DJ Danek

DJ Danek

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-07 15:03 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

"Otopatopeja" to nowy utwór z pierwszego longplaya ekipy z Krakowa "Rap alkohol i narkotyki". Gościem w utworze jest Peja. Patokalipsa w swoim stylu, po raz kolejny, dostarcza bezkompromisową dawkę mocnego rapu. Na płycie gościnnie udzielają się również Golin i Sarius.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-04-12 18:58 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

Peja zaprezentował słuchaczom kolejny klip promujący jego najnowszy album "Remisja" w całości wyprodukowany przez Braha. W utworze "Świat, ludzie, pieniądze" Poznaniaka na gramofonach wsparł DJ Danek. Premiera "Remisji" miała miejsce 7 kwietnia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2014-12-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy pełen odsłuch projektu "Acrux" stworzonego we współpracy Junesa, Młodzika i DJa Danka. Album został wydany za pośrwednictwem labelu Vibe2NES. Gościnnie dograli się Jeżozwierz, Kidd i Laikike1.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-16 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Vibe2NES prezentuje przedostatni numer z płyty "Acrux" Junesa, Młodzika i DJ-a Danka. Tym razem premierowo na kanale Youtube zostało udostępnione mini-video, przygotowane przez Street Samurai, do "Ardous Huxley". Gościnnie w kawałku pojawia się LaikIke1.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-06 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Vibe2NES przedstawia pierwszy singiel z albumu pt. "Acrux" Junesa, Młodzika i DJ-a Danka. Numerem, o którym mowa, jest "Walking Dead" z gościnnym udziałem dwóch innych reprezentantów Rap Addix - Kidda oraz Jeżozwierza. Wytwórnia poinformowała także, że data premiery albumu została przesunięta na 12 grudnia.

kategorie:
dodano: 2014-12-05 16:20 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Szykuje się kolejny projekt spod szyldu Rap Addix! Albumem, o którym mowa jest wspólny krążek Junesa (rap), Młodzika (produkcja) oraz DJ-a Danka (gramofony) pod tytułem "Acrux". Na płycie usłyszymy gościnnie digana z Palmer Eldritch, który dograł gitarę, a także raperów - LaikIke1'a, Jeżozwierza oraz Kidda. Wokale zostały zrealizowane w Studio Nagrywarka, a projektem poligrafii zajął się Seba300.

dodano: 2014-11-19 16:26 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wydawnictwo Vibe2NES z dumą przedstawia kolejny projekt spod szyldu Rap Addix! Albumem, o którym mowa jest wspólny krążek Junesa (rap), Młodzika (produkcja) oraz DJ-a Danka (gramofony) pod tytułem "Acrux". Na płycie usłyszymy gościnnie digana z Palmer Eldritch, który dograł gitarę, a także raperów - LaikIke1'a, Jeżozwierza oraz Kidda. Wokale zostały zrealizowane w Studio Nagrywarka, a projektem poligrafii zajął się Seba300. Premiera "Acrux" zapowiedziana jest na 4 grudnia, lecz zanim to nastąpi przygotowano dla słuchaczy przedsmak w postaci promomixu numerów z albumu. Jednocześnie startuje preorder wersji fizycznej. Promomix i link do preorderu znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Bardzo dobrze pamiętam premierę "Właściwych Proporcji" - epki Rap Addix, które wówczas składało się wyłącznie z SoulPete'a i Junesa. Rapera z Sokołowa, który podkreślał przywiązanie do stolicy, przez wiele z jego dotkliwych tekstów nie dało się nie zapamiętać. Kiedy sprawdza się podziemne, polskie produkcje, ma się do czynienia z wieloma przypadkami postaci, które brzmią tak samo. Albo tak samo jak ktoś. On nawijał "wolę własny brak flow niż kradziony patent". Czasem nieporadnie siedział na bitach, często się o nie potykał, ale mówił dużo i nie gryzł się w język. Nie cenzurował siebie, potrafił wylać najgorszy syf i był w tym prawdziwy. Taki twardy koleś, który dostał od życia wpierdol, ale "stoi na ziemii mocno". Kiedy pisze się o prawdziwych uczuciach, opisuje się je lepiej. W tym Junes się specjalizował. Przy takiej porcji pierwszorzędnych bitów SoulPete'a, który od tamtego czasu zmienił już zresztą poziom, to wystarczało. Było charakterystyczne, odważne i trafiało. Zakumplowałem się z tą epką szczerze, pamiętam jak słuchałem jej w pracy za granicą i pamiętam, że mimo mrocznej strony, była w jakiś dziwny sposób budująca. Do dzisiaj większość tekstów znam na pamięć.

