PMM

PMM

video
dodano: 2019-04-04 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

PMM feat. Cywinsky - Hymn Życia

Jak piszą sami PMM: "Odnajdujemy się w wielu klimatach. Tym razem coś dla fanów albumu Poza Horyzont. Gościnnie w utworze pojawił się nasz dobry przyjaciel Cywinsky."

Tagi:
video
dodano: 2019-03-07 18:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PMM feat. Martyna Szczepaniak - Zanim Zapomnimy (prod. Jacon)

Teledysk "Zanim zapomnimy", to nowoczesna muzycznie i klasyczna tekstowo odsłona nagrań duetu PMM. Za produkcję odpowiada Jacon, a gościnnie w utworze udzieliła się Martyna Szczepaniak.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-22 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PMM - Gang Slanger

Podczas prac nad nowym albumem, PMM wrzucają kolejny klip na kanał PMM Official. Tym razem spontaniczny numer "Gang Slanger", zrealizowany podczas sesji w D-100 Studio.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-03 17:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Błędne koła", to jak twierdzą sami artyści singiel oparty na faktach i nowa odsłona klasycznego brzmienia PMM. Charakterem utwór przywodzi na myśl takie single, jak chociażby "Poza horyzont", muzycznie ma jednak sporo elementów nowoczesnych. "Błędne koła" obnażają prawdziwe emocje, uliczne historie, a nawet rodzinne relacje raperów. Czy nowy singiel ma szansę stać się takim klasykiem jak "Poza horyzont"? Odpowiedź na to pytanie należy już do słuchaczy. Zapraszamy do odsłuchu.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-21 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Koneksje" z gościnnym udziałem Nizioła, to PMM w nowej odsłonie. W najnowszym singlu szczecińskiego duetu, czuć inspiracje sceną brytyjską. Nowoczesny i jednocześnie nawiązujący do klasyki gatunku samplowany refren, ukazuje korzenie zespołu. Za muzykę odpowiada Bartłomiej "Wężu" Lada. Singiel promuje album "Pokój numer 10". Zespół nie zdradza daty premiery wydawnictwa, a nowe nagrania dostępne są na kanale PMM OFFICIAL na YouTube oraz na platformach streamingowych.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-06 16:51 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Szczeciński skład PMM wraca z pierwszym singlem promującym album na 10-lecie zespołu. Rok 2018 to nowy kierunek w historii Polskiego Mistrzowskiego Manewru. Zespół rozwiązał kontrakt z wytwównią Prosto Label, a nowe teledyski pojawiać się będą na kanale PMM OFFICIAL na YouTube. Pierwszym teledyskiem promującym album "Pokój nr 10" jest Bang Bang z gościnnym udziałem Majora SPZ i Ero JWP. Wszystkie utwory dostępne będą w serwisach streamingowych. 

video
dodano: 2017-04-29 16:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Głowa z ekipy PMM od piatku ma za sobą wypuszczenie swojego pierwszego solowego albumu. "Jak nie dzisiaj, to kiedy?" to 15 utworów, w których oprócz rapera pojawiają się m.in. Paluch, Sobota, Cywinsky czy Łona. Muzyką natomiast zajęli się Tom Sweden, Uraz, PSR oraz Webber.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 14:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Głowa PMM udostępnił teledysk do utworu "Gdybym", który znajdzie się na jego nadchodzącej płycie "Jak nie dzisiaj, to kiedy?". Gościnnie w kawałku pojawiają się Sobota oraz Roma. Za produkcję muzyczną odpowiada PSR. Album Głowy zostanie wydany 28 kwietnia.

video
dodano: 2017-04-06 22:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Głowa PMM opublikował kolejny teledysk zapowiadający jego pierwsze solo. Producentem numeru "Mocniej od nich" jest Uraz, a klip zrealizowała ekipa Stoprocent. Wcześniej raper zaprezentował video do "Trzeba". Album "Jak nie dzisiaj, to kiedy?", na którym znaleźli się tacy goście jak Paluch, Sobota i Łona ukaże się 28 kwietnia.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-05 19:11 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant składu PMM, Głowa, szykuje się do wydania swojej solowej płyty. Projekt zatytułowany "Jak nie dzisiaj, to kiedy?" ukaże się 28 kwietnia pod szyldem StoproRap. Wśród gości znaleźli się m.in. Paluch, Sobota, Łona, Bonson, Cywinsky i Rena. Z kolei za produkcją muzyki stoją PSR, Uraz, Tom Sweden oraz Webber.

video
dodano: 2017-03-21 15:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 3)

Głowa ze szczecińskiego składu PMM zaprezentował pierwszy singiel z nadchodzącego solowego albumu. W kawałku "Trzeba" udzieli się Paluch i Wężu z PMM, a całość wyprodukował Tom Sweden.

video
dodano: 2016-02-12 17:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Od dziś z okazji oficjalnej premiery we wszystkich dobrych sklepach muzycznych dostepny jest album Węża PMM pt. "Wiadomość". Z tej okazji na kanale StepRecordsTV pojawił się premierowy klip do numeru "Powiedz" z gościnnym udziałem Głowy. To już czwarty teledysk promujący wydawnictwo. "Wiadomość" dostępna jest w salonach sieci Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Krążek pojawił się nakładem wytwórni PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-22 19:31 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wężu PMM udostępnia kolejny klip promujący album "Wiadomość". W numerze „Nowy Horyzont” gościnnie udzieliła się Martyna Szczepaniak. Produkcja to dzieło Węża, cuty Dj Twister. Za video odpowiada ekipa Two Shots. Solowy debiut szczecińskiego rapera ukaże się nakładem PMM Records, przy wsparciu Step Dystrybucji.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-16 12:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

PMMrecords i Step Records Dystrybucja prezentują teledysk "Echo piwnicy". Singiel promuje album Węża PMM pt. "Wiadomość". W numerze gościnnie udzielili się RDI, Bartas, Solar i Białas. Za realizację video odpowiada A1Videos. Muzykę do singla wyprodukował Wężu. Premiera albumu "Wiadomość" odbędzie się 12.02.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-05 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zbliża się premiera pierwszej solowej płyty rapera z obozu PMM. Wydawnictwo zatytułowane "Wiadomość" od kilku tygodni promuje singiel "Inny świat", na Facebooku artysty pojawił się noworoczny klip "Brudny Taniec", a już w najbliższy piątek (08.01) do sieci trafi kolejny oficjalny teledysk pt. "Echo piwnicy" z gościnnym udziałem RDI, Bartasa, Solara i Białasa. Razem z najnowszym singlem ruszy preorder albumu. Poznaliśmy też okładkę, którą zaprojektowała szczecińska malarka - Małgorzata Buca. "Wiadomość" do sklepów trafi 12.02.2016.

Tagi:

Strony