Bonez

Bonez

wydarzenie
dodano: 2017-10-04 14:13 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 0)

Już w piątek, 6 października w klubie Krańcoofka w Łodzi odbędzie się pierwsza odsłona organizowanej przez lokalnego rapera bitewnego Boneza Bitwy Łódzkiej. Wystąpi w niej czterech obecnie najmocniejszych freestyle'owców województwa łódzkiego: Oset, Kenny, Milan oraz Kubinho, a także ośmiu najlepszych uczestników eliminacji. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-19 14:41 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip Boneza i Danny’ego. W numerze “Łapię oddech” za bit odpowiada Salvare. Video to dzieło ekipy MVP Clips. Singiel promuje składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”, która od 8 kwietnia dostępna jest we wszystkich sklepach.

dodano: 2016-04-07 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Całym środowiskiem freestyle'owym wstrząsnęło niedawno info o przedwczesnej śmierci powszechnie lubianego i utytułowanego Ymcyka z Radzionkowa. Teraz szerokie grono wolnostylowców postanowiło w dniu jego urodzin oddać mu hołd numerem "Nieśmiertelna nawijka Ymcykowa".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-18 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wygląda na to, że konflikt między Bonezem i Koldim, który zaowocował serią dissów przeszedł już do historii. W weekend obaj raperzy mieli okazję spotkać się i wyjasnić sytuację, o czym poinformowali nas poprzez FB Bonez i SB Maffija.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-04 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Nowy Rok rozpoczął się naprawdę ciekawie i intensywnie. Wśród kilku głośnych wydarzeń doszło także do "odtajnienia" kilku informacji dotyczących dwóch dobrze znanych łódzkich raperów. Wszystko zaczęło się od tego, że Wuwunio w kolejnym odcinku swojego PalHajsTV zdradził, że za bijącymi rekordy popularności filmikami Tigera i Kobry stał nie kto inny jak Bonez...

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-08-20 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dlaczego: Na kanale ProstoTV pojawił się finalny efekt zeszłorocznej akcji "Nagraj z nami Hymn Hip Hop Kempu". Wszystkie wersy zostały zarejestrowane podczas ostatniej edycji festiwalu w mobilnym studiu SoundsOfStreet. W kempowej kabinie stanęli: Solar, Proceente, Kuba Knap, Ego z ekipy Kontrafakt, PawOnes oraz pięciu zwycięzców z konkursu na najlepszą zwrotkę: Bonez, Rewers, Kaspe, Szary, Peus. Wszystko to na bicie Lanka. Skrecze do numeru zrobił DJ Drewniane Palce. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Kadry Niespokojne.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-05-21 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Sprawdźcie pierwszy solowy, turtablistyczny numer od DJ-a Te! Muzykę do "Najwyższego czasu" wyprodukował Bonez, a masteringiem zajął się Tomaj.

Tagi:
dodano: 2015-03-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sporo nam się tego materiału nazbierało od ostatniego razu. W tym odcinku usłyszycie nowe tracki od m.in. Leha, Flinta, Sulina, Sentino, Pajaca czy Neile. Nowy kawałek wypuścił także... Pivot.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-07 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przed nami 11 listopada i w odpowiedni nastrój postanowił wprowadzić nas Bonez ze swoim nowym klipem. Sprawdźcie jego manifest w numerze "Bóg, Honor, Ojczyzna".

Tagi:
dodano: 2014-09-03 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hip Hop Kemp 2014 już za nami, jednak za sprawą ogromu zebranych materiałów na Popkillerze jeszcze przez jakiś czas będzie o nim głośno. Obecnie możecie oglądać to, co działo się na Bitwie o Kemping, jednak ruszamy też z relacjami foto. A zaczynamy od tego, co miało miejsce w środę na warmupie między godziną 20:00 a 22:00 czyli mającego miejsce drugi rok z rzędu show Młodych Wilków. Na scenie zaprezentowali się tym razem Kuba Knap, TomB, Kuban, Zioło, Wiciu oraz niespodzianki w osobach Boneza, Ciry i Krzysztofa Słomki a Wy zebraliście się chyba jeszcze liczniej niż w ubiegłym roku, wypełniając hangar w nadkomplecie.

