Ad.M.a

Ad.M.a

dodano: 2019-04-18 21:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po kilkumiesięcznej pracy nad nowym materiałem AdMa wraca z singlem „Bladoróżowa”. Utwór prezentuje nie tylko nowy wizerunek artystki, ale także wyznacza kierunek muzyczny, w którym utrzymana będzie jej kolejna płyta.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Warto" to kawałek potwierdzający, że szklanka czasami jest do połowy pełna, a optymistyczne myślenie może dotknąć każdego. Muzyka, którą stworzył Jimmy Kiss idealnie swym rytem pasuje do wiosennego słońca. Całość utworu wizualizują spontaniczne filmiki nagrane przez raperkę podczas wakacyjnych wyjazdów,a bohaterowie to członkowie zespołu i przyjaciele artystki.

dodano: 2018-03-09 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. W lutym otrzymaliśmy zarówno mocne debiuty, jak i konkretne krążki od uznanych graczy - kto zasłużył na miano albumu miesiąca?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-17 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Ad.M.a przekłada datę premiery nowej płyty na 21.02.2018.! Decyzję tłumaczy powodami osobistymi, niezależnymi od niej.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-28 19:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„Nie Musisz” to drugi singiel promujący album Ad.M.a & Jimmy Kiss „Dobrze Dobrze”. Tym razem fani raperki mogą usłyszeć ją w bardziej osiedlowym wydaniu. Charyzma w głosie i szczere linijki przypadną do gustu fanom jej pierwszej płyty jak i tym którzy w jej twórczości poszukiwali zmiany i elementu zaskoczenia. Jednocześnie Ad.M.a poinformowała, że premiera jej najnowszej płyty nastąpi 21 stycznia 2018 roku nakładem Ex Oriente Lux. Za realizację teledysku do najnowszego utworu „Nie Musisz” odpowiada ekipa Reconmedia. Album „Dobrze Dobrze” promuje także utwór „Ile Jeszcze”.

kategorie:
dodano: 2017-12-28 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na nową płytę długogrającą „Fox” - Ad.M.a przerywa dwu-letnią ciszę wydawniczą . "Dobrze Dobrze" spod szyldu Ex Oriente Lux to kolaboracja artystki ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss'em – który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”.
"Dobrze Dobrze" rozpoczyna nowy rozdział w twórczości artystki, porusza tematykę wyborów, walki o własną wizję rzeczywistości a także rozliczenia ze światem realnym. Raperka odkrywa także przed słuchaczami swoje przemyślenia na temat rodzinnego wschodu. Unikatowe damskie flow połączone z oniryczną muzyką zabiera słuchacza w podróż po peryferiach naszego kraju i dorosłości.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

W oczekiwaniu na nową płytę długogrającą „Fox” - Ad.M.a przerywa dwuletnią ciszę wydawniczą . "Dobrze Dobrze EP" spod szyldu Ex Oriente Lux to kooperacja artystki ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss'em – który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”.

video
dodano: 2017-06-22 10:06 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Ad.M.a przerywa ciszę! Pochodząca z Chełma raperka, uczestniczka 4-tej edycji Młodych Wilków, zaprezentowała nowy utwór promujący album "Fox", wyprodukowany przez Atuta. Ad.M.a pokazała się słuchaczom w nieznanej dotychczas stylistyce - na mocnym, bujającym bicie, z którym skojarzylibyśmy prędzej Tygę i Chrisa Browna niż naszą rodzimą artystkę. Za miks i mastering utworu odpowiada Bartosz Kasowski z 3/4 Lab, teledysk również jest dziełem tej ekipy. Dyskografię Ad.M.y zamyka album "Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię"

Tagi:
video
dodano: 2017-06-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ad.M.a w 2013 roku debiutowała w podziemiu albumem pt. „Szmaragdowa Szczerość”, który ukazał się w limitowanym nakładzie. Raperka odpowiadając na prośby fanów rusza z reedycją pierwszej płyty. Promowały ją takie utwory jak nowoczesna „Czarownica” oraz „Marzyciel”, który obecnie na kanale YT ma ponad pół miliona wyświetleń.

