Dobry Vibe na Trudny Czas #11 - wybiera Bosski Roman

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 11 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" swoje typy wskaże niestrudzony hip-hopowy aktywista i motywator, założyciel "Drużyny Mistrzów", który od dłuższego czasu stara się dostarczać w tekstach wiele głębszych wartości i zachęcać do wyrwania się z marazmu. Bosski Roman!

House of Pain "Jump Around"
Dodaje mi mocy do działania i poprawia nastój,  nigdy się nie znudzi i nie przedawni. Idealny na trening idealny przed egzaminem i innymi życiowymi testami.

The Lovin' Spoonful/Joe Cocker "Summer in the city"
Obie wersje zarówno pierwsza jak i J.C. rozbrajają smutek i nostalgie na czynniki pierwsze i aż chce się żyć.
Slysząc, że człowiek jest zdolny stworzyć taką muzykę nie mam więcej pytań o sens życia

Aerosmith 'Love In an elevator"
Aerosmith i GNR to moje dwa ukochane zespoły i w zasadzie każdy utwor tych składów robi mi dzień. Na nich się wychowałem i paradoksalnie dzięki tej inspiracji dziś rapuje. A ten trak jak, mało który, mówi o tym żeby czasem pierdolnać korporacyjnym trudem i rzucić się fantazji na szyję.

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - codzienną selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów Ortegi, Young Shoe$ i Karwela/SoulPete'a, bowiem nie ma ich w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>