Luxon

Luxon

współpraca płatna
dodano: 2024-07-01 07:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

"Pankracy" to utwór, który nie tylko przyciąga uwagę nowoczesnym brzmieniem i mocnym przekazem, ale także wyróżnia się artystycznym teledyskiem, który dodaje całości wyjątkowego charakteru. To propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż typowy rap - połączenia głębi tekstów z innowacyjną produkcją i wizualną ucztą.

dodano: 2023-05-12 17:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
uniqat

UNIQAT to duet, w którego skład wchodzi producent Luxon i raper Waha. Wydali oni swój najnowszy singiel pt. "Madrygał". 

Tagi:
video
dodano: 2016-11-19 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Singiel "Jestem twoim narkotykiem" zwiastuje piąty solowy album Flinta pt. "Niebo na Wrzecionie", który ukaże się na początku przyszłego roku. Za produkcję muzyczną singla, a także całej płyty odpowiada Luxon, który współpracował między innymi z Tede, JWP, O.S.T.R., Reksem, DJ-em Premierem czy Termanology.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-26 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

HANGTIME to projekt muzyczno-sportowy powstały przy współpracy Asfalt Records i jednego z najlepszych polskich narciarzy freestyle'owych Szczepana Karpiela-Bułecki. Ma on na celu pokazać podróż Szczepana przez najlepsze snowparki w Europie i Polsce. Będzie można zobaczyć takie miejsca jak: Flachauwinkl (Austria), Livigno (Włochy) i kultowe miejscówki na Gubałówce i Czarnym Groniu. W projekcie usłyszycie wykonawców ze stajni Asfaltu, a za stronę wizualną projektu odpowiedzialna jet ekipa LunarSIX.com.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-12-03 17:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Epka “Do It Yourself” zawiera 6 autorskich kompozycji o niebanalnych aranżacjach inspirowanych różnymi gatunkami muzycznymi tj: hip-hop, soul, funk czy muzyka elektroniczna. Płytę promuje singiel "Escape", do którego została stworzona animacja video. Utwory zostały wzbogacone popisami dwójki dj’ów: DJ Technika i DJ Flipa.

“D.I.Y” jest drugą producencką epką Luxona. Pierwsza pt. “Audioactive Dreams” została wydana w 2014 na winylu nakładem Asfalt Records. Gościnnie na płycie pojawili się Hades, JWP, Pyskaty, OSTR, MC Melodee, Reks, Termanology, Torae oraz DJ Kebs i DJ Steez.

Tagi:
dodano: 2015-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym Krótkim Strzale możecie sprawdzić m.in. nowe single zapowiadające albumy Penxa, Harego i Fouxa, numery z nadchodzących mixtape'ów Pueblosa, Flinta czy Deysa oraz instrumentalne single od Kryhoo i Luxona.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-24 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy wam kolejny singiel z epki producenckiej Luxona. Tym razem producent do współpracy zaprosił jedną z najbardziej gorących europejskich raperek - MC Melodee!

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-12-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Luxon - Shame - feat. O.S.T.R., Hades, Torae, DJ Kebs

Dlaczego: "Audioactive Dreams" (preorder) to pierwsze EP producenckie Luxona. Jest to zbiór 5 premierowych utworów, które są ukłonem w stronę klasycznego hip hopu wzbogaconego o żywe instrumenty. Do udziału w projekcie zostali zaproszeni zarówno goście z naszej rodzimej sceny hip hopowej, jak i artyści z zagranicy. Gościnnie na płycie pojawiają się Hades, JWP, Pyskaty, O.S.T.R., MC Melodee, Reks, Termanology, Torae. Swoimi popisami na gramofonach utwory wzbogacili DJ Kebs i DJ Steez. W najnowszym singlu słyszymy duet HAOS oraz Torae.

video dnia
dodano: 2014-03-31 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

V/A - Najsilniejsi przetrwają (prod. DJ Premier & Luxon)

Dlaczego: Pyskaty, Numer Raz, Proceente, Pelson, Rahim, Łysol (JWP/BC), Mielzky, Dwa Sławy, Zeus, Chada, Klasik, Quebonafide, JodSen, Joteste, Bezczel, Siwers oraz Ten Typ Mes w jednym numerze? To się nazywa rozmach... A co powiedzieć, gdy okazuje się, że wszyscy rymują na bicie stworzonym wspólnie przez Luxona i DJ-a Premiera a cuty dołożą The Returners i DJ Flip?! Sprawdźcie efekt.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-28 18:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pyskaty, Numer Raz, Proceente, Pelson, Rahim, Łysol (JWP/BC), Mielzky, Dwa Sławy, Zeus, Chada, Klasik, Quebonafide, JodSen, Joteste, Bezczel, Siwers oraz Ten Typ Mes w jednym numerze? To się nazywa rozmach... A co powiedzieć, gdy okazuje się, że wszyscy zarymują na bicie stworzonym wspólnie przez Luxona i DJ-a Premiera a cuty dołożą The Returners i DJ Flip?!

O samej kooperacji już Wam pisaliśmy, numer usłyszymy w poniedziałek, dziś czas na małą zapowiedź video...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-24 22:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pyskaty, Numer Raz, Proceente, Pelson, Rahim, Łysol (JWP/BC), Mielzky, Dwa Sławy, Zeus, Chada, Klasik, Quebonafide, JodSen, Joteste, Bezczel, Siwers oraz Ten Typ Mes w jednym numerze? To się nazywa rozmach... A co powiedzieć, gdy okazuje się, że wszyscy zarymują na bicie stworzonym wspólnie przez Luxona i DJ-a Premiera a cuty dołożą The Returners i DJ Flip?!

video dnia
dodano: 2013-05-16 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Luxon - Hood Rich feat. Termanology x Pyskaty

Dlaczego: Pamiętam jak Luxon puszczał mi ten numer przy okazji wizyty ekipy ShowOff na popkillerowej imprezie we Freshu. Minęło mnóstwo czasu, a perypetie związane z producenckim materiałem chyba ostatecznie się rozwikłały skoro dostajemy oficjalny teledysk z dodatkową zwrotką Pyskatego. "Hood Rich" zapowiada premierę producenckiej płyty Luxona, którego możecie już znać chociażby z WFD.

dodano: 2013-03-19 00:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Luxon - True Love feat. Reks x JWP ( Ero, Kosi, Łysol )

Dlaczego: "True Love" to pełen energii singiel zapowiadający płytę producencką Luxona. Gościnnie pojawił się stołeczny kolektyw JWP oraz ceniony bostoński MC - Reks.

Tagi: