Bosski Roman

Bosski Roman

dodano: 2021-12-11 21:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

To już 20 lat scenicznej aktywności członka Firmy. Z tej okazji Bosski postanowił dostarczyć fanom swój nowy krążek, zatytułowany "Liryczny Manifest Ulicznego Rapera".

dodano: 2020-07-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bosski nie zwalnia tempa - właśnie udostępnia nowy teledysk "Właściwym Torem" pełen świeżego brzmienia od Delvegeza, który jest pierwszym singlem z planowanego na 2021 r albumu "Duchowy Gangster 2". Dla Fanów Roman ma jednak jeszcze jedną niespodziankę - nowy album "KRAK" jeszcze w tym roku - pierwszy klip już w sierpniu!

dodano: 2020-05-12 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 11 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoje typy wskaże niestrudzony hip-hopowy aktywista i motywator, założyciel "Drużyny Mistrzów", który od dłuższego czasu stara się dostarczać w tekstach wiele głębszych wartości i zachęcać do wyrwania się z marazmu. Bosski Roman!

video
dodano: 2019-12-18 18:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Do Świąt jeszcze parę dni, ale raperzy już od jakiegoś czasu obrzucają nas prezentami z każdej strony. Dziś czekała nas kolejna lawina teledysków - wszystkie oczywiście obejrzycie w naszym dziale Video.

kategorie:
dodano: 2019-12-07 14:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Uliczny przekaz dla dobrych ludzi 2" to kontynuacja największego sukcesu solowych albumów Bosskiego Romana wydanego 4 lata temu. Płyta w dużej mierze nawiązuje do ulicznego rapowego klimatu i tematyki jednak Fani Drużyny Mistrzów i imprezowych klimatrów z jamajskim pazurem także znajda wiele ciekawych treści. Album wyprodukowany we współpracy z P.A.F.F.- em zawiera 22 nowe utwory w których gościnnie pojawią się m.in Młody Bosski, Wilku WDZ, Arkadio, Dudek P56, Pomidor, PIH, Space Panda, Ive. 

video
kategorie:
dodano: 2019-10-09 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Były członek FIRMY i krakowski producent połączyli siły jako zespół Passki i prezentują pierwszy singiel ze wspólnego wydawnictwa.

video
dodano: 2018-10-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Mefedron to nawóz a nie używka" - mówi nam założyciel Drużyny Mistrzów. W drugiej połowie obszernego wywiadu z Bosskim Romanem porozmawialiśmy o epidemii lekomanii w amerykańskim rapie, o tym dlaczego dopalacze są ogromnym problemem i jak sport może zastąpić uzależnienia. Bosski odniósł się również do stwierdzenia Kendricka Lamara, że "Człowiek wykluczył dziś ze swojego świata Boga, bo nie pasuje mu do całościowego obrazu tego, co widzimy wokół" i wytłumaczył dlaczego jego zdaniem wiara a systemy religijne nie pokrywają się w 100%-ach.

video
dodano: 2018-09-27 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bosski Roman przeszedł długą drogę od czasu twórczości Firmy - doskonałym przykładem jest najnowszy album "Duchowy Gangster", poruszający wiele tematów dotyczących duchowości, filozofii ale także zdrowia fizycznego i psychicznego w pędzącym i zwariowanym świecie.

Z założycielem Drużyny Mistrzów spotkaliśmy się chyba w ostatni dzień tego lata, w gorącym Parku Skaryszewskim, co zaowocowało blisko 40-minutową rozmową na wiele ciekawych tematów. W pierwszej połowie usłyszycie co sprawiło, że Bosski postanowił całkiem zmienić przekaz swoich numerów, czego dowiaduje się od młodzieży na spotkaniach profilaktycznych, za co kilkanaście lat temu młodzi raperzy zostaliby zrzuceni ze scenya także dlaczego raperzy powinni brać odpowiedzialność za słowo i dlaczego nie warto siać patologii w tekstach...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-09-23 19:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Lekomania i uzależnienia od środków takich jak xanax czy prozak to ogromny problem, przez który z roku na rok tracimy coraz więcej osób, w ostatnich 12 miesiącach wielkim echem odbiły się m.in. tragiczne śmierci Mac Millera i Lil Peepa... Mamy w tej kwestii ważny apel i przesłanie od Bosskiego Romana, rapera, ale także motywatora, profilaktyka i dowódcy "Drużyny Mistrzów"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-22 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Co by nie mówić to coraz mniej w dzisiejszym rapie sensownych drogowskazów dla słuchaczy - a tłumaczenie, że "rap nie musi mieć przekazu" nie zmieni faktu, że teksty rapowych hitów zostają w głowie na długo a młodzi idą za tekstami swoich idoli. O swojej przemianie i skupieniu się na pozytywnym, motywującym przekazie opowiada Bosski Roman w tytułowym singlu z albumu "Duchowy Gangster", tłumacząc dlaczego tak ważne jest, by mieć z tyłu głowy odpowiedzialność za przekazywane treści.

