Bezczel

Bezczel

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-23 21:58 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

"Od północy na platformach streamingowych możecie sprawdzić wspólny singiel ZBUKU x Bezczel 'Jak hip-Hop był hip-hopem'. To prawdopodobnie ostatnia zwrotka nagrana przez Michała za jego życia. Niesamowity, sentymentalny utwór… Mamy ciary jak tego słuchamy." - czytamy na profilu Step Records.

Ostatnio tę wyjątkową kooperację zapowiadał ZBUKU:

Tagi:
dodano: 2021-11-01 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

To był bardzo ciężki rok dla rapu. Żegnaliśmy pionierów, żegnaliśmy jednych z najbardziej błyskotliwych przedstawicieli niezależnej sceny, żegnaliśmy młodych, którzy dopiero budowali swoją pozycję...

W tym wyjątkowym dniu przypomnijmy sobie wszystkie straty sceny hip-hopowej w ciągu minionych 12 miesięcy. Jeżeli kogoś pominęliśmy to dajcie znać w komentarzu. Na dole listy dołączamy nasze materiały video związane z częścią zmarłych osób.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-29 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Kiedy ostatnio ZBUKU zamieścił snippet swojego numeru oznaczony dopiskiem "RIP Chada, RIP Bezczel" to część mediów zinterpretowała to jako nadchodzący tribute. Jak się okazuje chodzi o co innego.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-10-01 16:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Śmierć Bezczela wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym, nie zabrakło też muzycznych tribute'ów. Najpierw otrzymaliśmy utwór od Kafara, teraz emocje wylała z siebie Kara, którą Bezczel określił "jego damską wersją w polskim hip-hopie".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-24 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dziś rano w Karakulach miał miejsce pogrzeb Bezczela. Na ceremonii pojawili się też różni przedstawiciele polskiej sceny rapowej - Polska Press uchwyciła na zdjęciach m.in. Peję, Piha, VNM'a, Buczera czy członków Fabuły. Poznański raper wystosował dziś wieczorem parę osobistych słów, którymi podzielił się z fanami na swoim fanpage'u.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Informacja o śmierci Bezczela odbiła się ogromnym echem w środowisku hip-hopowym, a swoje wpisy z kondolencjami czy wspomnieniami związanymi z białostockim raperem opublikowało mnóstwo osób z różnych rejonów sceny. Postaraliśmy się zebrać je dla Was w jednym miejscu (galerię slajdów znajdziecie na dole newsa).

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-22 18:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj otrzymaliśmy informację o śmierci Bezczela, dziś rodzina podzieliła się wieścią o tym, gdzie znajomi i fani będą mogli pożegnać przedwcześnie zmarłego rapera. Pogrzeb odbędzie się już w ten piątek.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-22 18:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wśród wielu reakcji na śmierć Bezczela Kafar postanowił przelać swoje emocje na kawałek. Cały zysk z numeru "B." zostanie przekazany rodzinie białostockiego rapera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-22 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dużym echem odbił się w 2019 roku beef Szpaka z Bezczelem, a o zakończeniu konfliktu Szpaku informował w 2020 roku w numerze "Różowa Pantera". A po wczorajszej szokującej informacji o śmierci białostockiego rapera okazał mu szacunek na dwa sposoby.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-22 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szokująca informacja o przedwczesnej śmierci Bezczela wywołała mnóstwo pytań, w Sieci zaczęły też pojawiać się liczne domysły o powodach zgonu rapera - popularna w komentarzach była m.in. informacja o tym, że 37-latka potrącił samochód. Step Records wystosowało krótkie oświadczenie, ucinające te plotki.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-21 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bardzo smutne wieści dochodzą do nas z profili polskich raperów - Kafar, Peja czy TPS wrzucili przed chwilą informację o tym, że nie żyje Bezczel, 37-letni białostocki MC, znany m.in. ze składu Fabuła. Więcej informacji w tej sprawie na razie nie mamy, jak tylko się pojawią to przekażemy Wam szczegóły.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Tede udzielił ostatnio wywiadu dla Newsweeka w ramach promocji albumu "KA$ABLANCA". W tytule artykułu możemy znaleźć cytat „Z rapem jest jak z dziewczynami na Instagramie. Wszystkie są identyczne” - te słowa nie spodobały się Bezczelowi, który zaczepił Tedego na swoim Instagramie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-05 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kariera Bezczela złapała duże turbulencje po beefie ze Szpakiem i utracie konta na Instagramie w 2019 roku. Raper w poście podsumowującym miniony rok opowiedział, czemu to 2020 był dla niego najtrudniejszy oraz zapowiedział powrót do muzyki.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-26 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Robert M, znany również jako Rozbójnik Alibaba, udzielił niedawno wywiadu, który przeprowadził Tomasz Sarara. Producent zdradził w nim genezę powstania Gangu Albanii oraz kto był gotowy wejść na miejsce Borixona, gdy ten wahał się, czy dołączyć do projektu.

dodano: 2020-06-30 12:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Mimo że nie tak dawno trafiły do nas "Dzieci Duchy" to Szpaku zapowiada już kolejny album pt "Różowa Pantera". Dostajemy od niego tytułowy singiel wraz z klipem - a w numerze słyszymy m.in. o zakończeniu beefu z Bezczelem czy powodach dołączenia do chillwagonu.

Strony