Bleiz feat. Spinache & Cywinsky "Wrony" - nowy singiel, album w drodze!

Bleiz jest bez wątpienia jednym z protoplastów laidbackowego brzmienia nad Wisłą. Wydane przed trzema laty "Grill-Funk Tunes" zamykało do tej pory dyskografię szefa Grill-Funk Records, ale to ma się wkrótce zmienić - na horyzoncie jest już bowiem nowy projekt, tym razem nagrany w duecie Mc-Producent.

O samej płycie nie wiadomo co prawda za wiele, oprócz tego że główną osobą odpowiedzialną za brzmienie krążka będzie producent Plazzm, którego próbkę muzycznych możliwości mieliśmy okazję poznać bliżej przy okazji ubiegłorocznego #Hot16Challenge2 w wykonaniu Bleiza.

Teraz obaj Panowie postanowili połączyć siły i stworzyć pełno grające LP, a my otrzymaliśmy właśnie pierwszy singiel z klipem, zwiastujący zbliżające się wydawnictwo - przed Wami "Wrony", w którym gościnnie udzielili się Spinache oraz Cywinsky, zaś klip wyszedł spod ręki Dobrekinostudio. Sprawdźcie utwór oraz video i czekajcie na zapowiadany album, który tradycyjnie ukaże się nakładem wydawnictwa Grill-Funk.

JJ
Wszystko co wychodziło do teraz od Bleiza było dla mnie zajebiste, kawałek buja jak zawsze ciekawe co teraz wyjdzie od Bleiza czekam.
beb
Było, moim zdaniem tylko do pierwszego Grill Funk. Później odgrzewanie kotleta, niestety
JJ
Panie Pawle nie tak dawno temu był post na temat śp.Nate Dogga, też wiem że ma pan dobrą wiedzę na temat west coastu więc takie małe pytanko czy zna pan ekipę z rejonu Ventura, Oxnard i Santa Maria (California) którzy wydali płytę w 2000 r.(to jest Chicano rap),, Pozdrawiam.
JJ
Tzn to jest kompilacja pod nazwą 805 Locos wydana w 2000 r. a na niej min. Mr. Happs, Madogg aka Ese Lil Joker(RIP), Cali Lifestyle.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>