Joteste

Joteste

kategorie:
dodano: 2017-06-06 01:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wytwórnia Pierwszy Milion ma przyjemność zaprezentować nowe wydawnictwo Joteste pod tytułem „Człowiek Spragniony”. Płyta zawiera 10 klimatycznych utworów wyprodukowanych przez samego artystę. Gościnnie na krążku pojawia ją się Justyna Kuśmierczyk, Monika Kluszczyńska oraz Zeus.

Tracklista:

01. Pragnienie
02. Uśmiechaj Się (feat. Justyna Kuśmierczyk)
03. Nikt
04. Szansa
05. Nie Wiem Nic
06. Chmury (feat. Zeus)
07. Zimna Krew
08. Samotność
09. S Klasa
10. Zostawiam To (feat. Monika Kluszczyńska)

Tagi:
dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.

dodano: 2015-03-28 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W dzisiejszym Krótkim Strzale zebraliśmy m.in. nowe luźne numery od Solara, Zioła, 2stego, Sulina czy Joteste oraz single z nadchodzących projektów od Neile i Jesza.

dodano: 2014-11-22 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Miesiąc po premierze albumu Joteste pt. "Zapomniałem się przedstawić", wytwórnia Pierwszy Milion udostępnia odsłuch całości. Powracający po trzech latach od ostatniego albumu współzałożyciel grupy Pierwszy Milion na nowej płycie odpowiedzialny jest nie tylko za warstwę liryczną. Muzyka na albumie to wynik syntezy pomysłów Joteste i Zeusa, a nad całością brzmienia czuwał Łukasz „Rogini” Robakiewicz. Gościnnie na płycie udzielają się: Justyna Kuśmierczyk, SisAnn, DJ MixAir, Hary, Łukasz "Rogini" Robakiewicz oraz Tadeusz Seibert.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-24 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie nowy klip od Joteste do numeru "Harrier" promujący album "Zapomniałem się przedstawić", który swoją premierę sklepową miał 17 października. Gościnnie pojawiła się łódzka wokalistka SisAnn, a autorem muzyki jest Zeus. Za teledysk odpowiada ML Filmz.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-07 20:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

„Roje pszczół” to utwór ukazujący zróżnicowanie materiału zawartego na nadchodzącym albumie “Zapomniałem się przedstawić”. Za produkcję tego przepełnionego psychodelą utworu odpowiada sam Joteste.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po 3 letniej przerwie Joteste czyli współzałożyciel, tworzonej wraz z Zeusem, ekipy Pierwszy Milion powraca z nowym albumem. Tym razem Joteste odpowiedzialny jest nie tylko za warstwę liryczną. Muzyka na albumie to wynik syntezy pomysłów Joteste i Zeusa. Nad całością brzmienia czuwał Łukasz "Rogini" Robakiewicz, co nadało produkcjom dodatkowej świeżości i unikatowego charakteru.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-24 17:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

„Owoce twoich pól” to kolejny singiel promujący nadchodzący album Joteste pt. „Zapomniałem się przedstawić”. Autorami muzyki do “Owoców twoich pól” są Zeus i Joteste (jako Pierwszy Milion). Do warstwy wokalnej swoją cegiełkę dołożyła Justyna Kuśmierczyk, której głos usłyszeć można pod koniec utworu. Za mix i mastering odpowiada Łukasz “Rogini” Robakiewicz a za teledysk ekipa BDV Studio. Album dostępny jest do zamówienia na preorder.pl.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-11 21:15 przez: Step Records (komentarze: 2)

Joteste - Trochę wody (gośc. Justyna Kuśmierczyk, prod. Pierwszy Milion, Rogini)

„Trochę Wody” to pierwszy singiel promujący nadchodzący album Joteste pt. „Zapomniałem się przedstawić”. W utworze pojawia się gościnnie dobrze znana i lubiana przez publiczność hip-hopową i nie tylko – Justyna Kuśmierczyk. Za muzykę oraz teledysk odpowiedzialni są Zeus i Joteste (jako Pierwszy Milion) oraz Łukasz "Rogini" Robakiewicz.

video
dodano: 2014-04-04 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Kaspe to pochodzący z Łodzi raper. W tym roku wydał darmowy mixtape, na którym próbuje swoich możliwości na newschoolowych bitach. Wśród gości na płycie możecie usłyszeć m.in. Astka z Dwóch Sławów, Joteste i dawno nie słyszanego Wallesa. Klipem promującym to wydawnictwo jest "Łódzkie", gdzie obok gospodarza możecie usłyszeć wspomnianą połowę Dwóch Sławów, Joteste i Tezeta. W załączniku możecie zapoznać się również z odsłuchem całego mixtape'u. Zapraszam.

video dnia
dodano: 2014-03-31 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

V/A - Najsilniejsi przetrwają (prod. DJ Premier & Luxon)

Dlaczego: Pyskaty, Numer Raz, Proceente, Pelson, Rahim, Łysol (JWP/BC), Mielzky, Dwa Sławy, Zeus, Chada, Klasik, Quebonafide, JodSen, Joteste, Bezczel, Siwers oraz Ten Typ Mes w jednym numerze? To się nazywa rozmach... A co powiedzieć, gdy okazuje się, że wszyscy rymują na bicie stworzonym wspólnie przez Luxona i DJ-a Premiera a cuty dołożą The Returners i DJ Flip?! Sprawdźcie efekt.

kategorie:
dodano: 2014-03-28 20:49 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Kaspe to raper z Łodzi. Ma za sobą m.in. epkę z Xeyosem i płytę z DJ Mixairem i Chmurą jako Nastaw Radio. Tym razem prezentuje się sam, na nowoczesnych bitach, wsparty m.in. przez innych łódzkich MC's: Astka z Dwóch Sławów, Joteste, czy Wallesa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-28 18:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pyskaty, Numer Raz, Proceente, Pelson, Rahim, Łysol (JWP/BC), Mielzky, Dwa Sławy, Zeus, Chada, Klasik, Quebonafide, JodSen, Joteste, Bezczel, Siwers oraz Ten Typ Mes w jednym numerze? To się nazywa rozmach... A co powiedzieć, gdy okazuje się, że wszyscy zarymują na bicie stworzonym wspólnie przez Luxona i DJ-a Premiera a cuty dołożą The Returners i DJ Flip?!

O samej kooperacji już Wam pisaliśmy, numer usłyszymy w poniedziałek, dziś czas na małą zapowiedź video...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-24 22:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pyskaty, Numer Raz, Proceente, Pelson, Rahim, Łysol (JWP/BC), Mielzky, Dwa Sławy, Zeus, Chada, Klasik, Quebonafide, JodSen, Joteste, Bezczel, Siwers oraz Ten Typ Mes w jednym numerze? To się nazywa rozmach... A co powiedzieć, gdy okazuje się, że wszyscy zarymują na bicie stworzonym wspólnie przez Luxona i DJ-a Premiera a cuty dołożą The Returners i DJ Flip?!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-10 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Przed Wami pozostałe kawałki z pierwszego wydawnictwa rapera z Łodzi. Na szczególną uwagę zasługuje utwór "Słuchaczu", w którym gościnnie, poza Harym, udziela się Zeus. Bit do tego kawałka wyszedł spod ręki Joteste.

Tagi:

Strony