Kamel

Kamel

dodano: 2020-08-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

BOR Records przedstawia luźny singiel „Pod Prąd”. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ Taek, a za warstwę liryczną Lipa oraz Kamel.

dodano: 2020-07-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mimo wielu przeciwności uda nam się spotkać jeszcze w tym miesiącu! Musieliśmy zmienić plany, dopasować się do nowej rzeczywistości, a przede wszystkich uwzględnić restrykcje nowego reżimu sanitarnego" - napisali organizatorzy krótko po niedawnych ogłoszeniach nowych wytycznych dotyczących wydarzeń kulturalnych. Tak więc Rap Stacja Wolsztyn zagra po raz piąty z rzędu, będąc jednym z niewielu festiwali tego lata!

video
dodano: 2019-12-09 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kamel ft. Lipa - Klatka (Prod. by Cxdy)

Najmocniejsze uderzenie w dotychczasowej karierze Kamela – poznańskiego reprezentanta sceny rapowej. Wspólnie ze swoim przyjacielem Lipą, w bezkompromisowy sposób rozlicza się z otaczającą go rzeczywistością. To wszystko opatrzone wysokobudżetowym klipem, który zaskakuje swoją mocną formą i wyrazem.

Tagi:
dodano: 2019-09-07 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Za nami premiera pierwszego oficjalnego singla nowej twarzy na poznańskim rynku rapowym - Kamela. Raper, którego znać możecie z utworu "Ponad Normę" (Jongmen feat. Szpaku, Kamel), jeszcze w listopadzie 2019 wyda album nakładem wytwórni Smoła Studio.

Za teledysk do "Daj Mi Czas" odpowiada Brev.ko Art, obraz swoim melancholijnym klimatem nawiązuje do nostalgicznego charakteru singla - utwór zebrał już blisko 100 000 wyświetleń, a dziś otrzymaliśmy drugi singiel.

Tagi:
dodano: 2017-05-03 15:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 1)

Imprezę finałową WBW 2004 kojarzy się zazwyczaj z jej kapitalnym zwieńczeniem, jakim był legendarny pojedynek pomiędzy Dużym Pe a Te–Trisem. Wielu łączy ją również z niesprawiedliwym werdyktem, przez który reprezentant Siemiatycz nie zdobył wówczas mistrzowskiego pasa. Nie możemy jednak zapominać, że także i MC z Warszawy prezentował się na przestrzeni całej imprezy wyśmienicie, a jego kozackie wjazdy w półfinałowej rywalizacji z Kamelem są tego najlepszym dowodem. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-27 14:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

26 grudnia to nie tylko drugi dzień Świąt, ale też kolejna rocznica tragicznej śmierci Magika, jednej z najbardziej wyrazistych postaci w historii polskiej sceny rapowej. Jak zawsze wspomnieniom towarzyszy także fala internetowego hejtu i "beki" nawiązującej do skakania i latania.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-08 15:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kamel zaprasza do sprawdzenia kolejnego utworu z cyklu Halftime pod tytułem "Zwariował Świat 2" produkcji Mario Kontrargumentu. Tym razem Kamel porusza bardzo aktualną tematykę, a mianowicie upadek norm moralnych i marginalizację wartości religijnych widzianych oczami imigrantów. Jest to ósma część cyklu #Halftime - pojedynczych kawałków udostępnianych słuchaczom pomiędzy długogrającymi materiałami.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-07 19:11 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kamel zaprasza do przesłuchania kolejnego utworu z cyklu Halftime. Tym razem jest to utwór "Kolejny buch" do bitu Mr Onte.

Tagi:
dodano: 2016-05-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Wac Toja kontynuuje swoją serię numerów puszczanych na swoim nowym kanale, podobnie jak Kamelito, który wypuścił już czwarty "Halftime". Swój nowy mixtape "Fałszywy rap, prawdziwe pieniądze" promuje Wini. To i parę innych rzeczy znajdziecie poniżej.

dodano: 2016-04-20 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się pierwszy kawałek z albumu Migota, który to ukaże się na kanale nowo powstałej wytwórni Tomba - Panteon Records. Tymże utworem jest possecut i zarazem remix hitowego numeru Katy Perry "Dark Horse", w którym to nawinęli m.in. Red, Kamel, Mops, Ry23 i Rafi. Poniżej sprawdzicie także świeży numer od Ad.M.y, która rozpoczyna swoją serię numerów zatytułowaną "FOX", kolejny kawałek od Kamela z cyklu "Halftime", remix "Hieroglifów" od Tomba, Plejera i Smolastego, spontan od Procenta i Emila G czy singiel zapowiadający epkę The Pryzmats.

dodano: 2016-04-07 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Całym środowiskiem freestyle'owym wstrząsnęło niedawno info o przedwczesnej śmierci powszechnie lubianego i utytułowanego Ymcyka z Radzionkowa. Teraz szerokie grono wolnostylowców postanowiło w dniu jego urodzin oddać mu hołd numerem "Nieśmiertelna nawijka Ymcykowa".

dodano: 2016-03-01 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zapraszamy do przesłuchania pierwszego numeru ze wspólnego mixtape'u Kamela i Mopsa, który ukaże się w drugiej połowie 2016 roku. Jest to remix "Choices" autorstwa E-40'ego - fenomenalnego singla, w klipie do którego przewinęła się plejada legend i najgorętszych nowych twarzy amerykańskiej sceny. Kamel i Mops i tutaj pokusili się o follow-up - w teledysku wzięli udział m.in.: Tede, Popek, Sobota, Matheo, Wini, Bas Tajpan czy Afu-Ra.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-17 17:42 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Stoprocent udostępnia nowy numer Kamela - tym razem jest to utwór "Klik, Klik" produkcji Proroka ze współudziałem RoskY'ego. Jest to kolejna odsłona cyklu #Halftime - pojedynczych kawałków udostępnianych słuchaczom pomiędzy długogrającymi materiałami.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-07 21:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Kamel zaprasza do przesłuchania kolejnego utworu z cyklu Halftime. Tym razem jest to utwór "Polaczek", do którego zrealizowano street video. Za produkcję odpowiada Mario Kontrargument. Jest to druga część cyklu #Halftime - pojedynczych kawałków udostępnianych słuchaczom pomiędzy długogrającymi materiałami.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-12-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji 8 urodzin Fandango Records, 18 grudnia na scenie katowickiego MegaClubu pojawią się najważniejsi obecnie reprezentanci labelu oraz wykonawcy, którzy inicjowali jego działalność. Nie będzie to standardowy koncert - na tę okazję stworzono specjalny livebandowy projekt pod nazwą "FANDANGO ORKIESTRA", który zagwarantuje, że ten muzyczny przelot przez 8 lat i 33 albumy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Tego wieczoru ekipa zagra numery, których nie usłyszycie już nigdzie na żywo, w składzie, który prawdopodobnie już nigdy nie spotka się na jednej scenie!

Strony