ADM

ADM

dodano: 2023-10-10 23:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Po raz kolejny mamy dla Was zestawienie singli i premier z ostatniego tygodnia. Płyta tym razem pojawiła się jedna (i to dziś a nie w piątek), ale dostaliśmy sporo ciekawych singli.

dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2022-11-16 07:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Cztery dni po publikacji przez ADM'a dissu skierowanego w stronę Jody otrzymaliśmy odpowiedź reprezentanta poznańskiej ekipy BORCREW.

Tagi:
dodano: 2022-11-11 15:19 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

No to mamy pierwszy dwustronny beef w polskim rapie od 2019 roku. Po długiej przerwie w rapowym rozwiązywaniu konfliktów doczekaliśmy się dissu Koldiego na Dioxa, a teraz ADM i Joda wypuścili wzajemnie strzały w swoją stronę.

Tagi:
dodano: 2022-11-07 16:25 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Joda postanowił za jednym zamachem odnieść się do głośnych spięć z ostatniego czasu - w nowym singlu odpowiada na zaczepkę ADM'a, ale także odnosi się do wypowiedzi Boxdela, Nitro czy Grande Connection.

Tagi:
dodano: 2022-11-04 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

ADM jest znany z kąśliwych punchline'ów i tego, że nie gryzie się w język. Tym razem w gościnnej zwrotce na nowym singlu Koro wypuścił wersy w stronę reprezentanta BORCREW, Jody.

Tagi:
dodano: 2021-11-10 20:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po wielkim sukcesie Young Leosi Żabson nie zwalnia tempa i rekrutuje kolejnego artystę w szeregi swojego labelu. Tym razem jest to ADM, znany z publikacji na kanale SBM i współpracy z Białasem, Quebo czy Kazem Bałagane.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

ADM, który pierwsze kroki stawiał w SB Maffiji, swój ostatni krążek "Hellboy" wydał w 2016 roku. Po tym pojawiał się na różnych featuringach, ale jego przyszłość w SBM była nieznana. Ostatnio podczas wizyty w RapNews Studio, gdzie raper był jurorem 1/8 finałów RapNokaut 4, ADM zdradził jakie są jego plany muzyczne na najbliższe miesiące.

Tagi:
video
dodano: 2019-05-27 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ADM - Trauma (prod. Newlight$)

"Przyzwyczaił nas do celnych linijek, słownych gier i punchline'ów, po których łapaliśmy się za głowy. To się nie zmieniło! ADM is back!" - pisze SBM Label.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-06-06 11:08 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

SB Maffija Label prezentuje długo oczekiwany klip ADM'a do tytułowego numeru zapowiadającego album "Hellboy". Bit wyszedł spod ręki jedynego i niepowtarzalnego Lanka. Teledysk to dzieło ekipy Pure Motion.

Tagi:
dodano: 2016-02-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowa płyta od Gospela - mamy już pierwszy numer i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od poprzednich albumów "Jestem smutny" będzie projektem na autorskich podkładach. Do sprawdzenia także kawałki zapowiadające nadchodzące płyty od Dejana i Harego, a także luźne wrzuty od Tomba czy ekipy GMLL.

dodano: 2015-05-20 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy ADMa, Penxa, Harego i Emesa z Egotrue oraz luźne numery od Białasa, Trzy-Sześcia, Deysa, Jota, Reda, Klasiika i Theodora.

dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.

dodano: 2015-03-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Tempo jest mordercze, dlatego już tydzień po poprzednim odcinku przyszedł czas na kolejny Krótki Strzał. Tym razem możecie sprawdzić m.in. luźne numery od Ciry, Flinta, Golina czy Plejera, komentarz Sentino do dubajskiej afery z modelkami oraz single zapowiadające płyty od Fonope i Wezyra, Emena czy KBPSa. Nowy numer dostarczył także projekt RBL.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-25 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Białas - Z lotu ptaka (ft. Blejk, ADM) [KLIK KLAK #6] VIDEO MASH UP

Kolejny Klik Klak od Białasa! Tym razem oprócz samego rapera możemy usłyszeć gościnnie ADM'a i Blejka. Do numeru powstał także video mash up w wakacyjnym klimacie, który prezentuje się zdecydowanie lepiej niż pogoda za oknem w ostatnim czasie. Sprawdzajcie "Z lotu ptaka".

Tagi:

Strony