczem na pytanie, dlaczego producenta nie ma w filmie "Popek za życia" Król Albanii odpowiedział: "Pokłóciliśmy się, najzwyczajniej w świecie, i dlatego go tam nie ma. Chciał robić pod górkę, chciał wyrwać ode mnie jakieś pieniądze za to, że pokaże tam swoją brzydką mordę".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2017-03-10 12:40 przez: Kontakt (komentarze: 23)

Dwa albumy Gangu Albanii pokryły się kolejno Diamentem i Podwójną Platyną - i wygląda na to, że na tym koniec. "To był zabieg nie muzyczny, tylko bardziej marketingowy, żeby zarobić z tego hajs. Nie będę już tego powtarzał, wolę się skupić na muzyce ambitnej" - mówi Popek w wywiadzie z Hip-hop.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-17 18:27 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Do premiery “Ciężkiego Gnoju” zostały jeszcze dwa tygodnie, tymczasem Gang Albanii serwuje słuchaczom kolejny, piąty już, klip promujący album. Zespół nie zwalnia tempa i udostępnia obraz do numeru “Kapitan Kox”. Za video odpowiada ekipa Mania Studio. Premiera krążka 29 kwietnia. Na www.preorder.pl trwa przedsprzedaż albumu w wersji DELUXE.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-06 22:30 przez: Anonim (komentarze: 19)

Abel dopiero co wypuścił nakładem Wielkiego Joł dobrze przyjętego "Hannibala", udziela też w związku z tych licznych wywiadów. W nowej rozmowie ostro i bez ogródek wypowiedział się o twórczości Gangu Albanii...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-25 11:00 przez: Anonim (komentarze: 5)

W sieci pojawił się nowy klip Gangu Albanii. Tym razem czas na “After party”, które Król serwuje swoim słuchaczom tuż po klipie “Lecimy na koncert”. Za produkcję utworu jak i całego albumu, odpowiada Rozbójnik Alibaba. Klip to dzieło ekipy Mania Studio. Premiera albumu “Ciężki Gnój” 29 kwietnia. Na www.preorder.pl krążek dostępny jest w wersji DELUXE 2CD.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-18 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W sieci pojawił się nowy klip od Króla i jego Gangu. Numer “Lecimy na koncert” promuje nadchodzący album “Ciężki gnój”. Premiera krążka 29 kwietnia. Wersja DELUXE 2CD dostępna tylko na www.preorder.pl.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-11 11:25 przez: Anonim (komentarze: 6)

W sieci pojawił się nowy klip Gangu Albanii. Tym razem czas na jeden z bardziej hardkorowych numerów “Albańskie Kakao”. Zdjęcia to dzieło ekip filmowych Mania Studio i H D S C V M. Montaż - H D S C V M. Singiel zapowiada drugi album Króla i jego gangu “Ciężki Gnój”. Premiera 29 kwietnia nakładem Step Records. Krążek dostępny w przedsprzedaży w wersji DELUXE 2CD tylko na www.preorder.pl.

Tagi:
kategorie: News
dodano: 2016-03-07 20:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Gang Albanii zaatakował w ubiegłym roku na wielu frontach - w tym roku poza drugim albumem atakuje także na kolejnych. Dowiedzieliśmy się właśnie, że w przygotowaniu jest książka o Popku, której autorem jest nie kto inny jak Robert M aka Rozbójnik Alibaba!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-06 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Król i jego Gang udostępniają kolejny klip! Singiel “Riki Tiki” zapowiada drugi album ekipy pt. “Ciężki Gnój”. Premiera krążka 29 kwietnia. Na www.preorder.pl trwa przedsprzedaż albumu w wersji DELUXE. Za video odpowiada ekipa Mania Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-15 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Gang Albanii powraca z nowym albumem! Zwariowana ekipa, która szturmem wzięła rok 2015, uruchamia przedsprzedaż kolejnego krążka. Premiera płyty "Ciężki gnój" 29 kwietnia. Album w wersji DELUXE (2cd) dostępny w przedsprzedaży tylko na www.preorder.pl. Pierwszy klip "Kocham Cię Robaczku" wyszedł wczoraj na Walentynki na kanale StepRecordsTV.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2016-01-25 13:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba stworzyli bez wątpienia najgłośniejszy i najbardziej kontrowersyjny projekt w polskiej muzyce roku 2015. Multiplatynowy album "Królowie Życia" i odsłony liczone w dziesiątkach milionów - te liczby musiały robić wrażenie. Teraz na horyzoncie jest już drugi album formacji...

Tagi:

Strony