Neile

Neile

dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-19 17:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

SB Maffija Label prezentuje czwarty klip promujący album Neile - "Kicktape 2.0". Premiera krążka już w najbliższy piątek (26.08.2016). Na płycie znajdzie się 13 premierowych utworów na autorskich bitach. Preorder cały czas jest dostępny w sklepie http://www.sbstuff.pl

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-04 21:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

SB Maffija Label prezentuje koejny klip Neile promujący album "Kicktape 2.0". Za produkcję bitu w numerze "Hakuna Matata 2" odpowiada K4M Beats. Premiera albumu "Kicktape 2.0" 26 sierpnia nakładem SB Maffija Label. Na płycie znajdzie się 13 premierowych utworów na autorskich bitach. Preorder jest dostępny na https://www.sbstuff.pl

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-01 16:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W sieci pojawił się klip Neile do utworu "Bogaty ziomek". Za produkcję bitu odpowiada Wizard. Na stronie www.sbstuff.pl wystartował preorder albumu "Kicktape 2.0", którego premiera została zaplanowana na 26 sierpnia.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-29 21:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Z dniem dzisiejszym szeregi SB Maffija Label oficjalnie zasilił koszaliński raper, Neile. Jego "Kicktape 2.0" ma ukazać się w wakacje. "Wspólpraca z Neile od samego początku układała nam się bardzo pomyślnie. Nie należy on do raperów których miesiącami prosi się o zwrotki, zresztą wystarczy spojrzeć w dyskografie i widać, że jest pracowity. Mamy podobną wizję tego jak powinien wyglądać rap i, mimo dość odmiennych stylówek, łatwo znajdujemy wspólny mianownik." - mówią Solar i Białas o nowym MC w swojej wytwórni.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-06-29 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Już w najbliższą sobotę, 2 lipca 2016, odbędzie się kolejna edycja człuchowskiego Street Jamu. Wystąpią m.in. Leh, Neile i HuczuHucz. Wśród innych atrakcji znajdziemy graffiti jam, turniej koszykówki i pokazy taneczne.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2015-06-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny singiel promujący nadchodzący album składu BoKoTy - tym razem jest to video mash-up do utworu "Rotacja" z gościnnymi zwrotkami Białasa i Neile.

Tagi:
dodano: 2015-03-28 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W dzisiejszym Krótkim Strzale zebraliśmy m.in. nowe luźne numery od Solara, Zioła, 2stego, Sulina czy Joteste oraz single z nadchodzących projektów od Neile i Jesza.

video
dodano: 2015-01-22 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Koka Beats prezentuje teledysk promujący "#kicktape - I'll Kick Your Ass vol. 1" koszalińskiego rapera Neile. Klip do kawałka "Echo" zrealizowała ekipa WOW Pictures. Utwór, do którego powstał teledysk to przedostatni #kick, czyli luźny numer wypuszczony przez Neile do internetu. Cała seria utworów tworzy 16 numerowy mixtape czyli "#kicktape".

Tagi:
dodano: 2014-09-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie cyklu zebraliśmy nowe numery od Solara, Suprana, Mi-Li, Kocura i Neile, single zapowiadające nadchodzące projekty od Vixena, Morala, Kamila P.R.J, Obera i Zielichowskiego, a także track Kamela i Danta w ramach punkowego Projektu Lexoo. Przypomniał o sobie też Pyskacz, finalista konkursu na Młodego Wilka Publiczności.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-17 00:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kolejna porcja "#Hot16Challenge" a w niej zarówno dobrzy znani reprezentanci legalnej sceny, jak i młode twarze.

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

dodano: 2014-06-23 16:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym odcinku naszego cyklu przede wszystkim liczne i ciekawe kooperacje: Bleiza, Procenta i Łysonżiego, Kamela, Harego i Dannego czy Zetewupe, Zioła i Dżejpy. Poza tym nowe tracki od m.in. Leha, Kocura, Neile i Fonope. Znajdzie się też coś dla fanów żeńskiego rapu - Dore wraz z rockowym ZuoZone, nowy teledysk Zygi oraz Ryfa Ri w kolejnej odsłonie "Ladies Rap". Zapraszamy!

dodano: 2014-04-01 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Wytwórnia Koka Beats, w której wydają m.in. Pezet, Małolat, Wuzet czy Flint powiększa swoje szeregi. Do ekipy dołączył właśnie pochodzący z Koszalina raper Neile! Z okazji tego wydarzenia Koka Beats prezentuje najnowszy numer Neile pt. Nowy Dzień (Kick #5), który wyprodukował Deemz. Utwór to kolejny Kick czyli luźny numer wypuszczony przez Neile do Internetu. Seria numerów zapowiada mixtape Neile o roboczym tytule „I'll Kick Your Ass vol. 1.” 

Tagi:

Strony