Cywinsky

Cywinsky

dodano: 2021-08-05 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Po bardzo dobrze przyjętym singlu "Wrony", zapowiadającym nowy projekt - Bleiz atakuje nas kolejnym utworem z nadchodzącej płyty, którą w całości wyprodukował Plazzm. Tym razem na odsłuch w asyście teledysku wjeżdża numer "Wszystko", a gospodarzowi towarzyszą na nim udzielający się gościnnie Miły ATZ, KPSN i (ponownie) Cywinsky. Sprawdźcie klip w rozwinięciu i czekajcie na to LP - zapowiada się fajnie grający materiał.

dodano: 2021-05-25 20:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Bleiz jest bez wątpienia jednym z protoplastów laidbackowego brzmienia nad Wisłą. Wydane przed trzema laty "Grill-Funk Tunes" zamykało do tej pory dyskografię szefa Grill-Funk Records, ale to ma się wkrótce zmienić - na horyzoncie jest już bowiem nowy projekt, tym razem nagrany w duecie Mc-Producent.

video
dodano: 2019-04-04 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

PMM feat. Cywinsky - Hymn Życia

Jak piszą sami PMM: "Odnajdujemy się w wielu klimatach. Tym razem coś dla fanów albumu Poza Horyzont. Gościnnie w utworze pojawił się nasz dobry przyjaciel Cywinsky."

Tagi:
video
dodano: 2019-03-13 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Mały Esz & Proceente ft. Cywinsky - Leopold Staff (prod. Mayor) - (Melange VIDEO)

Numer "Leopold Staff", do którego powstał klip, został wyprodukowany przez Mayora. Powstał pod banderą Aloha Entertainment. 

video
dodano: 2019-02-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Mały Esz & Proceente - Apollo 13 (prod. Metro)

Mały Esz & Proceente prezentują utwór "Apollo 13", trzeci singiel promujący płytę "Joy Division". Muzykę wyprodukował niezawodny Metro, trąbkę dograł Meek, Oh Why. Całość zmiksował i zmasterował Marek Ołdak. Limitowane wydanie zestawu płytowego łączącego w sobie dwa oddzielne digipacki Proceente & Mały Esz "Joy Division" oraz Proceente & Mały Esz "Rap'n'Roll Mixtape" można zamawiać w przedsprzedaży w AlohaSklep.pl, Queshop.pl oraz Preorder.pl. Łączny nakład zestawu to 300 ręcznie numerowanych i podpisanych przez autorów egzemplarzy. Album ukaże się ostatecznie 21 marca.

dodano: 2017-01-08 12:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Grill-Funk prezentuje nagranie "Nie Widzę Przeszkód" z udziałem Bleiza, Dzieciaka, Człowienia, Shota i Cywinskiego. Utwór został wyprodukowany przez Mowglee'go. Singiel jak i video do niego zostało zarejestrowane w D-100 Studio w Kołbaskowie. Jeżeli jest wam wciąż zimno, odpalcie ten kawałek. Zmiana temperatury ciała i otoczenia gwarantowana.

video
dodano: 2016-07-05 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Grill-Funk przedstawia trzeci teledysk promujący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "Tam gdzie ty" gościnnie udzielilił się Cywinsky, a produkcją zajął się Eten. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2016-06-27 15:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

UrbanRecTV i Grill-Funk przedstawiają drugi teledysk promujący nadchodzący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "Noce Niespokojne" gościnnie udzielili się JNR i Cywinsky, a produkcją zajął się Eten. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2016-06-16 18:56 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

UrbanRec TV i Grill-Funk przedstawiają pierwszy teledysk promujący nadchodzący album Bleiza "Grill-Funk 2". W utworze "W Ciepłych Butach" gościnnie udzielili się Człowień, Cywinsky i DJ Fyncz, a produkcją zajął się Eten. Klip oraz link do preorderu znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: R&B, Soul, Teledyski, Video, Patronaty
dodano: 2016-06-04 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do zamówienia dostępny jest już limitowany preorder albumu Cywinsky x Dorian "CD Player" wzbogacony o 2 numery, które nie znajdą się na wersji sklepowej. Jest to drugie wydawnictwo DeNekstBest i pierwsze w ogólnopolskiej dystrybucji. Na debiutanckim LP duetu tworzącego w ramach gatunku neo-soul/R&B gościnnie udzielili się VNM, Bonson, Łozo (Afromental) i Łona. Premiera już 17 czerwca, tymczasem sprawdźcie drugi singiel z płyty, czyli numer "Gettin ready song", a także wcześniejszy z gościnnym udziałem VNMa! 

Tagi:
kategorie: News, Nowe twarze, R&B
dodano: 2014-08-08 15:00 przez: Lucky Dice (komentarze: 0)

Lucky Dice Music ma zaszczyt zaprezentować nowych artystów w swoich szeregach, czyli duet wokalista/producent Cywinsky x Dorian. Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "Panowie urzekli nas swoim podejściem do tworzenia muzyki oraz oryginalnym, świeżym brzmieniem w stylu r'n'b, jakiego jeszcze nie mieliśmy okazji usłyszeć na polskiej scenie muzycznej. Jako label, który stawia na młodych, perspektywicznych artystów postanowiliśmy wyjść chłopakom naprzeciw, a przy okazji współpracy rozszerzyć nasze działania wydawnicze poza rynek stricte rapowy."