Bobair

Bobair

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-07 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rozmowa telefoniczna VNM'a z BobAirem to jeden z klasyków z kanonu polskich dissów, a beef VNM-Jimson rzucił się cieniem na wcześniejszą współpracę V'a z utalentowanym producentem. Czy po wielu latach jest szansa, by panowie wrócili jednak do współpracy.

Tagi:
video
dodano: 2019-05-25 10:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 0)

Cira - Druga pocztówka (gość. Fiłoń) / prod. Bob air

Utwór "Druga Pocztówka" to nocny spacer po Białymstoku, po jego zakamarkach i ulicach. Zachęcamy do wspólnej przechadzki. Kawałek pochodzi z mini-albumu "Pocztówki z miasta B. cz. 2" i powstał dzięki wsparciu Miasta Białegostoku.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-30 23:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Od 10 lat rokrocznie Laikike1 i BobAir zamykali i podsumowywali rok numerem z serii "Level Up" - pora na zakończenie i ostatni odcinek serii.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-30 20:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Oto i on, przedostatni Level Up, czyli Level Up 9!" - pisze BobAir i publikuje kolejną część corocznej serii numerów Laika. Jak zawsze nie brak padających w różnym kontekście ksyw - w tym roku wśród nich są W.E.N.A., VNM, Sarius, Otsochodzi, Kaz Bałagane, Reno, Deys, Rogal DDL, Taco Hemingway, Smark czy Siwers...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-26 16:58 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Solar/Białas i SB Maffija mają przyjemność zaprezentować kolejny teledysk promujący album #nowanormalność. Video, które zrealizowano do jednego z najbardziej emocjonalnych kawałków na płycie, powstało w ramach akcji Szkoła Teledysków, która pomaga rozwijać skrzydła młodym adeptom sztuki filmowej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-04-14 15:01 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Kaukaz to łańcuch górski, którym skułem wszystkie negatywne emocje. Częściej niż zdobywałem szczyty tytułowych gór, toczyłem walki u ich podnóża i o tym właśnie jest ta płyta" - w taki sposób krążek "Kaukaz" opisuje jego autor, Hubert W. Na płycie dystrybuowanej przez Pierwszy Milion znalazło się 11 kawałków. Klarenz i Kay należą do gości tego projektu, z kolei produkcją zajęli się m.in. RAU, BobAir i Mario Kontrargument.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-30 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jak co roku Laikike1 kończy rok "Level Upem". Na bicie tradycyjnie BobAir a w tekście rozliczenie z polską sceną.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-27 14:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Białas - Mamo sięgam gwiazd (prod. BobAir) [official video]

W dniu sklepowej premiery albumu "H8M4", SB Maffija Label prezentuje piąty klip Białasa promujący jego najnowszy, solowy krążek. Od wczoraj album jest już dostępny w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 00:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Jak co roku Laikike1 i Bobaircozabit wypuszczają w ostatni dzień roku kolejną część "Level Up". Pora na siódemkę a w nim wersy w kierunku wielu czołowych postaci polskiej sceny...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-11-27 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Numer "Stoprocent" to swoiste przedstawienie się słuchaczom z okazji oficjalnego dołączenia Kamela do wytwórni StoproRap. To także utwór zwiastujący tematykę, którą raper będzie poruszał w następnych nagraniach, jak również pierwsza część cyklu #Halftime - pojedynczych kawałków udostępnianych słuchaczom pomiędzy długogrającymi materiałami. W teledysku wykorzystano archiwalne zdjęcia z bombingu dąbrowskiej grupy FC7. Oficjalny długogrający debiut w barwach StoproRapu w pierwszym kwartale 2016 roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tradycji staje się zadość - jak co roku w Sylwestra dostajemy od Laika i Bobera kolejny Level up.

Tagi:
dodano: 2014-04-29 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po przerwie, na zakończenie kwietnia wracamy z piętnastym Krótkim Strzałem, tradycyjnie mocarnie obsadzonym. Mamy w nim Kaiteu, Solara z TomBem oraz Białasa solo, Ensona z TrooMem, JodSena z Gedzem czy Golina dorzucającego swoją zwrotkę do płyty Eripe i Quebonafide... A to tylko mały procent tego, co znajdziecie poniżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-31 03:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Jak co roku Laikike1 i BobAir kończą rok "Level Upem" - a dokładniej robią to po raz piąty. Sprawdźcie co duet przygotował w tym roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Bardzo dobrze pamiętam premierę "Właściwych Proporcji" - epki Rap Addix, które wówczas składało się wyłącznie z SoulPete'a i Junesa. Rapera z Sokołowa, który podkreślał przywiązanie do stolicy, przez wiele z jego dotkliwych tekstów nie dało się nie zapamiętać. Kiedy sprawdza się podziemne, polskie produkcje, ma się do czynienia z wieloma przypadkami postaci, które brzmią tak samo. Albo tak samo jak ktoś. On nawijał "wolę własny brak flow niż kradziony patent". Czasem nieporadnie siedział na bitach, często się o nie potykał, ale mówił dużo i nie gryzł się w język. Nie cenzurował siebie, potrafił wylać najgorszy syf i był w tym prawdziwy. Taki twardy koleś, który dostał od życia wpierdol, ale "stoi na ziemii mocno". Kiedy pisze się o prawdziwych uczuciach, opisuje się je lepiej. W tym Junes się specjalizował. Przy takiej porcji pierwszorzędnych bitów SoulPete'a, który od tamtego czasu zmienił już zresztą poziom, to wystarczało. Było charakterystyczne, odważne i trafiało. Zakumplowałem się z tą epką szczerze, pamiętam jak słuchałem jej w pracy za granicą i pamiętam, że mimo mrocznej strony, była w jakiś dziwny sposób budująca. Do dzisiaj większość tekstów znam na pamięć.

Dziś przedpremierowo, na prośbę autora, mam opisać wam "Nie-EP" czyli długogrający krążek Junesa. Nie z SoulPetem, ale z wybranymi przez siebie producentami, którzy podkreślili już swoją pozycję w undergroundzie (zwycięzca z konkursu Pariasu - Kuoter, Puzzel, Zbylu czy Nitro), ale też mają jeszcze sporo do udowodnienia. Niegłupia taktyka, jeśli chce się zmobilizować zestaw zdolnych chłopaków i sprowokować ich do pójścia krok albo kilka naprzód. Motywem przewodnim materiału i konceptem jest tytułowe "nie". Z pewnością najczęściej pojawiające się słowo na albumie. Co z tego wynikło?

video dnia
dodano: 2013-09-18 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Deobson - Patrzę na świat (feat. HuczuHucz, Zeus, prod. BobAir, cuty: Dj Ace)

Dlaczego: Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny, trzeci już teledysk promujący album Deobsona "Oddycham", który ukaże się na rynku już 11 października 2013 roku. Tym razem video powstało do utworu 'Patrzę na świat', ze zwrotkami gościnnymi od HuczuHucza oraz Zeusa, a także skreczami DJ'a Ace. Muzykę wyprodukował, podobnie jak przy okazji poprzednich singli BobAir. Deobson poproszony o komentarz do najnowszego teledysku powiedział: 'Wszystko jest w rapie. Nie trzeba nic więcej dodawać'. Video zrealizowała ekipa Blood Simple Films.

Strony