dodano: 2014-02-26 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

No i jest - płyta Popkiller Młode Wilki 2013 wreszcie dostępna! 12 premierowych, ekskluzywnych solowych utworów, po jednym od każdego z uczestników trzeciej edycji naszej akcji. Znajdziecie tu pozycje brzmiące mocno klasycznie oraz newschoolowe bangery, tracki poważniejsze oraz luźniejsze, nagrane z przymrużeniem oka. Od melanży po bystre społeczne obserwacje - tak jak różnorodny jest skład Wilków, tak i brzmienie całego albumu.

kategorie:
dodano: 2014-02-21 11:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W dniu 23 lutego 2014 roku organizujemy w klubie Trójkąt w Łowiczu charytatywny koncert Hip-Hopowy „Pomoc dla Cetowego”. Jest to akcja charytatywna dla 28 letniego Bartosza Turzyńskiego z Gdańska, który w ubiegłym roku został porażony prądem o napięciu 3 000 V. Dochód z biletów koncertu zostanie przekazany na jego rehabilitację oraz pomoc medyczną niezbędną do utrzymania go przy życiu.

video
dodano: 2013-12-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Rap Box - Bonez "Pole Minowe" | 07 (DIIL.TV HD)

Jeżeli Was tak jak nas bardzo pozytywnie zaskoczyła zwrotka Boneza, która finalnie pozwoliła mu dołączyć do grona Wilków i "Jednego Strzału"... to sprawdźcie najświeższe, opublikowane właśnie proste video z serii Rap Box, gdzie łódzkiego rapera usłyszeć można na jego własnym bicie.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-12-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 27)

Popkiller Młode Wilki 2013 - Jeden Strzał (prod. SoDrumatic)

Dlaczego: Przez dwie dotychczasowe edycje naszej akcji przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium, Bonson, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować trzecią już "wilczą watahę". Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

"Jeden Strzał" to wspólny utwór całej tegorocznej 12-tki, wyprodukowany w tym roku przez SoDrumatica. Skąd zmiana? Uznaliśmy po prostu, że dobrze wprowadzić urozmaicenie i uhonorować w ten sposób najlepszego naszym zdaniem producenta rapowego roku 2012. Całość podobnie jak rok temu zarejestrowano w czołowym polskim studiu Otrabarwa a za teledysk odpowiada tym razem ekipa 9MM Filmz.

"Jeden Strzał" to zarazem pierwszy singiel promujący specjalny album Popkiller Młode Wilki 2013, na którym znajdziecie niedostępne nigdzie indziej utwory całej 12-tki tegorocznych Młodych Wilków. Krążek zamówić możecie w preorderze tutaj: http://sklep.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki-2013.html a premiera planowana jest na styczeń 2014. Poza wersją fizyczną album będzie można też legalnie pobrać lub odsłuchać online.

24 stycznia w warszawskim klubie Proxima odbędzie się natomiast Koncert Premierowy akcji Popkiller Młode Wilki 2013, połączony z warszawskim koncertem premierowym płyty ubiegłorocznego Młodego Wilka - KęKę "Takie Rzeczy". Więcej informacji niebawem.

video
dodano: 2013-12-13 17:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Czysta Forma to element pojawiający się w tym roku pierwszy raz przy okazji Młodych Wilków Popkillera, zainspirowany amerykańskim XXL Freshman Freestyle. Freestyle w tym kontekście to jednak nie rymowanie z głowy, lecz pełna dowolność tego, co chce się pokazać i zaprezentować w ciągu przeznaczonego czasu (około minuty, ale bez odliczania z zegarkiem). Surowa "wilcza" sceneria, brak bitu, brak studyjnych efektów, brak rozpraszających dodatków i czołówek, brak narzuconego tematu lub klimatu. Minuta czystego rapu a capella w takiej formie, jaką wybierze dana osoba - równie dobrze mogłaby przez minutę tylko kiwać głową lub tańczyć, my nic nie narzucamy. To świetna okazja do sprawdzenia samych skillsów, jak i do przekonania się, co dany MC chce pokazać, nie będąc zdeterminowanym jakimikolwiek czynnikami. Po prostu - Czysta Forma! Czas na Boneza, który do składu dołączył Waszymi głowami a razem z nim ostatnie minutowe video, nagrane siłą rzeczy z powodów pogody już nie w lesie, ale i tak w miejscu silnie związanym z tegoroczną edycją Młodych Wilków.

Strony