JodSen

JodSen

video
dodano: 2018-09-15 00:56 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Reprezentant BOR Records wrzucił do sieci teledysk, który wywołuje spore emocje! Joda o najnowszym numerze mówi, że to powrót do starej stylówki i energii. Za pomocą mediów społecznościowych podziękował też słuchaczom za wsparcie i zapowiedział, że niedługo ponownie zaskoczy czymś nowym. A co Wy myślicie o "Złotych najach"?  

kategorie:
dodano: 2018-01-06 02:49 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Antidotum" to drugi oficjalny album JodSena. Pomorski raper, który wstąpił niedawno w szeregi BORCREW, powraca po ponad dwuletniej nieobecności na rynku. Nowy album to w przeważającej części miejska muzyka w mrocznym klimacie, idealnie brzmiąca na słuchawkach lub car-audio podczas nocnej przejażdżki. W produkcjach dominują ciężkie uderzenia basu i syntetyczne dźwięki, miejscami wzbogacone o klasyczny sampling. Dojrzała, pełna refleksji liryka nie należy do łatwych. Trafi więc tylko do wymagającego słuchacza. Za produkcję odpowiadają Gedz, Robert Dziedowicz, S.S.Z., Lanek, NGM, Bez Struktury, SecretRank i Teken. Wokalnie udzielił się Gedz, Chipsu oraz Hary. Materiał zrealizowano w Selekta Studio, mix i mastering wykonał Enzu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-04-08 17:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Biuro Ochrony Rapu powiększyło swoje szeregi o JodSena, zapowiadając jednocześnie "Antidotum" jako następcę "Wielkich Snów". Nie ma co się długo rozwodzić - przecież krążek sprzed trzech lat nie przyjął się zbyt dobrze wśród odbiorców. Szkoda, bowiem w moim przekonaniu mógł śmiało obronić się przed niezbyt przychylnymi komentarzami. Cóż, wracając już do "Antidotum", jestem głęboko przekonany, że w przypadku tego materiału sytuacja będzie zdecydowanie inna. Krótko mówiąc - lepsza, bo i płyta jest najlepszą, jaką reprezentant trójmiejskiej sceny wypuścił na rynek.

video
dodano: 2017-03-07 12:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

JodSen wrzucił do sieci video przypominające o premierze "Antidotum". Track "Nowy deal" wyprodukował S.S.Z. Klip stworzyła ekipa Magic Visual Arts. Na kanale BOR można już posłuchać całej płyty rapera, który od stycznia należy do BORCREW.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-01-30 16:01 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

JodSen prezentuje drugi singiel zapowiadający nadchodzący album "Antidotum". Utwór wyprodukowała ekipa NGM, a video jest wspólnym dziełem rapera i Nixon Production.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2017-01-19 16:41 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

JodSen, dotychczas znany ze swojej współpracy z Gedzem i NNJL, dołączył do BORCREW! Dziś do sieci trafił pierwszy singiel z nadchodzącego albumu rapera z Trójmiasta.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-20 18:30 przez: NNJL (komentarze: 0)

"Gdzie jesteś" to drugi singiel z mixtape'u NNJLFAM. W utworze JodSen zinterpretował i wzbogacił o swoje wersy muzykę autorstwa Gedza. Polski sampel ożywiony nowoczesnym brzmieniem i refleksyjna liryka doprawiona szczyptą autotune'a tworzą bardzo ciekawe kombo. JodSen to raper z Pomorza, który w 2014 roku wydał swój debiutancki album pt. "Wielkie sny". Teraz Joda zapowiada wznowienie aktywności na scenie muzycznej, a "Gdzie jesteś" jest tego pierwszą oznaką. Kompilacja NNJLFAM zapowiadana jest na jesień.

dodano: 2015-12-29 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

dodano: 2015-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym Krótkim Strzale możecie sprawdzić m.in. nowe single zapowiadające albumy Penxa, Harego i Fouxa, numery z nadchodzących mixtape'ów Pueblosa, Flinta czy Deysa oraz instrumentalne single od Kryhoo i Luxona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-11 16:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kolejna porcja "#Hot16Challenge" - tym razem na czele z mocnym wjazdem KęKę na bicie Urbana, a poza tym porcja trójmiejskich 16-tek od Somala, Leha i JodSena oraz uderzenia od NumerRaza, JNR'a i Wuwunia.

