Arkadio, Kasta i M. Piekarczyk niosą nadzieję singlem "Nie mów nic"

video
dodano: 2023-11-04 20:36 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Arkadio zaprasza do nowego singla dwie legendy polskiej muzyki, rapera Waldemara Kastę i rockmana Marka Piekarczyka. Wspólnie dotykają delikatnego tematu, jakim są trudności wynikające z dorastania w dysfunkcyjnej rodzinie.

"Autor od lat odwiedza podopiecznych ośrodków wychowawczych, poprawczaków czy domów dziecka, gdzie realizuje program profilaktyczny, inspirujący do szczęśliwego życia opartego o pasje i powołanie; opowiadając swoją historię, pełną upadków i wzlotów, zaszczepia w młodych ludziach idee życia w oparciu o indywidualne predyspozycje, silne strony i talenty." - czytamy w opisie.

"Chcemy tym klipem wysłać trochę wiary i nadziei w szczególności dla tych, którzy mają trudny start. Spotykając się z młodzieżą w całej Polsce zawsze myślę sobie, że jedyne co mogę zrobić, to właśnie zasiać trochę nadziei. Jak mówią wersy na końcu pierwszej zwrotki: "Być może im trudniejszy start, tym większy smak zwycięstwa"." - mówi Arkadio.

Natomiast Kasta dodaje:

"W rapie współprace najczęściej są medialne, hitowe, wytwórniane itd itp. Nie sztuka współpracować z kimś kiedy Ci to coś daje, najłatwiej jak daje Ci fejm i pieniądze. Sztuka to przyjąć zaproszenie kiedy to daje coś komuś - i nie chodzi tu o artystę. Sztuka to zrobić coś dla idei, szczególnie jeśli wiesz, że są wokół ludzie którzy mogą się z nią niestety utożsamiać. Sztuka to coś dać, coś po sobie zostawić. Arkadio robi dużo dla innych i tym razem znów nie myślał tylko o sobie. Szanuję. Zostawcie mu jakiś feedback, wyślijcie pozytyw. Te słowa mają dodać odwagi. I uwaga - nie mów nic, jeśli nie żyłeś w tych ścianach, nie oddychałeś tym powietrzem.
P.S dziękuję wszystkim biorącym udział w tym projekcie.

Geri
Kozak utwór
mikrofony są palone
Piekarczyk dożywotni props. Dobry kawałek.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>