FunkyFlow

FunkyFlow

video
dodano: 2017-10-15 17:16 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

W sieci pojawiły się już dwa klip od Maxima i Pablo Subito - "1990" i "Żółty szalik", które zwiastują wspólny projekt białostockich artystów p.t. "ALL IN". W rozwinięciu znajdziecie oba klipy, a nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na całość.

dodano: 2016-05-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Wac Toja kontynuuje swoją serię numerów puszczanych na swoim nowym kanale, podobnie jak Kamelito, który wypuścił już czwarty "Halftime". Swój nowy mixtape "Fałszywy rap, prawdziwe pieniądze" promuje Wini. To i parę innych rzeczy znajdziecie poniżej.

video
dodano: 2016-03-02 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ukazał się najnowszy video mash-up od zespołu FunkyFlow do utworu zamykającego tracklistę jego najnowszego albumu "SMUTNE HUJKI". Link do utworu "Nic nie pomoże" poniżej. Jednocześnie informujemy, że cały album jest już dostępny do oficjalnego odsłuchu na YT. Poniżej również link do pełnej playlisty.

Tagi:
dodano: 2014-11-08 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W związku z niedawną premierą albumu "MELINA" grupy FunkyFlow, prezentujemy darmowy odsłuch całości. Album to, jak zapowiadają twórcy, "stylistyczny miszmasz, zbiór obserwacji i uwag na temat świata, popkultury, otoczenia, ale przede wszystkim zajrzenie w głąb samych siebie." Produkcją albumu zajął się prawie w całości PaneRR (FunkyFlow), 2 numery wyprodukował lubelski producent Szejd. Całość została zmixowana i zrealizowana w MELINA STUDIO. Za design odpowiada Jointojoint. Na albumie gościnnie udzielili się: Praktis, Maxim, Młodzieżowy i Gomez.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

FunkyFlow - Konsumpcja (populistyczny remix) PRYWATKA VIDEO

Prezentujemy trzeci singiel promujący nadchodzące wydawnictwo "MELINA LP" białostockiego składu FunkyFlow. Kawałek "Konsumpcja (populistyczny remix)" nie wymaga większego komentarza. Cały koncept utworu został zawarty w intrze teledysku. Premiera płyty - 5 listopada 2014. Całość została zarejestrowana w Melina Studio. Gościnnie na albumie udzielają się: Praktis, Maxim, Młodzieżowy i Gomez. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest PaneRR (FunkyFlow), dwa numery wyprodukował lubelski producent Szejd.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy drugi singiel promujący nadchodzące wydawnictwo "MELINA LP" białostockiego składu FunkyFlow. Numer "Obłoki" to "przeniesienie w czarne chmury kumulujące się w głowach członków FunkyFlow." Produkcją bitu zajął się PaneRR. Wideo nakręcił i zmontował Bartek "Fris" Chiliński. Premiera płyty na przełomie października/listopada 2014. Całość została zarejestrowana w Melina Studio. Gościnnie na albumie udzielają się: Praktis, Maxim, Młodzieżowy i Gomez. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest PaneRR (FunkyFlow), dwa numery wyprodukował lubelski producent Szejd.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Jano - Zacieramy granice feat. FunkyFlow, DJ Garfield (prod. PaneRR)

Powrót Jana z OMP! "Zacieramy granice" z gościnnym udziałem białostockiego składu FunkyFlow zapowiada solówkę współautora klasycznych albumów z O$ką: "Wilanów - Zobacz Różnicę" i "Dobra Oferta". Bit do singlowego numeru jest autorstwa PaneRRa, cuty dołożył DJ Garfield, a za video odpowiada Poka Film. Płyta zatytułowana "Alternatywa" ma ukazać się już w tym roku, jednak ostatecznie nie w wytwórni V6, tak jak zapowiadano na początku.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-11 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Prezentujemy pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo "MELINA LP" białostockiego składu FunkyFlow. Numer "Galaktyka" to start kosmicznej podróży, w którą twórcy zabiorą nas wraz z premierą albumu. Produkcją elektronicznego sztosu zajął się PaneRR (FunkyFlow). Premiera płyty przewidywana jest na październik tego roku. Całość została zarejestrowana w Melina Studio. Gościnnie na albumie udzielają się: Praktis, Maxim, Młodzieżowy i Gomez. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest PaneRR (FunkyFlow), dwa numery wyprodukował lubelski producent Szejd.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-17 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

FunkyFlow - Bajzel (MelinaHeadShot)

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego street video zespołu FunkyFlow do numeru "Bajzel". Obrazek został zrobiony przez Melina Studio w ramach serii "MelinaHeadShot". Utwór to "świeży powiew agresywnego bragga z niebanalną techniką i połamanym flow" i wynik prac między nagraniami na nadchodzący album składu "MELINA LP".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-18 14:30 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 2)

FunkyFlow - Danse Macabre (ft. Maxim)

Białostockie FunkyFlow postanowiło odwołać w tym roku Walentynki, właśnie dlatego zabierają was na kurs tańca śmierci. "Danse Macabre" z gościnnym udziałem Maxima to numer stanowiący zupełną opozycję do pierwszego singla Hołd. Syntetyczne, mroczne brzmienie to robota PaneRRa, całość wysmażona została w brudnych i wilgotnych lochach MELINY STUDIO.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-23 12:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 2)

FunkyFlow - Hołd (Official Video)

"Hołd" to pierwszy, oficjalny teledysk białostockiego składu FunkyFlow, który promuje ich najnowsze wydawnictwo "Wyjście z szafy EP". FunkyFlow to dwójka białostockich kotów, których możemy kojarzyć choćby ze zwrotek w białostockiej Wizji Lokalnej. Warto sprawdzić to video choćby dlatego, że jest w nim sporo świeżości i jest dosyć nietypowe jak na rapowe teledyski. Klip został zrealizowany przez ekipę TubaArt.

Tagi:
dodano: 2011-10-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
"Wyrzuć Lady Gagę, zajmij się Jamesem Brownem" - takie hasło widnieje w grafice promującej ten właśnie album. FunkyFlow to białostocki duet złożony z Freszsza i Panera a na płycie zatytułowanej "Podziemie Walczące" usłyszymy także choćby Cirę.

Całość, którą odsłuchacie i pobierzecie poniżej, to natomiast luźne, ale treściwe teksty i mocno funkujące podkłady.