Danny

Danny

dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
dodano: 2017-10-31 17:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Długo oczekiwany klip Danny'ego z Włodim i Białasem w końcu się pojawił!

Na ten numer słuchacze polskiego rapu czekali już od wielu miesięcy. Od wersów Białasa w numerze "Jedna Wiara, Jeden Skład" minął już ponad rok. Track "Na widoku" został wyprodukowany przez Sher7ocka, a za teledysk odpowiada ML FILMZ. Singiel "Na Widoku" zapowiada płytę Danny'ego "ZWROTKI&refreny", która ukaże się prawdopodobnie w pierwszej połowie 2018 roku.

video
dodano: 2016-12-21 20:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Singiel "Czysty tlen" zapowiada producencki album Sher7ocka. Beatmaker zaprosił do tego numeru Palucha, Białasa oraz Danny'ego.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-13 12:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

"Wszyscy są na nie" to drugi singiel promujący solowy album Maxima pt "Maximus", którego premiera przesunie się z planowanego 20 maja na 27 maja. Płyta ukaże się nakładem Maxymalnie™ przy współpracy z Aloha Entertainment. Gościnnie w kawałku pojawiają się Bonson oraz Danny, natomiast numer wyprodukowała grupa soSpecial oraz Los Angelos. Dziś oprócz premiery klipu startuje też limitowany preorder płyty "Maximus". Album można zamówić na AlohaSklep.pl oraz Preorder.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-19 14:41 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip Boneza i Danny’ego. W numerze “Łapię oddech” za bit odpowiada Salvare. Video to dzieło ekipy MVP Clips. Singiel promuje składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”, która od 8 kwietnia dostępna jest we wszystkich sklepach.

video
dodano: 2015-12-28 20:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Białas udostępnia kolejny klip promujący jego debiutanckie solo „Rehab”. W numerze „Kroki” gościnnie udzielił się Danny. Video to dzieło ekipy 9LiterFilmy. Za produkcję muzyczną odpowiada Deemz – autor muzyki na całym albumie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-09-25 14:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 17 października Live2Listen mam przyjemność zaprosić Was na premierowy koncert promujący nową płytę Włodiego "Wszystko z dymem”. Premiera sklepowa odbyła się 19 września 2014 roku. Płyta została wydana nakładem Step Records. Krążek po niecałym tygodniu od ukazania się zbiera doskonałe recenzje, przez wielu okrzyknięty został płytą roku.

video
dodano: 2014-09-10 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Lawina "#Hot16Challenge" coś nie potrafi się zatrzymać a my raport składamy Wam dziś po raz drugi. Ale nie da się zrobić inaczej, gdy w ciągu paru godzin spływają zwrotki m.in. od Te-Trisa, Tau, Lilu, Stasiaka czy Danny'ego...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

video dnia
dodano: 2014-07-28 15:00 przez: Step Records (komentarze: 10)

Włodi ft. Danny - Proces spalania

Dlaczego: „Proces spalania" to drugi teledysk promujący album Włodiego pt. "Wszystko z dymem". W numerze gościnnie udzielił się Danny. Za bit odpowiadają DJ B i W70D!. Premierę płyty zaplanowano na 29 sierpnia. Krążek można zamawiać w przedsprzedaży klikając w link: http://www.preorder.pl/wlodi

dodano: 2014-06-23 16:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym odcinku naszego cyklu przede wszystkim liczne i ciekawe kooperacje: Bleiza, Procenta i Łysonżiego, Kamela, Harego i Dannego czy Zetewupe, Zioła i Dżejpy. Poza tym nowe tracki od m.in. Leha, Kocura, Neile i Fonope. Znajdzie się też coś dla fanów żeńskiego rapu - Dore wraz z rockowym ZuoZone, nowy teledysk Zygi oraz Ryfa Ri w kolejnej odsłonie "Ladies Rap". Zapraszamy!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-17 23:04 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 11)

Białas - Czasem Czuje (Feat. Danny) prod. Foux [KLIK KLAK #4]

Przed nami kolejny solowy numer od Białasa. Tym razem gościnnie na tracku pojawił się Danny, a za produkcję odpowiedzialny jest Foux. Do czwartego Klik Klaka otrzymujemy również improwizowany klip od Dejsa i eLJota. "Czasem czuję" z pewnością jest najbardziej klimatycznym z dotychczas wypuszczonych numerów z tej serii. Zachęcamy do odsłuchu!

Tagi:
video
dodano: 2014-06-09 16:56 przez: Maciej Sulima (komentarze: 8)

JodSen - Zimne ognie (feat. Bonson, Danny, prod. AQ)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny klip promujący album JodSena "Wielkie sny". Tym razem debiutant z Pomorza zaprosił do współpracy utalentowanego rapera i wokalistę, Dannego. Ten refleksyjny, klimatyczny numer o zwrotkę wzbogaciła osoba od dłuższego czasu mieszająca na scenie - Bonson.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-01-15 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Danny dogrywa się na płytę Proceente "Zupynalefkisplify"

Proceente finalizuje prace nad nową płytą "Zupynalefkisplify". Album ma ukazać się wiosną 2014 nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Cały materiał nagrywany jest w warszawskim Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika. Prezentujemy fragment jednego z kawałków, konkretnie utworu "Czarnobyl", do którego dograł się Danny. Autorem bitu jest Stona. Więcej informacji o projekcie już niebawem.

Strony