Moral

Moral

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-24 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy nowy klip MoraLa zapowiadający "Doliczony czas gry mixtape", który ma się ukazać we wrześniu. Za bit odpowiada Werk, który również zagrał na talkboksie. Video powstało dzięki audycji Winylowe Pole.

Tagi:
dodano: 2015-06-18 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

W naszych symulacjach przeszliśmy już przez pierwszy boom na polski rap, obecnie docieramy do jego zmierzchu, a zarazem coraz mocniejsze zaznaczanie się podziemnej sceny jako osobnego bytu a nie chwilowego brodzika. Sprawdźcie sami jaki zestaw zmontować byśmy mogli w roku 2004, a jeśli jeszcze nie widzieliście wcześniejszych to check it - 2001, 2002, 2003.

dodano: 2015-01-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sporo dzieje się w kolejnym odcinku Krótkiego Strzału - mamy dla Was nowy/stary numer od długo niesłyszanego naszego Młodego Wilka Szuwara, luźne strzały od Sariusa i Pafarazziego, najnowszy teledysk od Flojda i Wiro, singiel od ekipy Aspiratio (Śliwa, Bandura, Fisher), w którym słyszymy wersy w stronę SB Maffiji, g-funkowy strzał od Frontalu czy singiel od Klemensa o intrygującym tytule "Jak Tau". I to nie wszystko...

dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

dodano: 2014-09-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie cyklu zebraliśmy nowe numery od Solara, Suprana, Mi-Li, Kocura i Neile, single zapowiadające nadchodzące projekty od Vixena, Morala, Kamila P.R.J, Obera i Zielichowskiego, a także track Kamela i Danta w ramach punkowego Projektu Lexoo. Przypomniał o sobie też Pyskacz, finalista konkursu na Młodego Wilka Publiczności.

dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

video
dodano: 2014-03-19 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

MoraL - "Insomnia" (prod. Lukatricks)

Reprezentant Dąbrowy Górniczej, MoraL, którego kojarzyć możemy z ekipą Gopside i Czarnym Złotem a także z nieszablonowym, leniwie płynącym flow, atakuje solowym singlem. "Insomnia" jest zgodnie z informacją zawartą w info prasowym "nietypową wycieczką wewnątrz siebie, a obrazek ma ukazywać walkę, niepokój, bezsilność i wątpliwości. Minimalistycznie i mrocznie." Jest klimat, check it.

Tagi:
video
dodano: 2012-10-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

FIMA - Zapamiętaj Nas (+ Bas Tajpan, Luks Mamilion, MoraL, Kamel, muz. Greg/Miliony Decybeli)

"Zapamiętaj Nas" to posse cut prosto z Zagłębia, promujący nadchodzący w przyszłym roku album FIMY. Gościnnie udzielili się Bas Tajpan, Luks Mamilion, MoraL oraz Kamel. Za muzykę odpowiedzialny jest reprezentant Wielkopolski: Greg z ekipy Miliony Decybeli.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-06-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)
"Nienagannie niemoralna propozycja" czyli pierwszy legal Morala i Gano przeszedł 7 lat temu bez echa i sprzedał się bardzo słabo. Jednak dłuższym okresie ciszy duet postanowił spróbować jeszcze raz i efektem jest wydane dopiero co nakładem Gopside "Przeminęło Z Dymem".

Tym razem postanowili także uzbroić się w bity Jajonasza i zwrotki Mesa, Ostrego, Piha, WFD czy Fokusa. Jak wyszło?