"Raz podszedł do mnie typek na jakimś Firmy gigu/ Wyglądał jak ćpun zwykły i nie miał w sobie wstydu/ Chciał mefką poczęstować, mówił, że super towar/ I dodał w słowach tezę, że na Firmie się wychował/ Wtedy to zrozumiałem, idole tworzą trendy/ Gdy rap promuje dragi, to będą ćpały setki" - nawija Bosski w numerze będącym świadectwem jego mentalnej dojrzałości.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-14 17:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

DM prezentuje nowy utwór i klip promujący nadchodzący w 2019r. album Drużyna Mistrzów 5. Materiał nagrany podczas Motocyklowego Pucharu Polski na torze w Poznaniu przez ekipę 9LiterFilmy do utworu Bosskiego i P.A.F.F.-a pt. "OGIEŃ,OGIEŃ" z udziałem najlepszych ekip sportów motocyklowych w Polsce.

kategorie:
dodano: 2018-08-17 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Duchowy gangster" to 9 solowy i 21 z kolei album Romana Bosskiego. Płyta charakteryzuje się nową jakością brzmieniową, co jest naturalnym wynikiem współpracy Bosskiego z realizatorami i specjalistami od masteringu Psychosoundstudio – Szymonem Piotrowskim oraz Magdaleną Piotrowską. W warstwie tekstowej utwory niosą mocny przekaz motywacyjny i budzą refleksję.

Ten album to pełna egzystencjalnej motywacji i duchowej refleksji podróż przez współczesne życie: problemy, zachcianki, depresje, stresy, sukcesy, poszukiwanie sensu i duchowego spełnienia. Na płycie znaleźć można będzie dużo brzmień klasycznie ulicznych ale i oldschoolowe bity z elementami funku czy jazzu i żywymi instrumentami, a także dużo świeżości z cloudowym i trapowym zacięciem, a nawet nieco głębokiego, eksperymentalnego triphopu. "Duchowy gangster" to motywacja w ulicznym wydaniu oraz zachęta do duchowej refleksji w naszym zabieganym współczesnym życiu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-30 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 9)

Bosski Roman zaskoczył informacją na Instagramie. Artysta zdradził, że podpisał kontrakt z Universal Music Polska, tym samym ujawniając tytuł albumu i przybliżoną datę jego premiery. Roman pojawił się na wydanej nakładem Universalu płycie “Fala” P.A.F.F.-a. Teraz sam podpisał umowę z wytwórnią!

kategorie:
dodano: 2017-05-30 01:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drużyna Mistrzów 4: Moc motywacji (Deluxe) to podwójne wydawnictwo płytowe zawierające wspaniale przyjęty album DM4 z grudnia oraz całkiem nowy zestaw hitów, plus remixy regularnego albumu dla fanatyków rozwoju osobistego poprzez sport i pasję na drugim cd. Nowy album podobnie jak grudniowe wydanie stworzony został we współpracy z federacją Ladies Fight Night.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-15 05:05 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Drużyna Mistrzów prezentuje kolejny singiel z nowego wydawnictwa "DM4 Moc Motywacji Deluxe" pt. "Nie Jestem Ideałem" w wykonaniu Dudka P56 oraz Bosskiego. Premiera już 19 maja. Na dodatkowej płycie znajdzie się 15 nowych utworów oraz dwa remiksy. Link do singla znajdziecie w rozwinięciu.

Strony