SB

SB

video
dodano: 2019-03-18 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Yah00 - FOCUS (prod. Jakub Aleksander) ◾️ SBM Starter ◾️

Po dowcipnym "Melodramacie" Yah00 nie zwalnia tempa i serwuje kolejny numer - "Focus". Melanżowy hit na mocnym, bujającym bicie Jakuba Aleksandra, to drugi numer, który reprezentant warszawskiego Żoliborza prezentuje w akcji SBM Starter, udowadniając zarazem swoją wszechstronność. 

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-02-16 19:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 0)
SB - Czas bity miłość

Zapomnijcie o średnio udanej „Strukturze dźwięków” sprzed ponad dwóch lat. Dopiero tegoroczny album pokazuje, jaką siłę mogą mieć klasyczne, brudne, wycięte z samych tylko winyli produkcje.

 

W kwestii technicznej nic się u SB nie zmieniło: dalej dominują ciężkie perkusje, dalej to bass dyktuje główną melodię, a sampel jest przeważnie ozdobnikiem i nosicielem trzasków. Główną metodą pozyskiwania dźwięków pozostało przekopywanie się przez setki czarnych płyt z soulem, no i wciąż w sferze aranżacyjnej na ogół próżno oczekiwać fajerwerków. To ostatnie jednak nie przeszkadza, gdyż każdy bit wykonano z pomysłem, każdy jest dopieszczony pod względem brzmieniowym i każdy czaruje klimatem.

 

video
dodano: 2015-02-10 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

SB - Styl/Droga (J Dilla Tribute) Video

Dokładnie dziewięć lat temu odszedł od nas jeden z największych artystów hip hopowych. Jego muzyka po dziś dzień inspiruję niezliczoną ilość producentów. Do tego grona zalicza się również SB, który przygotował teledysk do dwóch utworów instrumentalnych zarazem oddając hołd dla J Dilli. Obraz, zarejestrowany podczas zabawy SB z synkiem ma w sobie dużo życia i miłość, starając się odzwierciedlić nieśmiertelne produkcje Jamesa. Instrumentale "Styl" oraz "Droga" promują album „Czas, bity, miłość”.

Tagi:
dodano: 2015-02-07 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Czas, bity, miłość" to drugi album producencki SB, który ukazał się nakładem 4elementy Shop & Label przy wsparciu wytwórni RPS Enterteyment. W dniu premiery, czyli dzisiaj, krążek został udostępniony do darmowego odsłuchu. Gościnnie na płycie pojawiają się: Bezczel, HZOP, Proceente, Łysonżi, Supran, Młody PSZ, Poetik, Sója, Kocur, Boomer, Dj Kodobeast, Dj Shum, Dj Skrusz.

Tagi:
video
dodano: 2015-01-30 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Ukazał się trzeci teledysk oleckiego producenta SB promujący album „Czas, bity, miłość” (premiera albumu 7.02.15). Obraz powstał do kawałka „Dla Gry” z gościnnym udziałem Młodego PSZ oraz Dj Shuma. Klip był kręcony w Olecku. Zapraszamy do sprawdzenia.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-01-26 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Premiera płyty „Czas, bity, miłość” oleckiego producenta SB planowana jest na 7 lutego. Dziś prezentujemy Wam promomix. „Czas, bity, miłość” to album, który niesie ze sobą tradycję oraz zajawkę lat 90 zarazem oddając szacunek wszystkim czterem elementom hip hopu.

Tagi:
video
dodano: 2015-01-22 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

SB feat. Poetik, Dj Skrusz - Mój świat (Lyrics Video)

Przedstawiamy wam trzeci już singiel promujący najnowszy album producencki SB "Czas, bity, miłość". W utworze pt. "Mój świat" gościnnie udzielili się Poetik oraz Dj Skrusz na gramofonach.

Tagi:
video
dodano: 2015-01-13 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

SB feat. Supran, Dj Shum - Ryzykanci VIDEO

Przedstawiamy drugi obrazek promujący album producencki SB „Czas, bity, miłość”. „Ryzykanci” to mocny storytelling z gościnnym udziałem DJa Shuma oraz naszego Młodego Wilka Suprana, opowiadający trzy różne historie, w większości oparte na prawdziwych wydarzeniach. Premiera albumu 7 lutego. Płyta ukaże się w limitowanym nakładzie 200 sztuk, zamówić ją można za pośrednictwem adresu mailowego: sbebeats@gmail.com

Tagi:
video
dodano: 2015-01-04 22:51 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

SB feat. Bezczel, HZOP, Sójson - Rok Wojownika (OFFICIAL VIDEO)

4elementy oraz RPS Enterteyment przedstawiają pierwszy teledysk do numeru "Rok Wojownika", w którym gościnnie udzielili się HZOP, Bezczel oraz Sójson. Klip promuje album SB „Czas, bity, miłość”, którego premiera odbędzie się 7.02.2015r. Płyta ukaże się w limitowanym nakładzie 200 sztuk, poniżej tracklista.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-01-03 16:54 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Czas, Bity, Miłość" to 9 utworów instrumetalnych i 6 z udziałem gościnnym Mc oraz Dj'ów. Całość jest utrzymana w klimacie "złotej ery rapu" nie goniąc za obecnymi trendami mody. Bity są oparte w większości o sample z płyt Węgierskich lekko wzbogacone granymi motywami co nadaje im nową świeżość. Premiera płyty 7.02.2015

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2014-12-04 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

SB "Czas, bity, miłość" Video Promo

4elementy oraz RPS Enterteyment przedstawiają videopromo nadchodzącego albumu producenckiego SB "Czas, Bity, Miłość", który ukaże się 7.02.2015 r. Filmik ten zapowiada trzy klipy promujące projekt. "Czas, Bity, Miłość" to 9 utworów instrumetalnych i 6 z udziałem gościnnym MCs oraz Dj'ów. Całość jest utrzymana w klimacie "złotej ery rapu", oparta w większości o sample z płyt węgierskich, lekko wzbogacona o grane motywy. Gościnnie na płycie pojawią m.in. Bezczel, HZOP, Proceente, Łysonżi, Supran, Poetik, Kocur, Boomer, Dj Kodobeast, Dj Shum.

Tagi:
video
dodano: 2014-11-14 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Poetik/SB "List w butelce" Official Video

"List w butelce" to pierwszy kawałek z projektu "Rozliczenie", którego autorami są Poetik i SB. Pierwszy z nich odpowiada za warstwę tekstową i wokale, drugi zaś za oprawę muzyczna. Rozliczenie to zbiór produkcji, które powstały na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i będą one systematycznie wrzucane do sieci całkowicie za darmo.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-17 23:04 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 11)

Białas - Czasem Czuje (Feat. Danny) prod. Foux [KLIK KLAK #4]

Przed nami kolejny solowy numer od Białasa. Tym razem gościnnie na tracku pojawił się Danny, a za produkcję odpowiedzialny jest Foux. Do czwartego Klik Klaka otrzymujemy również improwizowany klip od Dejsa i eLJota. "Czasem czuję" z pewnością jest najbardziej klimatycznym z dotychczas wypuszczonych numerów z tej serii. Zachęcamy do odsłuchu!

Tagi:
video
dodano: 2014-03-05 20:12 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Proceente feat. DJ Grubaz - Strzelba (prod. SB)

Dlaczego: Prezentujemy teledysk "Strzelba", pierwszy singiel zapowiadający album Proceente "Zupynalefkisplify". W kawałku gościnnie pojawia się DJ Grubaz, za muzykę odpowiada SB. Album Proceente "Zupynalefkisplify" ukaże się wiosną 2014 nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Więcej informacji o projekcie już niebawem. Teledysk powstał w kooperacji Warszawskihiphop.pl, B8 i Lecisz Na Ryj Film Studio. Montażem zajął się Michał Walter.

Strony