Rover

Rover

dodano: 2021-02-16 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że w lipcu 2020 roku Rover zapowiadał powrót do studia, to nie otrzymaliśmy od niego żadnej nowej muzyki. Wczoraj natomiast były członek High Time Label czy Step Records odpalił preorder nowej płyty zatyułowanej "Bezdech".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-02-16 02:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Słuchaczu – masz mnie takiego, jakim w tym momencie jestem. Wszystko inne jest bez znaczenia. Zostaje tylko beat, kartka, długopis. Zapraszam do sprawdzenia mojej nowej płyty 'Bezdech'. - mówi opis pod preorderem krążka. Cała płyta została wyprodukowana przez producenta Bedone Music, z którym Rover współpracował już przy nagraniu “Narkolepsji”.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-23 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ubiegłym roku Rover informował o obronie pracy doktorskiej - teraz informuje o powrocie do studia!

Tagi:
dodano: 2020-05-12 23:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kolejny dzień pod znakiem powrotów i muzycznych zaskoczeń. Usłyszeliśmy Małpę, Jokę (Kaliber 44), Pono, Żółfia (Fenomen) Rovera, Bleiza, Jeżozwierza czy Kabe, spoza rapu natomiast zaprezentowali się Kayah, Wojciech Mann czy niepodrabialne duo Artur Barciś & Cezary Żak jako "Kanalersi".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-08-12 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W sieci ukazał się pierwszy numer z nowej płyty zespołu Rover Kielce, w którego skład wchodzą raper Rover oraz Marcin Szmuc i grupa muzyków działająca pod szyldem Rześko (Michał Bil, Piotr Szmajdel, Damian Szydłowski, Piotr, Zych, Kuba Kowalski).

Tagi:
video
dodano: 2017-12-19 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy czwarty singiel promujący EP-kę Rovera "Narkolepsja". Gościnnie udziela się Daniel Warakomski. Płyta składa się z ośmiu utworów, które powstały we współpracy z producentem muzycznym BeDone podczas 10-dniowego pobytu Rovera w Anglii. Ambasadorem całego przedsięwzięcia została marka odzieżowa Enemigrant Clothes. Płyta jest już niedostępna w sprzedaży. Limitowany nakład został wyprzedany.

video
dodano: 2017-12-07 14:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

"Narkolepsja" to już trzeci utwór, który prmouje album Rover'a o tym samym tytulu. Ep'ka jest dostępna cały czas w ściśle limitowanym preorderze, który można nabyć do 15 grudnia.

Po poważniejszych singlach przyszedł czas na ironiczne ujęcie rodem z dobrze przyjętego nielegala „24”. Utwór tytułowy, którego nie sposób odczytać poza powstałym do niego obrazem. Jednocześnie informujemy, że zostało kilka ostatnich egzemplarzy limitowanego nakładu.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-23 14:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

"Czarna dziura" to drugi singiel z nadchodzącej epki "Narkolepsja", która ukaże się 15 grudnia. Nowy album Rovera będzie zawierał 8 utworów, a za wszystkie odpowiada jeden producent. Wszystkie numery powstały podczas 10-dniowego pobytu rapera w Anglii przy współpracy z BeDone.

Tagi:
dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
dodano: 2017-10-31 18:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale Step Records TV pojawił się kolejny singiel Rovera. Video do "Głębi" jest kontynuacją i dopełnieniem poprzedniego klipu do utworu "Krople". Kielecki raper tym samym zapowiada nadchodzące LP "Puszka Pandory", za którego produkcję w całości odpowiadać będzie duet Rześko x Marcin Szmuc. Video to dzieło połączonych sił ekip Cinestra Film i Tomasens.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy czwarty i ostatni już singiel z albumu MARIO x FOKZ "ANDEGRAND" do utworu "Świt nad miastem" z gościnnym udziałem Rovera. Duet MARIO x FOKZ to połączenie sił kieleckiego MC oraz producenta z Lublina.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-22 12:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Pojawił się nowy klip promujący składankę “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. W numerze “Wilk z Wall Street” udzielają się Rover i Oxon. Za podkład muzyczny odpowiada Marcin Dziuba, a za skrecze DJ Roka. Autorem klipu jest ekipa QQFilms.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-04 18:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje odsłuch numeru "Cel Pal I" z płyty producenckiej 101 Decybeli pt. "Echo". W utworze gościnnie udzielili się: Pyskaty, Rahim, Zduno, Rover, Oxon, Hukos. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja, a preorder znajdziecie poniżej.

kategorie:
dodano: 2015-07-01 13:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sobotę 25 lipca 2015 roku odbędzie się w Stąporkowie (Miasto Grzejników) kolejna, trzecia edycja mini festiwalu HIP-HOP ODLEWNIA. Jest to największa impreza rapowa w województwie świętokrzyskim. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz przed lokalną publicznością zaprezentuje się kilkanaście ekip zarówno z mainstreamu tj. WŁODI, ROVER + CAMELTEA, KUBAN, jak i undergroundu - BCZ, RUDERALIZ CREW, UKŁAD SCALONY, POLA, CZEŚĆ, 27-200, KIELECKI PUNKT WIDZENIA, MAŁY, MARIAN, STANIOR STAŃCZYK (PRZESTAN). Za deckami pojawi się niezawodny DJ.ŁAPY. Jak zawsze wstęp na imprrezę jest za FREE.

video
dodano: 2015-06-04 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Obraz do utworu "Tydzień" to ostatni już klip, który zamyka promocję najnowszego solowego albumu Rovera pt. "Słowoplastyka". Bit to wspólne dzieło Branta i Marcina Szmuca. Za video odpowiedzialna jest ekipa Delaflow. Krążek cały czas dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl.

Tagi:

Strony