Arkadio

Arkadio

dodano: 2021-09-19 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Amy Winehouse, Elvis Presley, Whitney Houston, Marilyn Monroe... a z drugiej strony Anthony Hopkins, Samuel L. Jackson, Denzel Washington i inne przykłady. Arkadio w swoim najnowszym singlu zwraca uwagę na postacie, które żyją pozytywnymi wartościami i zestawia ze sobą burzliwe życiorysy gwiazd.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Fresh Mercy Posse Cut to kooperacja 14 raperów z całej Polski reprezentujących środowisko gospel rap. Na projekcie pojawili się zarówno weterani, jak i młodzi artyści. Bity utrzymane są w stylistyce trap/drill. Założycielem projektu jest Kolah, za produkcję muzyczną odpowiada Cukier.

dodano: 2020-05-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Specjalnie z okazji Dnia Matki, Arkadio przygotował klip do utworu “Siedzą w domu” dedykowanego właśnie matkom.

Jak mówi sam Autor: "Zrobiliśmy ten klip jako podziękowanie dla wszystkich matek za heroiczny wysiłek, który ponoszą w codzienności, oraz apel o zaangażowanie skierowany do wszystkich ojców. Dzieci potrzebują dużo bardziej czasu i uwagi niż pieniędzy. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam i tych, które czekają na cud narodzin. To najpiękniejsza i najtrudniejsza perspektywa, która nadaje potężny sens codzienności. Facet musi czuć, że się angażuje i że go to kosztuje - tylko wtedy ma satysfakcję, z tego co zrobił ;) - także nie odpuszczajcie nam tak łatwo i inspirujcie nas do czynnego brania udziału w wychowaniu! :)"
Dodaje też: "Jak mawiał św. Jan Paweł II - praca ma być podporządkowana rodzinie i jej służyć, a nie odwrotnie."

kategorie:
dodano: 2020-05-26 01:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po płycie “NaCZYNIE” Arkadio wraca z nowym projektem muzycznym p.t. “Gdy nie widzi nikt”. Dużo emocji, dobra muzyka, wybitni goście: Marika, Kasia Moś, Ewa Novel, Fisheclectic, Artur Andrus, Krzysztof Antkowiak, Piotr Baron, Misiek Koterski, Adam Sztaba, Edzio, Mikser, Bosski Roman, Vix.N i DJ DUGI.

“To płyta, która najbardziej odsłania moją prywatną rzeczywistość. Mam na celu zaprosić Cię do świata emocji, które przeżywałem w konkretnym okresie mojego życia” – mówi Arkadio.

Koncepcja na całą płytę i tytułowy singiel wzięła się z przeżytych zwycięstw i porażek. Z wiedzy jak smakuje zwycięstwo, na które patrzą wszyscy oraz porażki, której nie widzi nikt. Nie ukryjemy przed samym sobą niczego. Stąd prywatne zwycięstwo, które może nie być dostrzeżone przez nikogo z zewnątrz, może być czymś, co ma najpełniejszy smak.

“Dziś wiem, że najtrudniej jest wygrać i wytrwać wtedy, gdy nie widzi nikt. Jednak to właśnie takie zwycięstwo przynosi długoterminowy sens i smak”.

dodano: 2020-04-10 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raper Arkadio proponuje przeżycie Drogi Krzyżowej w niecodzienny sposób, serwując specjalny muzyczny projekt wprowadzający w najważniejsze chrześcijańskie Święta.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-18 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klip promuje nadchodzący album Bosskiego, "Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi 2". W utworze, który wyprodukował P.A.F.F., gościnnie udzielił się Arkadio.

video
dodano: 2019-05-30 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Arkadio & Miczu + Darek Malejonek - upoMINA [NaCZYNIE]

Światło dzienne ujrzał klip do utworu "upoMINA" z gościnnym udziałem Maleo (Darek Malejonek). To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu "NaCZYNIE". W utworze duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy - „grzeszących upominać”.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

video
dodano: 2017-12-04 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

"POCIECHszyciel" to trzeci klip promujący album pt. „NaCZYNIE” duetu Arkadio&Miczu. W utworze możemy usłyszeć wokalistkę Natalię Niemen i aranżację orkiestrową przygotowaną przez Adama Sztabę. Na albumie, który dopiero co się ukazał pojawiają się kolejne gwiazdy: Grzegorz Turnau, Łukasz Golec i Litza (Luxtorpeda).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mocny obraz do mocnego utworu to najkrótszy opis nowego teledysku Arkadio - "PRZEpaść". Rockowy charakter utworu podkreślił swoim udziałem frontman zespołu Luxtorpeda - Litza. Poniedziałkowa premiera to pierwsza zapowiedź albumu "NaCZYNIE", który ukaże się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka.

