P.A.F.F.

P.A.F.F.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-17 18:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)

P.A.F.F. - którego możecie kojarzyć z takich projektów jak unitra audio, czy albumu "Fala" (oraz wielu międzynarodowych współprac) opublikował na Instagramie post ze studia, na którym możemy zobaczyć kilka zaskakujących twarzy.

video
dodano: 2021-01-22 15:24 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Drużyna Mistrzów prezentuje nowy motywacyjny klip "UPADEK SPORTOWCA" z gwiazdami sportu m.in Arkadiuszem Tańculą, Filipem Dziedzicem, Kasią Dziurską, Emilianem Gankowskim, Marcinem Molsą. Utwór ukazuje negatywne tendencje i słabości, które mają na nas olbrzymi wpływ i często powodują upadek, jednak odnalezienie samozaparcia, odwagi i pasji zawsze pozwala nam wygrywać i wrócić na właściwy tor.

video
dodano: 2019-10-18 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klip promuje nadchodzący album Bosskiego, "Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi 2". W utworze, który wyprodukował P.A.F.F., gościnnie udzielił się Arkadio.

video
kategorie:
dodano: 2019-10-09 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Były członek FIRMY i krakowski producent połączyli siły jako zespół Passki i prezentują pierwszy singiel ze wspólnego wydawnictwa.

video
dodano: 2018-07-20 21:08 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Już 31 sierpnia światło dzienne ujrzy dziewiąta solowa płyta rapera zatytułowana „Duchowy gangster”. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest „Terefere”. Jak sam Bosski mówi o utworze: „Terefere” to ironiczny utwór wyśmiewający wścibskie postawy ludzi, którzy więcej czasu spędzają na interesowaniu się cudzym życiem niż działaniu ze swoim własnym. Często wystawiają swoje opinie i sądy w oparciu o wątpliwej jakości informacje, co prowadzi do budowania fałszywych stereotypów.

Tagi:
video
dodano: 2018-03-23 02:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 8)

Na oficjalnym kanale DJ Frodo pojawił się teledysk do piosenki "Piątek", w której udzielił się także Malik Montana, Young Igi, P.A.F.F. czy Mr. Polska. Holenderski twórca jeszcze niedawno opowiadał nam o kulisach produkcji. Sprawdźcie efekty!

video
dodano: 2017-10-03 19:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

P.A.F.F. wypuszcza kolejny singiel ze swojej bangerowej, elektroniczno - hip-hopowej płyty "Fala". Tym razem jest to klip do kawałka "Leki", w którym brał udział Paluch.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-22 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Fala" P.A.F.F.'a przynosi wiele zaskakujących kooperacji, ale z pewnością jedną z najbardziej intrygujących jest "Turnup". Za mikrofonem "Święci z Bozonu", rozśpiewany na autotune'ie Tau przerabiający znany motyw "Chrześcijanin tańczy" oraz rozpędzony i rzucający punchline'ami Anatom a to wszystko na mocnym trapowym bicie. Brzmi ciekawie?

Tagi:
dodano: 2017-09-22 10:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Prawdziwa rewolucja brzmieniowa na polskiej scenie muzycznej! Fuzja elektroniki, hip-hopu, dancehallu i popu z gościnnym udziałem najlepszych raperów i składów hip-hopowych w Polsce" - czytamy w info prasowym. „Fala” to debiutancki album cenionego wrocławskiego producenta muzycznego Pawła „P.A.F.F.-a” Kasperskiego. Współpracował on z wieloma znanymi artystami, m.in. Major Lazer, Diplo, Dimitri Vegas & Like Mike, DVBBS, Jada Pinkett Smith, J.U.S.T.I.C.E czy Scooter.

Paluch, Tede, Popek, Dwa Sławy, Duże Pe, debiutujący muzycznie YouTuber Gargamel, Bosski, Zjednoczenie Soundsystem (Pablopavo i Diego Cichy Don) oraz Lanberry - to jedynie część gości obecnych na krążku. Całość właśnie dziś trafia do sklepów nakładem Universal Music Polska.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-09-21 23:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prawdziwa rewolucja brzmieniowa na polskiej scenie muzycznej! Fuzja elektroniki, hip-hopu, dancehallu i popu z gościnnym udziałem najlepszych raperów i składów hip-hopowych w Polsce. „Fala” to debiutancki album cenionego wrocławskiego producenta muzycznego Pawła „P.A.F.F.-a” Kasperskiego. Współpracował on z wieloma znanymi artystami, m.in. Major Lazer, Diplo, Dimitri Vegas & Like Mike, DVBBS, Jada Pinkett Smith, J.U.S.T.I.C.E czy Scooter.

Paluch, Tede, Popek, Dwa Sławy, Duże Pe, debiutujący muzycznie YouTuber Gargamel, Bosski, Zjednoczenie Soundsystem (Pablopavo i Diego Cichy Don) oraz Lanberry to tylko niektóre nazwiska, które razem z P.A.F.F.-em stworzyły pierwszy tego typu album w Polsce. Płyta ukazuje się latem nakładem wytwórni Universal. Promuje ją singiel “AYE!” z gościnnym udziałem Popka, oraz znakomity singiel “Give you love” z królową muzyki klubowej Emmą Hewitt.

Tagi:
dodano: 2017-07-05 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

P.A.F.F. na liście artystów, z którymi już współpracował, ma m.in. ekipę Major Lazer, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy Wiza Khalifę, a teraz przygotowuje się do wydania swojego albumu pod tytułem "Fala". Klubowy singiel "AYE!" z gościnnym udziałem Popka był pierwszą zapowiedzią płyty, na której pojawią się także Paluch, Tede, Dwa Sławy czy Duże Pe. Wrocławski producent zapowiada, że krążek dokona brzmieniowej rewolucji na polskiej scenie muzycznej - a skrawki tajemnicy, które uchylił w nowym wywiadzie dolewają oliwy do ognia.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-27 14:48 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

P.A.F.F. na liście artystów, z którymi już współpracował, ma m.in. ekipę Major Lazer, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy Wiza Khalifę, a teraz przygotowuje się do wydania swojego albumu pod tytułem "Fala". Klubowy singiel "AYE!" z gościnnym udziałem Popka jest pierwszą zapowiedzią płyty, na której pojawią się także Paluch, Tede, Dwa Sławy czy Duże Pe. Wrocławski producent zapowiada, że krążek dokona brzmieniowej rewolucji na polskej scenie muzycznej.

kategorie:
dodano: 2015-12-10 03:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TRAP WARS: Episode I
22/01/2016
HECA WROCŁAW

STYLE: EDM / TRAP / TWERK / BASS / MOOMBAH / TRILLWAVE

SQUAD:
- Sokos
- P.A.F.F.

video dnia
dodano: 2014-05-14 16:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

White House Records ft. Pokahontaz, Grubson, P.A.F.F - 5-Ty

Dlaczego: Z okazji dzisiejszej premiery "Kodexu 5" dostajemy kolejny teledysk, w którym krzyżują się style GrubSona, Pokahontaz i producenta P.A.F.F.'a. Co wyszło z tego połączenia? Sprawdźcie sami.

video
dodano: 2014-04-30 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

P.A.F.F. - RUDEBWOY (Official Video HD)

Parę dni temu ukazał się teledysk do kawałka "Rudebwoy" autorstwa P.A.F.F.'a (znanego także jako Paff Bengerski) - wrocławskiego producenta, mającego na swoim koncie produkcje dla m.in. Tedego, B.R.O czy Gonix. Producent ten, po remixach stworzonych dla Major Lazer, niedawno podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią Kontor Music (promującą takie gwiazdy jak Scooter czy ATB). Mimo że ten utalentowany muzyk poszedł teraz zdecydowanie w stronę elektroniki i lekko odstawił na bok hip-hop, to fakt tak znaczącego zaistnienia naszego producenta na międzynarodowej scenie EDM bez wątpienia zasługuje na odnotowanie i wzmiankę na naszym portalu. Watch this Rudebwoy!

Tagi:

Strony