Chok

Chok

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-05 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

UrbanRecTV prezentuje klip do utworu "Najlepszy" pochodzącego z albumu Maz x Chok x Zielichowski "Długa Deszczowa Jesień". W numerze tym usłyszeć gościnnie można Deobsona oraz Marte Wólczyńską, która jest autorką wszystkich śpiewanych refrenów na krążku "Długa Deszczowa Jesień".

kategorie:
dodano: 2013-04-22 08:35 przez: Diamante2Nite (komentarze: 0)

27 kwietnia kolejna odsłona imprezy spod szyldu Diamante2Nite. Tym razem na scenie będziemy gościć takich artystów jak :

VNM z materiałem z 'E:DKT' zawita po raz drugi do Torunia. Koncert, który odbył się rok temu ściągnął masę ludzi i tego wieczoru mamy zamiar to powtórzyć (poza brakiem tlenu :))

dodano: 2013-01-25 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 14)

Maz x Chok x Zielichowski, dwóch raperów i producent pochodzących ze Słupska, którzy stworzyli właśnie album "Długa Deszczowa Jesień". Na płycie znajduje się osiem utworów, gościnnie swoje zwrotki dołożył LaikIke1 oraz coraz aktywniejszy ostatnio Deobson, zaś śpiewane refreny wykonała Marta Wólczyńska. Bity stworzone przez Zielichowskiego, urozmaicił gitarą elektryczną Michał Mezger.

"Długa Deszczowa Jesień" to melancholijna podróż przez tę porę roku, która w tym przypadku okazuje się być również niekończącym się etapem w życiu.

video
dodano: 2012-12-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Maz x Chok x Zielichowski - Lustra (Teledysk)

Maz x Chok x Zielichowski to dwóch raperów i producent pochodzących ze Słupska, którzy na styczeń szykują album "Długa Deszczowa Jesień". Na płycie usłyszymy dziesięć utworów, gościnnie swoje zwrotki dołożyli LaikIke1 oraz Deobson, zaś śpiewane refreny wykonała Marta Wólczyńska. Bity wykonane przez Zielichowskiego, urozmaicił gitarą elektryczną Michał Mezger. "Lustra" to pierwszy singiel promujący ten projekt, klip do utworu wykonała ekipa SoGood2SeeUs. "Długa Deszczowa Jesień" to melancholijna podróż przez tę porę roku, która w tym przypadku okazuje się być również niekończącym się etapem w życiu. Premiera klipu na Popkillerze.

dodano: 2012-01-07 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 18)
Słupsk, po dłuższym okresie stagnacji, w końcówce minionego już roku w końcu wrócił na rapową mapę Polski. Chwilę przed EP-ką Jimsona wyszedł projekt od Choka i Zielichowskiego - "Rezoner EP".

Jak mówi info prasowe, płyta przesiąknięta jest "klimatem złotej ery, klasyczne beaty oparte na samplach urozmaicone są
o błyskotliwe spostrzeżenia i masę ciekawie poskładanych linijek." Poniżej tracklista i odsłuch całego materiału, który możecie również ściągnąć lub zakupić pod tym adresem. Szczerze polecam.