Roni

Roni

dodano: 2015-02-02 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Zimny błękit" to, jak zapowiada Roni, gorzka refleksja młodego człowieka niepotrafiącego odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości. Karmiony sloganami o "lepszym jutrze", "studiach dających perspektywy" zmierza się z brutalną rzeczywistością i panującymi realiami. Rozczarowaniem życiem, obserwacjami na temat emigracji rówieśników, nużącą codziennością bez możliwości zmiany swojego położenia. Gorzki zapis refleksji, emocji i frustracji, na temat własnego "ja" i odbierania oglądanego świata. Album składa się z 7 koncepcyjnie uporządkowanych kawałków. Gościnnie usłyszeć można będzie dwóch raperów: Junesa i Choka. Refrenami w dwóch kawałkach zajęły się Dominika Kobiałka i Patrycja Fabjańska, a skreczami Dj Gugatch, Dj Te i Dj Simple. Muzyka to dzieło kilku producentów: WZK Beatz, Jaca, Szur, Klimek, SB, Samplowany, Fazi Jr. Miksem i masteringiem większości materiału zajął się Pekro.

Tagi:
video
dodano: 2015-01-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Zimny błękit" to gorzka refleksja młodego człowieka nie potrafiącego odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości. Karmiony sloganami o "lepszym jutrze", "studiach dających perspektywy" zmierza się z brutalną rzeczywistością i panującymi realiami. Rozczarowaniem życiem, obserwacjami na temat emigracji rówieśników, nużącą codziennością bez możliwości zmiany swojego położenia. Gorzki zapis refleksji, emocji i frustracji, na temat własnego "ja" i odbierania oglądanego świata. - tak swoją płytę przedstawia Roni. Album składa się z 7 koncepcyjnie uporządkowanych kawałków. Gościnnie usłyszeć można będzie dwóch raperów: Junesa i Choka. Refrenami w dwóch kawałkach zajęły się Dominika Kobiałka i Patrycja Fabjańska, a skreczami zajęli się: Dj Gugatch, Dj Te i Dj Simple. Muzyka to dzieło kilku producentów: WZK Beatz, Jaca, Szur, Klimek, SB, Samplowany, Fazi Jr. Miksem i masteringiem większości materiału zajął się Pekro. Do sprzedaży trafi 50 numerowanych sztuk wydania fizycznego. Cena albumu to 20 zł z przesyłka. Wyszedł także trzeci i ostatni już singiel promujący pt. "Duchy".

Tagi:
dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

dodano: 2014-04-29 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po przerwie, na zakończenie kwietnia wracamy z piętnastym Krótkim Strzałem, tradycyjnie mocarnie obsadzonym. Mamy w nim Kaiteu, Solara z TomBem oraz Białasa solo, Ensona z TrooMem, JodSena z Gedzem czy Golina dorzucającego swoją zwrotkę do płyty Eripe i Quebonafide... A to tylko mały procent tego, co znajdziecie poniżej.