Konik

Konik

video
dodano: 2014-02-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Vibe2NES - Vibe Tu Jest (prod. Kuoter, cuty DJ Te)

Vibe2NES oraz UrbanCity.pl prezentują teledysk do numeru "Vibe 2 Jest". Kawałek jest przywitaniem nowych członków w ekipie V2N - Ducha i Czeskiego oraz producentów PTK i Uniqa. Stanowi on również zapowiadź mixtape'u Vibe2NES. Oprócz nowych reprezentantów usłyszymy zwrotki FAV-a, Sokera, Wichra, Arskiego, Konika oraz Junesa. Za produkcję odpowiada Kuoter, a za cuty i skrecze DJ Te. Realizacją video-klipu zajęło się MVPclips.

dodano: 2014-01-18 21:10 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Przedstawiamy street singiel "Sezon Na Refleksje" autorstwa FAV-a. W numerze gościnnie pojawia się inny reprezentant Vibe2NES - Konik. Bit został wyprodukowany przez Jacę, a za cuty i skrecze odpowiada DJ Danek. Grafiką zajął się Zey. Street singiel zapowiada album "Deptak Wartości", lecz nie pojawi się na nim. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu, a ponadro możecie zapoznać się z tracklistą płyty, której premiera wyznaczona jest na 31 stycznia 2014 roku i znajdziecie szczegóły dotyczące preorderu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Bardzo dobrze pamiętam premierę "Właściwych Proporcji" - epki Rap Addix, które wówczas składało się wyłącznie z SoulPete'a i Junesa. Rapera z Sokołowa, który podkreślał przywiązanie do stolicy, przez wiele z jego dotkliwych tekstów nie dało się nie zapamiętać. Kiedy sprawdza się podziemne, polskie produkcje, ma się do czynienia z wieloma przypadkami postaci, które brzmią tak samo. Albo tak samo jak ktoś. On nawijał "wolę własny brak flow niż kradziony patent". Czasem nieporadnie siedział na bitach, często się o nie potykał, ale mówił dużo i nie gryzł się w język. Nie cenzurował siebie, potrafił wylać najgorszy syf i był w tym prawdziwy. Taki twardy koleś, który dostał od życia wpierdol, ale "stoi na ziemii mocno". Kiedy pisze się o prawdziwych uczuciach, opisuje się je lepiej. W tym Junes się specjalizował. Przy takiej porcji pierwszorzędnych bitów SoulPete'a, który od tamtego czasu zmienił już zresztą poziom, to wystarczało. Było charakterystyczne, odważne i trafiało. Zakumplowałem się z tą epką szczerze, pamiętam jak słuchałem jej w pracy za granicą i pamiętam, że mimo mrocznej strony, była w jakiś dziwny sposób budująca. Do dzisiaj większość tekstów znam na pamięć.

Dziś przedpremierowo, na prośbę autora, mam opisać wam "Nie-EP" czyli długogrający krążek Junesa. Nie z SoulPetem, ale z wybranymi przez siebie producentami, którzy podkreślili już swoją pozycję w undergroundzie (zwycięzca z konkursu Pariasu - Kuoter, Puzzel, Zbylu czy Nitro), ale też mają jeszcze sporo do udowodnienia. Niegłupia taktyka, jeśli chce się zmobilizować zestaw zdolnych chłopaków i sprowokować ich do pójścia krok albo kilka naprzód. Motywem przewodnim materiału i konceptem jest tytułowe "nie". Z pewnością najczęściej pojawiające się słowo na albumie. Co z tego wynikło?

dodano: 2013-07-28 13:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Od wiosennej premiery płyty Konika iKuotera pt. "Parę Przemyśleń" minęło kilkadziesiąt dni, więc chłopaki postanowili odświeżyć pamięć słuchaczy i udostępniają do darmowego pobrania instrumentalną wersję całego albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-05-21 11:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Przedstawiamy preorder wersji fizycznej albumu Konika i Kuotera pt. "Parę Przemyśleń", którego premiera odbyła się 12. kwietnia br. Krążek został stworzony przez toruńsko-warszawski, klasyczny hip-hopowy duet MC/producent, w którym rolę rapera pełni Konik, a produkcją muzyczną od początku do końca zajął się Kuoter (znany m.in. ze współpracy z Pyskatym, Pariasami, czy Roverem). Za mikrofonem, oprócz toruńskiego gospodarza, usłyszymy Junesa (Rap Addix), Rovera i Ensona, a za gramofonami takich jak DJ-ów: Kebs (HIFI Banda), Ace, Klasyk, Who?list

dodano: 2013-04-12 18:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 4)

Przedstawiamy elektroniczną wersję albumu Konika i Kuotera pt. "Parę Przemyśleń". Krążek został stworzony przez toruńsko-warszawski, klasyczny hip-hopowy duet MC/producent, w którym rolę rapera pełni Konik, a produkcją muzyczną od początku do końca zajął się Kuoter (znany m.in. ze współpracy z Pyskatym, Pariasami, czy Roverem). Za mikrofonem, oprócz toruńskiego gospodarza, usłyszymy Junesa (Rap Addix), Rovera i Ensona, a za gramofonami takich jak DJ-ów: Kebs (HIFI Banda), Ace, Klasyk, Who?list.

dodano: 2012-12-31 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na koniec 2012 wrzucamy Wam "2020" - lekko przegapiony przez nas singiel z płyty Konika i Kuotera, w którym gościnnie pojawiają się Rover i Enson (świeżo upieczony AS Aptaunu). Pochodzi on z płyty pt.: "Parę przemyśleń", której premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-09-12 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)


Prezentujemy najnowszy singiel Konika i Kuotera pod tytułem "Twarzą w twarz", w którym gościnnie udzielił się DJ Klasyk. Kawałek ten jest zapowiedzią materiału pt. "Parę przemyśleń", którego premiera przewidywana jest pod koniec października tego roku. Gościnnie na płycie udzielą się m.in. Rover i Enson.