Aruzo

Aruzo

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-01 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Jakiś czas temu rozniosła się w sieci wieść o tym, że członek ekipy spod szyldu Starszego Brata - MŁD (autor świetnie przyjętej "EP-ki" wyprodukowanej przez Czarlsona) nagrał materiał na bitach Aruzo! Dziś wiemy już nieco więcej, albowiem otrzymaliśmy tracklistę materiału (gościnnie m.in. Zkibwoy!) i okładkę wraz z możliwością zamówienia limitowanego wosku, którego nakład jest na wyczerpaniu! Pełne informacje znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Bardzo dobrze pamiętam premierę "Właściwych Proporcji" - epki Rap Addix, które wówczas składało się wyłącznie z SoulPete'a i Junesa. Rapera z Sokołowa, który podkreślał przywiązanie do stolicy, przez wiele z jego dotkliwych tekstów nie dało się nie zapamiętać. Kiedy sprawdza się podziemne, polskie produkcje, ma się do czynienia z wieloma przypadkami postaci, które brzmią tak samo. Albo tak samo jak ktoś. On nawijał "wolę własny brak flow niż kradziony patent". Czasem nieporadnie siedział na bitach, często się o nie potykał, ale mówił dużo i nie gryzł się w język. Nie cenzurował siebie, potrafił wylać najgorszy syf i był w tym prawdziwy. Taki twardy koleś, który dostał od życia wpierdol, ale "stoi na ziemii mocno". Kiedy pisze się o prawdziwych uczuciach, opisuje się je lepiej. W tym Junes się specjalizował. Przy takiej porcji pierwszorzędnych bitów SoulPete'a, który od tamtego czasu zmienił już zresztą poziom, to wystarczało. Było charakterystyczne, odważne i trafiało. Zakumplowałem się z tą epką szczerze, pamiętam jak słuchałem jej w pracy za granicą i pamiętam, że mimo mrocznej strony, była w jakiś dziwny sposób budująca. Do dzisiaj większość tekstów znam na pamięć.

Dziś przedpremierowo, na prośbę autora, mam opisać wam "Nie-EP" czyli długogrający krążek Junesa. Nie z SoulPetem, ale z wybranymi przez siebie producentami, którzy podkreślili już swoją pozycję w undergroundzie (zwycięzca z konkursu Pariasu - Kuoter, Puzzel, Zbylu czy Nitro), ale też mają jeszcze sporo do udowodnienia. Niegłupia taktyka, jeśli chce się zmobilizować zestaw zdolnych chłopaków i sprowokować ich do pójścia krok albo kilka naprzód. Motywem przewodnim materiału i konceptem jest tytułowe "nie". Z pewnością najczęściej pojawiające się słowo na albumie. Co z tego wynikło?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-05-26 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Pamiętacie jeszcze ten projekt? Reprezentanci niezależnego (i zdecydowanie wartego uwagi) labelu Art Of Sampling Aruzo i Veron postanowili zmierzyć się z polskimi samplami i stworzyć na nich album zatytułowany w hołdzie dla "Produkcji" Volta "Polskie Nagranie Dla Ciebie Kochanie". Po chwili ciszy od chłopaków, mamy dla was kolejne informacje dotyczące mixtape'u.

Dziś mamy dla was nie tylko informacje jak projekt zamawiać (a co za tym idzie, kiedy go dostaniecie), ale również promomix i oficjalną videozapowiedź. A okładka po raz kolejny fantastyczna!