Tagi:
video
dodano: 2016-04-26 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chcemy, aby każdy odbiorca mógł zderzyć się z wizją samego siebie z innej perspektywy - tłumaczą Arkadio i Michał Ziomek (dr Micz) przy okazji pojawienia się najnowszego klipu do utworu p.t. "W oczach Boga" promującego płytę "FUNDAMENT. Rób to co kochasz". Numer traktuje nie tylko o powołaniu, marzeniach, pasjach i talentach, ale również o niepełnosprawności. Arkadio zaprosił na płytę Michała Ziomka, który mimo choroby realizuje się w muzyce.

Tagi:
video
dodano: 2016-03-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ukazał się czwarty klip z płyty "FUNDAMENT". "Dzięki" to zapis podróży do Anglii, którą odbyli Arkadio i DJ Dugi w 2015 roku. Materiały połączone są z fragmentami z koncertów, które odbyły się na przestrzeni kilku lat. Bit do kawałka wyprodukował Folku.

Tagi:
video
dodano: 2016-02-15 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ukazał się trzeci klip z płyty "FUNDAMENT" - tym razem Arkadio zaprosił do współpracy legendę polskiej muzyki, Stanisława Sojkę. Najnowszy album rapera ukazał się 12 lutego w całej Polsce nakładem RTCK Muzyka. Płyta jest ugruntowaniem poprzednich projektów Arkadio – ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz” oraz płyty i książki pod tym samym tytułem. Do akcji społecznej przyłączyli się m.in.: Kamil Bednarek, CeZik i Aleksander Beta. W ramach tego projektu do dziś odbyło się blisko 200 spotkań oraz konferencji na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Na najnowszej płycie gościnnie pojawili się m.in.: Frenchman, Kinga Kielich, Miczu Ziomek, Watzek Wawrzyniak oraz Stanisław Sojka.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2016-02-12 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

12 lutego nakładem RTCK Muzyka ukazał się najnowszy album nowosądeckiego rapera Arkadio. Cała płyta została udostępniona w całości w sieci do odsłuchu. „FUNDAMENT. Rób to co kochasz” to już piąty album rapera. Teksty zostały napisane w ciągu pięciu dni podczas rekolekcji ignacjańskich. Gościnnie wystąpili m.in. Stanisław Soyka i Frenchman. Za bity odpowiadają m.in. Fawola czy Folku. Płyta jest ugruntowaniem poprzednich projektów Arkadio – ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz” oraz płyty i książki pod tym samym tytułem. Do akcji społecznej przyłączyli się m.in.: Kamil Bednarek, CeZik i Aleksander Beta. W ramach tego projektu do dziś odbyło się blisko 200 spotkań oraz konferencji na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Raper dołączył niedawno do grona 31 ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-18 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Plany 2" to kolejny singiel z płyty "FUNDAMENT", która swoją premierą będzie miała 12 lutego. Arkadio zderza się z planami z zeszłych lat i wybiega w przyszłość. To kontynuacja utworu, który powstał w 2010r na płycie "Nikt Nigdy". Cały materiał zmontowany jest z rodzinnego archiwum. Co ciekawe, Arkadio postanowił nagrać swojego półtorarocznego syna i jest on jednym z kilku gości na płycie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-18 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Tylko prawda" to pierwszy singiel Arkadio z płyty "Fundament". Płyta pojawi się w sklepach na terenie całego kraju 12 lutego. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy klip i zamówić preorder z dodatkowymi gadżetami na stronie: http://www.arkadio.pl/fundament. Arkadio to raper, freestylowiec i mówca urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu.

Tagi:

Strony