BCZ

BCZ

kategorie:
dodano: 2015-07-01 13:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sobotę 25 lipca 2015 roku odbędzie się w Stąporkowie (Miasto Grzejników) kolejna, trzecia edycja mini festiwalu HIP-HOP ODLEWNIA. Jest to największa impreza rapowa w województwie świętokrzyskim. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz przed lokalną publicznością zaprezentuje się kilkanaście ekip zarówno z mainstreamu tj. WŁODI, ROVER + CAMELTEA, KUBAN, jak i undergroundu - BCZ, RUDERALIZ CREW, UKŁAD SCALONY, POLA, CZEŚĆ, 27-200, KIELECKI PUNKT WIDZENIA, MAŁY, MARIAN, STANIOR STAŃCZYK (PRZESTAN). Za deckami pojawi się niezawodny DJ.ŁAPY. Jak zawsze wstęp na imprrezę jest za FREE.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-15 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Agencja artystyczna Pull Up prezentuje trzy single promujące najnowszy album łódzkiego rapera Mateusza "BCZ" Buczkowskiego pt. "To znowu BCZ". Premiera całości już 30.05.2015 r. Produkcją utworów "Więcej", "Nie mam miejsca jak dom" oraz "Plan B", jak i całego albumu zajął się Łukasz Dulski, realizacją, miksem i masteringiem Łukasz "Da Hill" Gnieciak (Hill Records). Grafika to zasługa GOUDA WORKS. Album "To znowu BCZ" będzie dostępny na takich platformach cyfrowych, jak Empik.com, iTunes, Deezer, Spotify, czy Google Play. Powstaje także limitowana wersja fizyczna krążka (100 stuk).

Tagi:
dodano: 2015-01-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sporo dzieje się w kolejnym odcinku Krótkiego Strzału - mamy dla Was nowy/stary numer od długo niesłyszanego naszego Młodego Wilka Szuwara, luźne strzały od Sariusa i Pafarazziego, najnowszy teledysk od Flojda i Wiro, singiel od ekipy Aspiratio (Śliwa, Bandura, Fisher), w którym słyszymy wersy w stronę SB Maffiji, g-funkowy strzał od Frontalu czy singiel od Klemensa o intrygującym tytule "Jak Tau". I to nie wszystko...

kategorie:
dodano: 2014-04-16 22:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 2 maja w sercu Nowego Sącza - w Parku Strzeleckim, odbędzie się NSM Hip Hop Festiwal. Dużo koncertów, piwko, kiełbaski z grilla i dobra atmosfera gwarantowane. Wjazd już od godziny 15:00.

video
dodano: 2013-02-25 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

BCZ - Szukam (prod. Kazet) [RWP: Bez Cięcia]

Przed Wami kolejny odcinek cyklu RWP (Rap W Polsce): Bez Cięcia. Możecie zobaczyć w nim oneshot reprezentanta łódzkiej sceny i wytwórni SWAGmusic - BCZ. Kawałek ten jest 'luźnym trackiem', niepochodzącym z żadnego albumu. Utwór wyprodukował Kazet, a realizacja, miks i mastering to dzieło Da Hill Studio. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-10 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Przed Wami pozostałe kawałki z pierwszego wydawnictwa rapera z Łodzi. Na szczególną uwagę zasługuje utwór "Słuchaczu", w którym gościnnie, poza Harym, udziela się Zeus. Bit do tego kawałka wyszedł spod ręki Joteste.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-30 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Przed Wami kolejne single promujące płytę rapera z Łodzi. Pierwszy kawałek to "Nie wyjadę stąd", czyli kolaboracja BCZa z Joteste. Bit to tego utworu stworzył Zeus. Drugi utwór to solowy kawałek reprezentanta Łodzi o tytule "Tęcza nad miastem". Podkład do tego kawałka jest również autorstwa twórcy "Albumu Zeusa".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-21 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

BCZ feat. Jan Ryngajłło - Daleki Od Ideału (prod. Joteste)

Przed Wami drugi singiel promujący album łódzkiego rapera BCZ. Bit do kawałka zrobił Joteste, a w refrenie udziela się Jan Ryngajłło. Zaprasza do odsłuchu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-10 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Wytwórnia SWAGmusic prezentuje debiutancki album Mateusza 'BCZ' Buczkowskiego pt."Po prostu BCZ", którego premiera odbędzie się 11 października w łódzkim klubie Scenografia. Zarejestrowany na przełomie kwietnia i maja 2012 r. materiał to 10 utworów o hip-hopowej i disco-funkowej stylistyce, przepełniony ciepłymi, pozytywnymi brzmieniami. Przy produkcji albumu udział wzięły m.in. takie postaci, jak B.R.O, Zeus i Joteste. Poniżej prezentujemy okładkę, tracklistę oraz pierwszy singiel z udziałem B.R.O pt. "Światła, muzyka".

Tagi: