Dondi

Dondi

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-22 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dondi oraz Hometown Fellas przedstawiają klip promujący album "Młoda Krew 2". Za muzykę odpowiada Cyga, klip to praca remedy-brand.pl. Płyta osadzona jest w mocno południowych, ulicznych klimatach. Gościnnie m.in. Grosik czy Zelo PTP. Produkcją zajęli się: Zelo PTP, Cyga, Matts, czy FlezBeats.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2016-02-09 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Młoda krew 2" to sequel debiutanckiej płyty Dondiego, wypuszczony pod szyldem Hometown Fellas. Płyta osadzona jest w mocno południowych, ulicznych klimatach. Gościnnie m.in. Grosik i Zelo PTP. Produkcją zajęli się: Zelo PTP, Cyga, Matts, czy FlezBeats.

Tagi:
dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

video
dodano: 2014-09-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne street video od Dondiego, który promuje swój najnowszy projekt "Braci się nie traci". "W górę" wyprodukował od strony muzycznej Zelo z PTP, gościnnie nawinął Kamel.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-12 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy pierwszy video singiel z płyty Dondiego pt. "Braci się nie traci", którym jest street video do utworu "Truskul (I)". Numer od strony muzycznej wyprodukował PTKBeatz. Album dostępny jest do zamówienia na www.hometownfellas.pl.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-04 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dondi opublikował pierwszy singiel promujący jego najnowszy projekt "Braci się nie traci". Bit do numeru "Nigdy nie czekałem na cud" wyprodukował Zelo z PTP, a gościnnie udzielili się TMS i Flint. Na płycie ponadto udzielili się Kamel, Buczer, Danny, Grosik i Wróbel, a od strony produkcyjnej RX, Melobeats, Juicy, PTK, Pingu, Rogalsky i JB.

Tagi:
dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-24 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nowoczesne brzmienie. Toruński sznyt" - brzmi zapowiedź nowego materiału Dondiego, którym jest mixtape pod szyldem "Hometown Fellas", gdzie gościnnie usłyszymy takich MC jak Bonson, Buczer, Zelo, Zawik, Flint czy Grosik.

dodano: 2013-05-25 13:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

"Młoda Krew" to debiutancki album toruńskiego reprezentanta - Dondiego. Dondi to przedstawiciel nurtu newschool w Polsce, a "Młoda Krew" to zupełnie nowy lot na polskiej scenie. Nowoczesne bity, do tego leniwe, często bezczelne flow dają mieszankę wybuchową. Dondiego można było poznać przy okazji akcji Pompuj Rap, której został laureatem, a także na klipie Kupujcie Polskie Rap Płyty. Dotychczas Dondi wydał 7 mixtape'ów w podziemiu, w tym ostatni z nich 'Who's Dondi?' zapowiadający legalny debiut. MŁODA KREW NIESIE ZMIANY. W rozwinięciu newsa znajdziecie link do odsłuchu płyty, a także odnośnik do zakupu albumu.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-05-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dondi - 9 rano w Toronto (prod.I'Scream)

Dlaczego: „9 rano w Toronto" to trzeci klip promujący nadchodzące solo Dondiego 'Młoda Krew'. Muzykę wyprodukował I'Scream. Album ukaże się na rynku 22 maja nakładem labelu Diamante Nagrania we współpracy ze Step Records. Płytę możecie zamówić w przedsprzedaży już dziś za pośrednictwem sklepów http://store.diamante-wear.com oraz http://www.preorder.pl.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-04-22 08:35 przez: Diamante2Nite (komentarze: 0)

27 kwietnia kolejna odsłona imprezy spod szyldu Diamante2Nite. Tym razem na scenie będziemy gościć takich artystów jak :

VNM z materiałem z 'E:DKT' zawita po raz drugi do Torunia. Koncert, który odbył się rok temu ściągnął masę ludzi i tego wieczoru mamy zamiar to powtórzyć (poza brakiem tlenu :))

dodano: 2013-04-13 14:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dondi - Mam dość (prod. Juicy)

„Mam Dość" to Drugi klip promujący nadchodzące solo Dondiego 'Młoda Krew'. Muzykę wyprodukował Juicy. Album ukaże się na rynku 22 maja nakładem labelu Diamante Nagrania we współpracy ze Step Records.

Tagi:
dodano: 2013-04-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Dondi ft. Bonson, Flint - Młoda krew (prod. Juicy)

Dlaczego: "Młoda Krew" to pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącego solo Dondiego o tym samym tytule. Gościnnie pojawili się Bonson oraz Flint. Muzykę wyprodukował Juicy. Album ukaże się na rynku 22 maja nakładem labelu Diamante Nagrania we współpracy ze Step Rec & Preorder.pl a preorder ruszył właśnie pod tym adresem.

Tagi:
wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-02-21 15:18 przez: Czikonda Events (komentarze: 1)

Czikonda Events oraz HipHopKoncert zapraszają na kolejny gruby melanż, który odbędzie się już 8 marca w Dzień Kobiet ( PIĄTEK) w najlepszym klubie w tym mieście, czyli Alibi. Tego dnia zagrają dla was :

LINEUP:

- O.S.T.R & HADES (HAOS) www.youtube.com/watch?v=8AvFEZpbnUk
- FABUŁA www.youtube.com/watch?v=0mm-5PZ2Ht4
www.facebook.com/fabulaprodukcje/info

Strony