Dziś przedpremierowo, na prośbę autora, mam opisać wam "Nie-EP" czyli długogrający krążek Junesa. Nie z SoulPetem, ale z wybranymi przez siebie producentami, którzy podkreślili już swoją pozycję w undergroundzie (zwycięzca z konkursu Pariasu - Kuoter, Puzzel, Zbylu czy Nitro), ale też mają jeszcze sporo do udowodnienia. Niegłupia taktyka, jeśli chce się zmobilizować zestaw zdolnych chłopaków i sprowokować ich do pójścia krok albo kilka naprzód. Motywem przewodnim materiału i konceptem jest tytułowe "nie". Z pewnością najczęściej pojawiające się słowo na albumie. Co z tego wynikło?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Anonim (komentarze: 9)

Marcin Flint

Słuchanie Junesa to jak podglądanie starannie prowadzonej karty choroby trochę już znanego z internetowych ekscesów pacjenta. Wciąga tym bardziej im mniej ma się swojego własnego życia, ale żeby do tego wracać?  Szacunek za szczerość, sympatia za bezpośredniość, nie żałuję spotkania, ale "Nie-EP" prędzej trafi do Drzyzgi niż do podsumowań roku.

Zabijcie mnie, bo choć z pewnością słuchałem tego co Junes robił dla 16 Wersów, to nie pamiętam zupełnie nic. Nie została ani mi jedna refleksja, jeden punkt zaczepienia . Później już zostać nie miała prawa, bowiem moja tolerancja na  jakikolwiek undergroundowy polski hip-hop minęła. Żołądek ma się jeden. Za to konsekwencji za grosz. Uległem w końcu magii Rap Addix A.D. 2013 prezentującego się jako outsiderski all-star team. Starzy faceci robiący hip-hop, by pokazać jak nim gardzą – pokrętne i intrygujące. No i jeszcze Soulpete w takiej formie, że na jego bitach słuchałbym nawet Winiego. Wgryźć się w "Nie-EP"? Czemu nie.

video
dodano: 2013-09-18 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Dj Seli/Dj Danek ft. Buczer - Moi ludzie/intro

Po raz kolejny Dj Seli wraz z Dj'em Dankiem łączą siły, aby dostarczyć słuchaczom nowy mixtape. Tym razem przy wsparciu Buczera z toruńskiej ekipy PTP chłopaki prezentują przekrój trapowych hitów, a pierwszy z nich to klip do numeru "Moi ludzie/intro". Całość znajduje się na fizycznym albumie, który będzie dodawany do zakupów w oficjalnym sklepie Diamante Wear oraz na preorder.pl przy zakupie produktów Diamante. Mixtape'y wychodzą w edycji limitowanej i nie są przeznaczone do sprzedaży.

video
dodano: 2013-09-02 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Redson - Pan tik tak (prod. Fleczer, cuts/scratches: DJ Danek)

Eudezet praktycznie od początku jest jednym z najbardziej kreatywnych i aktywnych miast na rapowej mapie Polski. Dziś prezentujemy nowy teledysk Redsona do kawałka "Pan Tik Tak". Produkcją numeru zajął się Fleczer, a gramofonami DJ Danek. Klip to dzieło UrbanStudioTV. Dla wszystkich, którzy odczuwają nieubłagany upływ czasu. Numer jest jedynym singlem z materiału "Tik Tak".

dodano: 2013-04-16 22:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Dellis & Zbylu ft. DJ Danek - Samotność

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej produkcji Zbyla. Tym razem producent zaprosił do współpracy Dellis. Utwór jest przedsmakiem zbliżającego się projektu Zbyla, o którym dowiecie się więcej już wkrótce...

dodano: 2013-02-27 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia najnowszej produkcji Zbyla zatytułowanej "Rytm naszych spotkań". Za oknami śnieg, ale u chłopaków ewidentnie świeci słońce i sprzyja letnia atmosfera. W utworze gościnnie występują: Spinache, Junes, Zeus oraz Danny. Za gramofonami stanął DJ Danek. Nie zabrakło również muzyków, którzy dołożyli swoje trzy grosze: Bart Pałyga (gitara) oraz Melania Śmigielska (saksofon). Utwór został zrealizowany, zmiksowany i zmasterowany przez Zbyla w NADstudio.

dodano: 2012-01-13 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 7)


Przedstawiamy pierwszy singiel promujący nadchodzącą wielkimi krokami płytę Chudiniego "Czteropak". W kawałku "Wierzę w tezę, że" gościnnie udzielili się Mazik i DJ Danek, natomiast na albumie możecie spodziewać się jeszcze m.in. Raka (DwaZera), Speca czy naszego Młodego Wilka - Gedza.

W niedalekiej przyszłości powinien się też ukazać wspólny projekt Chudiniego i Mazika.