video
dodano: 2014-08-12 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje trzeci teledysk promujący debiutancki album JodSena "Wielkie Sny". Tym razem klip powstał do numeru "Wdech Jodu" na bicie SherlOcka, a video stara się oddać atmosferę regionu z którego pochodzi raper, czyli Pomorza. Krążek "Wielkie Sny" ukazał się 28 czerwca bieżącego roku.

recenzja
dodano: 2014-08-08 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

JodSen jest w moim subiektywnym gronie raperów, którzy zgrabnie przeplatają w swojej twórczości zarówno elementy newschoolowego, jak i klasycznego rapu, i przede wszystkim robią to dobrze. Szlifował formę poprzez szereg wypuszczanych materiałów, ale szczególnie ostatnie dwa z nich przed oficjalnym debiutem, czyli "Audiobuch Mixtape" i "Sen Nocy Letniej Mixtape" pokazały progres Przemka i wydaje mi się, że niepełne jeszcze możliwości na majku. W końcu, za pośrednictwem Urban Rec, wypuścił zapowiadane od dłuższego czasu, legalne wydawnictwo pt. "Wielkie sny". I słuchając tego materiału początkowo miałem mieszane odczucia, które z czasem przerodziły się w niemały zachwyt. Dlaczego?

video
dodano: 2014-07-20 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Do tej pory znać mogliście go z mixtape'ów, singli, trójmiejskiej Wizji Lokalnej, współpracy z Gedzem czy 2stym oraz ostatnio z udziału w posse-cut'cie na bicie DJ-a Premiera. Pod koniec czerwca zadebiutował legalnie albumem "Wielkie Sny", przy okazji którego współpracował z Gedzem, Brahem, Bonsonem czy SoDrumatic'iem, Sherlockiem i Grrraczem. My złapaliśmy JodSena na sopockiej plaży, by porozmawiać o albumie na świeżo po jego premierze.

dodano: 2014-07-06 20:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Debiutancki album JodSena zatytułowany „Wielkie sny", ukazał się 28 czerwca nakładem wytwórni UrbanRec. Przygotowany przez reprezentanta pomorskiej sceny rapowej materiał to, jak mówi autor, konceptualna kompilacja zabierającą słuchacza w podróż po subgatunkach hip-hopu. Na krążku słychać inspiracje czerpane zza oceanu, które nadają płycie mocnego i mainstreamowego klimatu. W warstwie tekstowej raper zadbał natomiast o niebanalną treść starając się zrównoważyć rozrywkę i patos. Na pytania dotyczące interpretacji tytułu "Wielkie sny", JodSen odpowiada: Oprócz przekazu motywującego do znalezienia i realizacji życiowych pasji, starałem się również zobrazować błądzenie po własnej podświadomości. Marzenia i koszmary senne stale przeplatają się w poruszanych na płycie wątkach. O warstwę muzyczną zadbali zarówno uznani już producenci, tacy jak SherlOck, SoDrumatic czy Matek, jak również młodzi i utalentowani beatmake'erzy m.in. Forest, Henson, Bez Struktury, AQ oraz Grrracz. Na „Wielkich Snach" gospodarza wokalnie wsparli Bonson, Danny, 2sty, Gedz, RDW i Brahu. Tracklistę i odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-06-22 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje debiutancki album JodSena zatytułowany „Wielkie sny”. Przygotowany przez reprezentanta pomorskiej sceny rapowej materiał to, jak mówi autor, konceptualna kompilacja zabierającą słuchacza w podróż po subgatunkach hip-hopu. Na krążku słychać inspiracje czerpane zza oceanu, które nadają płycie mocnego i mainstreamowego klimatu. W warstwie tekstowej raper zadbał natomiast o niebanalną treść starając się zrównoważyć rozrywkę i patos.

Strony