Soker

Soker

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-07-26 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

ChudiniSoker oraz Vibe2NES przedstawiają darmowy odsłuch albumu pt. "Linia". Jest to album dwóch dojrzałych raperów pochodzących ze Starogardu Gdańskiego, czyli Chudiniego oraz Sokera. Za całość produkcji muzycznej odpowiada Chudini. Wśród gości znajdziemy Erkinga, Kay'a z B.O.K., Junesa z Rap Addix oraz DJ-a Te.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-05 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Vibe2NES przedstawia teledysk promujący projekt dwóch reprezentantów 83-200 - Starogardu Gdańskiego, czyli duetu ChudiniSoker. "Liga Szyderców" pochodzi z albumu "Linia", który zgodnie z planem powinien pojawić się jeszcze w czerwcu br. za pośrednictwem V2N! Za produkcję numeru, jak i całego albumu odpowiada Chudini.

Tagi:
video
dodano: 2014-02-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Vibe2NES - Vibe Tu Jest (prod. Kuoter, cuty DJ Te)

Vibe2NES oraz UrbanCity.pl prezentują teledysk do numeru "Vibe 2 Jest". Kawałek jest przywitaniem nowych członków w ekipie V2N - Ducha i Czeskiego oraz producentów PTK i Uniqa. Stanowi on również zapowiadź mixtape'u Vibe2NES. Oprócz nowych reprezentantów usłyszymy zwrotki FAV-a, Sokera, Wichra, Arskiego, Konika oraz Junesa. Za produkcję odpowiada Kuoter, a za cuty i skrecze DJ Te. Realizacją video-klipu zajęło się MVPclips.

kategorie:
dodano: 2013-07-27 11:33 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)

CZW RAP NIGHT VI:  Łona/Webber x Paluch x Bisz x Zeus x Mielzky x Chudini & DJ Te x Soker/Tyno x Megson @ CZŁUCHÓW, 10.08.2013

W tym roku już po raz szósty odbędzie się w Człuchowie (woj. pomorskie) hip-hopowy festiwal - CZW RAP NIGHT VI - 10 sierpnia (sobota) 2013 r.! Po pięciu poprzednich edycjach z pewnością można stwierdzić, że CZW RAP NIGHT zakorzenił się w kulturę miejską i jest to obecnie największe wydarzenie hip-hopowe w okolicy, cieszące się znakomitą frekwencją i atmosferą, której musisz osobiście uświadczyć!

dodano: 2013-06-23 12:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Soker/Tyno - Rób Swoje (prod. Tyno) - OFFICIAL VIDEO / TELEDYSK

Przedstawiamy teledysk do nowego numeru "Rób Swoje" Sokera i Tyno, który jest kawałkiem promujący album duetu pt. "Ponad Miarę". Ujęcia zostały nakręcone w pięknych polskich miastach tj. Toruń, Chojnice, Starogard Gdański, czy w Trójmieście! Za montaż/produkcję video, muzykę, mix oraz mastering odpowiada Tyno.

kategorie:
dodano: 2013-05-31 02:53 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Gorąco zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie do Muzycznego Klubu Cube w Człuchowie, gdzie odbędzie się hip-hopowy koncert "Cube Rap Night #1", na którym wystąpi m.in. trójmiejski raper HuczuHucz, wraz z Arskim i Zielichowskim (Słupsk), Soker i Tyno (Starogard Gdański), Megson (Człuchów) oraz DJ Te (Chojnice).

dodano: 2013-04-16 17:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)
Premiera albumu "Ponad Miarę" autorstwa duetu MC/producent, czyli Sokera i Tyno - reprezentantów 83-200. Zapraszamy do odsłuchu, pobierania oraz zamąwiania CD!

Premiera albumu "Ponad Miarę" autorstwa duetu MC/producent, czyli Sokera i Tyno - reprezentantów 83-200. O brzmienie krążka zadbał Tyno, który znany jest ze swoich klasycznych produkcji, opartych na samplach. Zaś za mikrofonem mamy przyjemność sprawdzić młodego i zdolnego rapera - Sokera oraz zaproszonych przez nich gości, takich jak: PeeRZet, czy Boxi (834), a także Chudini, Mazik, Mel. Jak przystało na hip-hopową produkcję nie mogło zabraknąć jednego z podstawowych elementów, czyli DJ-ingu, za który odpowiadają: DJ Ike, DJ Te oraz DJ Gugatch. Wypuszczeniem oraz dystrybucją wersji fizycznej zajmuje się wydawnictwo Vibe2NES.

dodano: 2013-04-12 13:30 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Przedstawiamy promomix oraz preorder albumu "Ponad Miarę" autorstwa duetu MC/producent, czyli Sokera i Tyno - reprezentantów 83-200. O brzmienie krążka zadbał Tyno, który znany jest ze swoich klasycznych produkcji, opartych na samplach. Zaś za mikrofonem mamy przyjemność sprawdzić młodego i zdolnego rapera - Sokera oraz zaproszonych przez nich gości, takich jak: PeeRZet, czy Boxi (834), a także Chudini, Mazik i Mel. Jak przystało na hip-hopową produkcję nie mogło zabraknąć jednego z podstawowych elementów, czyli DJ-ingu, za który odpowiadają: DJ Ike, DJ Te oraz DJ Gugatch.