Zelo

Zelo

dodano: 2022-09-21 20:43 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Dokładnie rok temu, wieczorem 21 września dotarły do nas smutne wieści o przedwczesnej śmierci 37-letniego Bezczela. Dziś jego pamięć kolejny raz uczcili zaprzyjaźnieni raperzy.

Tagi:
video
dodano: 2018-07-27 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku, który promujące płytę producencką Matka! Premiera albumu jesienią 2018. Klip możecie zobaczyć na kanale stoprocentTV. W numerze "Być i mieć" udzielili się Sobota i Zelo. 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-06 00:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Album "#33" to urodzinowy prezent, który Buczer sam sobie podarował, produkując album gotowy do wydania niespełna 2 miesiące po osiągnięciu tzw. chrystusowego wieku. Obecnie artysta odbywa karę 2 lat pozbawienia wolności - nie przeszkadza mu to jednak w planach wydawniczych. Płytę promuje aż 9 klipów. "33" to album, na którym znajduje się 18 zróżnicowanych stylowo utworów, za które w większości odpowiedzialni są muzycy z ekipy CrackHouse oraz naczelny producent PTP - Zelo. Flow Buczera w przemyślany sposób zmienia się w stosunku do kompozycji i tempa utworów. Brak gości świadczy o osobistym charakterze płyty, na której Buczer ukazuje już tylko jedno oblicze (za albumem "Dwa Oblicza"). Od lat artysta promuje najnowsze trendy z najdzikszych zakątków USA - uchodzi za absolutnego pioniera takich gatunków jak: Dirty South, Crunk czy Trap.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-21 15:30 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Zgodnie z obietnicą preorder albumu POLON Białasa i Lanka będzie wzbogacony o niespodzianki niedostępne w sklepowym wydaniu krążka. Pierwszą z nich będzie drugie CD POLON Deluxe, na którym znajdzie się 10 dodatkowych numerów, a wśród nich collabo z Solarem i Planem Be, wspólny numer z nowymi reprezentantami SB Maffija Label - Avi X Louis Villain, kolejny kawałek z Zelo czy "Wrum wrum" z gościnnym udziałem SB Startera - Łuszego. Płytę otwierać będą trzy kawałki z udostępnionej już w ramach epki "prePOLON", co będzie znakomitą wiadomością dla wszystkich, którzy pytali czy EP będzie dostępne "na fizyku".

video
dodano: 2014-09-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne street video od Dondiego, który promuje swój najnowszy projekt "Braci się nie traci". "W górę" wyprodukował od strony muzycznej Zelo z PTP, gościnnie nawinął Kamel.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-05-14 14:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 31 maja w Redzie odbędzie się trzecia edycja festiwalu DRAP RAP HH FEST. Swoją obecność na festiwalowej scenie w tym roku potwierdzili tacy artyści jak: WALDEMAR KASTA, PMM, POLSKA WERSJA, POKÓJ Z WIDOKIEM NA WOJNĘ czy ZELO PTP. Impreza startuje o godzinie 17:00 - wstęp jest bezpłatny.
Odbywać się to będzie na boisku piaskowym przy MOSIR (przy stadionie).

dodano: 2012-09-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 11)

Zelo PTP - BIKINI feat. South Blunt System prod. Zelo PTP

Prezentujemy video do drugiego singla Zelo pt. "BIKINI" promującego solowy i zarazem producencki album "HRABIA". Płyta ukaże się na jesieni 2012 roku.