Frontal

Frontal

dodano: 2015-04-11 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Premiera płyty konińskiego składu Frontal odbyła się 1 kwietnia. Album utrzymany jest w 'alternatywno-g-funkowych' klimatach, a za całą warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Olas. Na g-funkowym krążku zagościli m.in. Lil Half Dead, Foesum, XL Middleton, Dexu, DJ Danek. Okładkę zaprojektował i narysował Andrzej Milewski Rysuje (www.andrzejrysuje.pl).

Tagi:
dodano: 2015-01-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sporo dzieje się w kolejnym odcinku Krótkiego Strzału - mamy dla Was nowy/stary numer od długo niesłyszanego naszego Młodego Wilka Szuwara, luźne strzały od Sariusa i Pafarazziego, najnowszy teledysk od Flojda i Wiro, singiel od ekipy Aspiratio (Śliwa, Bandura, Fisher), w którym słyszymy wersy w stronę SB Maffiji, g-funkowy strzał od Frontalu czy singiel od Klemensa o intrygującym tytule "Jak Tau". I to nie wszystko...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-16 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

FRONTAL - Just Grillin (feat. Enois Scroggins & Espe)

Zapraszamy do odsłuchu pierwszego singla z nadchodzącej wielkimi krokami nowej płyty FRONTALA pt. "Miasto w Chmurach". Na piątym albumie składu będzie można usłyszeć wielu zaproszonych gości: XL Middleton, Foesum, Lil Half Dead, Enois Scroggins, EsPe Tube (talkbox), Dj Danek, Dexu, Sliwa (BFS). Krążek utrzymany jest w 'alternatywno-gfunkowych' klimatach, a za całą warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Olas.

Tagi: