Bosski

Bosski

dodano: 2021-12-11 21:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

To już 20 lat scenicznej aktywności członka Firmy. Z tej okazji Bosski postanowił dostarczyć fanom swój nowy krążek, zatytułowany "Liryczny Manifest Ulicznego Rapera".

video
dodano: 2021-01-22 15:24 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Drużyna Mistrzów prezentuje nowy motywacyjny klip "UPADEK SPORTOWCA" z gwiazdami sportu m.in Arkadiuszem Tańculą, Filipem Dziedzicem, Kasią Dziurską, Emilianem Gankowskim, Marcinem Molsą. Utwór ukazuje negatywne tendencje i słabości, które mają na nas olbrzymi wpływ i często powodują upadek, jednak odnalezienie samozaparcia, odwagi i pasji zawsze pozwala nam wygrywać i wrócić na właściwy tor.

dodano: 2020-07-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bosski nie zwalnia tempa - właśnie udostępnia nowy teledysk "Właściwym Torem" pełen świeżego brzmienia od Delvegeza, który jest pierwszym singlem z planowanego na 2021 r albumu "Duchowy Gangster 2". Dla Fanów Roman ma jednak jeszcze jedną niespodziankę - nowy album "KRAK" jeszcze w tym roku - pierwszy klip już w sierpniu!

video
dodano: 2019-12-18 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

BOSSKI x WILKU WDZ - Martwe Ryby (official video)

Bosski i Wilku WDZ łączą siły w nowym klipie promującym Drużynę Mistrzów.

video
dodano: 2019-10-18 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klip promuje nadchodzący album Bosskiego, "Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi 2". W utworze, który wyprodukował P.A.F.F., gościnnie udzielił się Arkadio.

dodano: 2019-08-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się o reaktywacji Firmy i nowym albumie klasycznej krakowskiej formacji. Teraz temat poruszyli Bosski i Pomidor w nowym wspólnym singlu.

Tagi:
dodano: 2019-05-29 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bosski Roman nie ustaje w działaniach profilaktycznych i aktywizujących młodzież - tym razem wraz z odpaleniem cyklu warsztatów oraz publikacją specjalnego hymnu wystosował też specjalne oświadczenie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Bosski prezentuje kolejny teledysk do płyty „Duchowy Gangster”, tym razem do utworu „Nikomu Z Niczego”, który został nagrany podczas koncertu premierowego w krakowskim klubie Carpe Diem 2. Autorem bitu jest IVE, teledysk nakręciła ekipa Gwaranto Studio. Utwór traktuje i niezależności i swobodzie życiowej w realizowaniu pasji i twórczości. Przypominamy też obszerny i bardzo ciekawy wywiad z Bosskim (cz.1, cz.2), który przeprowadziliśmy po premierze albumu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-16 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Muzyczny rozwój Firmy to unikatowy przykład na polskiej scenie - członkowie krakowskiej formacji poszli bowiem w totalnie różne strony, zarazem klarując swoje własne i bardzo wyraziste muzyczne światy. Parę dni przed premierą nowego albumu Popka i Matheo i tuż po naszym obszernym wywiadzie z Bosskim Romanem przypomnijmy sobie jak czasy Firmy wspominał przed naszą kamerą Kali, odpowiadając zarazem na pytanie o to, czy spodziewał się, że ich muzyczne losy mogą aż tak szeroko się rozgałęzić...

video
dodano: 2018-10-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Mefedron to nawóz a nie używka" - mówi nam założyciel Drużyny Mistrzów. W drugiej połowie obszernego wywiadu z Bosskim Romanem porozmawialiśmy o epidemii lekomanii w amerykańskim rapie, o tym dlaczego dopalacze są ogromnym problemem i jak sport może zastąpić uzależnienia. Bosski odniósł się również do stwierdzenia Kendricka Lamara, że "Człowiek wykluczył dziś ze swojego świata Boga, bo nie pasuje mu do całościowego obrazu tego, co widzimy wokół" i wytłumaczył dlaczego jego zdaniem wiara a systemy religijne nie pokrywają się w 100%-ach.

video
dodano: 2018-09-27 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bosski Roman przeszedł długą drogę od czasu twórczości Firmy - doskonałym przykładem jest najnowszy album "Duchowy Gangster", poruszający wiele tematów dotyczących duchowości, filozofii ale także zdrowia fizycznego i psychicznego w pędzącym i zwariowanym świecie.

Z założycielem Drużyny Mistrzów spotkaliśmy się chyba w ostatni dzień tego lata, w gorącym Parku Skaryszewskim, co zaowocowało blisko 40-minutową rozmową na wiele ciekawych tematów. W pierwszej połowie usłyszycie co sprawiło, że Bosski postanowił całkiem zmienić przekaz swoich numerów, czego dowiaduje się od młodzieży na spotkaniach profilaktycznych, za co kilkanaście lat temu młodzi raperzy zostaliby zrzuceni ze scenya także dlaczego raperzy powinni brać odpowiedzialność za słowo i dlaczego nie warto siać patologii w tekstach...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-09-23 19:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Lekomania i uzależnienia od środków takich jak xanax czy prozak to ogromny problem, przez który z roku na rok tracimy coraz więcej osób, w ostatnich 12 miesiącach wielkim echem odbiły się m.in. tragiczne śmierci Mac Millera i Lil Peepa... Mamy w tej kwestii ważny apel i przesłanie od Bosskiego Romana, rapera, ale także motywatora, profilaktyka i dowódcy "Drużyny Mistrzów"!

dodano: 2018-08-31 17:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Już dzisiaj czyli 31 sierpnia światło dzienne ujrzała 9 solowa płyta rapera zatytułowana „Duchowy gangster”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-24 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 31 sierpnia światło dzienne ujrzy 9 solowa płyta Bosskiego Romana zatytułowana „Duchowy gangster”. Drugim singlem zapowiadającym wydawnictwo jest „Jeden jedyny”. Za osadzony w klasycznej boombapowej stylistyce bit odpowiada P.A.F.F.

"Każdy z nas jest Jedyny w swoim rodzaju i niezastąpiony. Wielu zamiast szukać tej wersji siebie woli dostosować się do aktualnie modnych kanonów, czy jednak warto?" - pyta nas Bosski.

video
dodano: 2018-07-20 21:08 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Już 31 sierpnia światło dzienne ujrzy dziewiąta solowa płyta rapera zatytułowana „Duchowy gangster”. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest „Terefere”. Jak sam Bosski mówi o utworze: „Terefere” to ironiczny utwór wyśmiewający wścibskie postawy ludzi, którzy więcej czasu spędzają na interesowaniu się cudzym życiem niż działaniu ze swoim własnym. Często wystawiają swoje opinie i sądy w oparciu o wątpliwej jakości informacje, co prowadzi do budowania fałszywych stereotypów.

Tagi:

Strony