Ad.M.a z okazji startu preorderu udostępnia słuchaczom AKUSTYCZNY REMIX cieszącego się uznaniem odbiorców „Marzyciela”. Za kompozycję utworu odpowiedzialny jest Atut natomiast realizacją video zajęła się ekipa Salty Skills. Jednocześnie raperka zapowiada, że jeszcze przed wakacjami ukaże się jej pierwszy singiel z planowanej na jesień 2017 roku płyty „FOX”.

Tagi:
dodano: 2017-03-23 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jeśli w tegorocznej edycji Młodych Wilków brakowało Wam damskiego pierwiastka, to nie zabraknie go na pewno na naszym koncercie premierowym. Pierwszym gościem specjalnym, który pojawi się na scenie 8.04. w warszawskim niePowiem (oprócz Kartky'ego wspierającego Emesa Milligana oraz KIDa występującego z Tyminem) będzie uczestniczka 4 edycji Wilków, piękna i utalentowana "lisica" - Ad.M.a!

Przypominamy też, że wczoraj ruszyła przedsprzedaż w serwisach Going. i Ticketos, a to jeszcze nie koniec naszego line-upu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-01-07 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

2016 upłynął nam bez albumu Ad.M.y (ostatnia płyta ukazała się w grudniu 2015), nie dziwi więc, że w tym roku raperka szykuje wzmocnioną ofensywę wydawniczą. Czekają nas dwa materiały od reprezentantki Chełma...

Tagi:
dodano: 2016-12-29 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Koniec roku to okres podsumowań, ale i zapowiedzi. U nas za to pora na ostatni tegoroczny wywiad, który równocześnie podsumowuje pewien etap jak zapowiada kolejny. Na początku roku spotkaliśmy się z trójką naszych ubiegłorocznych Młodych Wilków, Żabsonem, Ad.M.ą i Wac Toja, by porozmawiać o tym, ile zmieniło się u nich w ciągu pół roku od 4 edycji naszej akcji. Materiał z przyczyn technicznych utknął w naszych szufladach, lecz teraz w pewien symboliczny sposób zamkniemy nim klamrą rok 2016 jak i czwartą odsłonę Wilków - ogłaszając także w odpowiedzi na Wasze liczne pytania, że 5 edycja Młodych Wilków zbliża się coraz większymi krokami i w roku 2017 zdecydowanie możecie się jej spodziewać!

video
dodano: 2016-12-08 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Ad.M.a dostarcza fanom numer "Studyjna duszność", stworzony wspólnie z Markuszynskym. Sama raperka tak wyraża się o kawałku: "Życie z pasją to prawdziwy trening sprawnościowy. Tylko wytrwałość i konsekwencja pozwolą osiągnąć cel". Sprawdźcie video zrealizowane przez 3/4 UDGS.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-05 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po albumie "Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na ziemię", który w całości zobrazowany został klipami Ad.M.a postawiła na samą muzykę - nowy cykl "Fox" to numery w wersji audio, promowane jedynie zdjęciami bez twarzy Ady. Tak jest też z nowym utworem. "Chodzi o muzykę" mówi raperka zachęcając do odsłuchu singla.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-06-26 13:37 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się VI edycja kultowego festiwalu w przepięknej Kotlinie Żywieckiej. W stolicy złocistego trunku, w malowniczo położonej beskidzkiej miejscowości, blisko granicy ze Słowacją i Czechami odbędzie się plenerowa impreza pod nazwą Hip-Hop Na Żywca. Zagrają m.in. Hemp Gru, Małpa, W.E.N.A, Kartky, Sarius i Ad.M.a. Wśród atrakcji towarzyszących znajdziemy też projekcję filmu "Coś z Niczego: Sztuka Rapu" w reżyserii Ice'a T.

Strony