Plejer

Plejer

kategorie:
dodano: 2024-04-20 13:46 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"One Love EP" to historia o bezinteresownej miłości do Pasji, którą jest muzyka. Nie zważając na przeciwności losu, obowiązujące trendy i zbędnyce kalkulacje, autor wraca do gry, by jak sam mówi - „wygrać z sobą samym i wznieść swoją twórczość na jeszcze wyższy level". Za oprawę muzyczną na całym EP odpowiada K-zen Beats z Puerto Rico, więc mamy do czynienia z kolaboracją międzynarodową, a numery są utrzymane w klimatach R&B i trapsoulu. Całość została zrealizowana w NadStudio, a za ostateczne brzmienie odpowiada Zbylu.

Tagi:
dodano: 2020-05-17 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Weekend to już spory spadek ilości nowych zwrotek - wśród nich jednak kilka powrotów, które zakręcą łezkę w oku i kilka dawno nie słyszanych ksywek. Wrocławski Pepe Skuad w komplecie, PeeRZet, Plejer, Deobson, Nomad czy Boxi z 834. Sprawdźcie nowy raport!

dodano: 2016-04-14 17:00 przez: Jacek Adamiec (komentarze: 3)

Mamy wielką przyjemność zakomunikować Wam, że dział Freestyle Classics wraca na dobre. Ostatni odcinek poświęcony został starciom śp. Ymcyka, ponieważ w ten skromny sposób chcieliśmy oddać cześć osobie, która miała olbrzymi wkład w rozwój dyscypliny. Od regularnych publikacji minęło jednak już 5 (!) lat, w czasie których wiele się na scenie zmieniło, a pamięć o wielu świetnych pojedynkach freestyle'owców pokryła gruba warstwa kurzu. Jak udało nam się ustalić na facebookowym profilu Popkillera pod koniec minionego roku, dobrze pamiętacie tę nieco nostalgiczną serię, dlatego z wielkim optymizmem zareagowaliście na doniesienia o jej możliwej reaktywacji. Wracamy więc z walką, która z pewnością zaliczana powinna być do grona klasyków: starcie Plejera z Greenem z III eliminacji WBW 2009. Słyszeliście wielokrotnie teksty takie jak: gram na mundialpatrz, co się z tobą dzieje, ale nie wiedzieliście z kim, lub z czym, te teksty powiązać? Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się jak powstała ich legenda.<--break->

dodano: 2015-03-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Tempo jest mordercze, dlatego już tydzień po poprzednim odcinku przyszedł czas na kolejny Krótki Strzał. Tym razem możecie sprawdzić m.in. luźne numery od Ciry, Flinta, Golina czy Plejera, komentarz Sentino do dubajskiej afery z modelkami oraz single zapowiadające płyty od Fonope i Wezyra, Emena czy KBPSa. Nowy numer dostarczył także projekt RBL.

dodano: 2015-03-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Sporo nam się tego materiału nazbierało od ostatniego razu. W tym odcinku usłyszycie nowe tracki od m.in. Leha, Flinta, Sulina, Sentino, Pajaca czy Neile. Nowy kawałek wypuścił także... Pivot.

dodano: 2014-12-31 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na zakończenie roku dostajemy nowe spontany od Pyskatego i Leha, klasyczną Sylwestrową Szesnastkę od Shota, track od Tostera na bicie "A Milli"... I sami sprawdźcie co jeszcze - oto ostatni Krótki Strzał w roku 2014.

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

dodano: 2014-05-14 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Powracamy z kolejnym odcinkiem "Krótkiego Strzału". Co tym razem? W rzucaniu luźnych utworów prym wiedzie jak zwykle SB Maffija - Hary, Beteo, Blejk, a także Solar, gościnnie obecny w kawałku Flinta i wreszcie Solar/Białas z numerem z okazji 80 tysięcy fanów na FB. Dodatkowo kolejny numer wypuścili m.in. Mroku, Ailo, Kocur, Hirs Skład, a także opolski raper SMA czy pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego Kato.

dodano: 2014-04-29 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po przerwie, na zakończenie kwietnia wracamy z piętnastym Krótkim Strzałem, tradycyjnie mocarnie obsadzonym. Mamy w nim Kaiteu, Solara z TomBem oraz Białasa solo, Ensona z TrooMem, JodSena z Gedzem czy Golina dorzucającego swoją zwrotkę do płyty Eripe i Quebonafide... A to tylko mały procent tego, co znajdziecie poniżej.

dodano: 2013-12-30 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ostatni w tym roku Krótki Strzał znów będzie prawdziwą serią z karabinu - grudniowy zalew muzyki nie ograniczył się do kolosalnej ilości albumów, dostaliśmy również masę luźnych produkcji, spontanów czy podziemnych projektów. Część z nich i te które udało nam się wyłapać znajdziecie poniżej a wśród raperów sporo rozpoznawalnych podziemnie lub wchodzących w mainstream ksywek - Jot, Solar/Białas, Kuba Knap, Eripe/Enson, Diset, Leh, ADM/Quebonafide/Białas, Tymin, Kopek, TrooM, Plejer, JNR... i sporo więcej.

dodano: 2013-11-18 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dzisiejszy Krótki Strzał to tym razem w większości świeża krew i luźno puszczone numery. Quebonafide rzuca nowy utwór z Justyną Kuśmierczyk. Skor publikuje numer z Buką, który nie wszedł na album. JodSen podrzuca dwa tracki z nowego mixtape'u. PolHasz i JNR atakują spontanami, podobnie spontanem jest video zapowiadające mixtape WolneStyle... Sprawdźcie sami, co czeka Was w tym odcinku.

video
dodano: 2013-07-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Plejer prod. Rzepa - Deadline (OFFICIAL VIDEO)

"32 Litery" - taki tytuł nosi nadchodzący materiał Plejera na bitach Rzepy a teraz otrzymujemy pierwszy teledysk promujący ten album. "Deadline" to gorzki i refleksyjny strzał w melancholijnym klimacie.

Tagi:
dodano: 2013-04-25 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Plejer/Rzepa "32 litery" to najnowsza płyta, której premiera zaplanowana jest na przełom maja i czerwca 2013 roku. Znajdzie się na niej 15 kawałków, które zaskoczą wszystkich. Jest to z pewnością najlepsza płyta Plejera - owoc długiej i wytężonej pracy z nieznanym dotąd, młodym producentem Rzepą." W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę i odsłuch promomixu materiału.

dodano: 2012-12-26 13:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Coraz więcej na naszym podwórku odważnych bitowych eksperymentów wśród młodych MC - i bardzo dobrze, bo im większa różnorodność i klimatyczny rozstrzał tym większa siła sceny i szansa wybrania czegoś, co trafi w nasz gust w 100%-ach. "32 Litery" to projekt przygotowywany przez Plejera z Rzepą i oparty na nowoczesnych, nasączonych elektroniką bitach, który poprzedzony zostanie "bardziej oldschoolowym" mixtape'em nagranym razem z Pjentakiem. Póki co dostajemy pierwszy singiel z "32 Liter" oraz tracklistę.

video
dodano: 2012-09-17 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

PlejerPjentak - Zmiany feat.DjURB

"Zmiany" to najnowszy, mocno życiówkowy numer od duetu Plejer/Pjentak, zilustrowany niskobudżetowym prostym klipem. Sam track brzmi jednak klimatycznie, treściwie i wart jest uwagi.