Fleczer

Fleczer

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-25 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale YT Fandango Records ukazał się pierwszy klip projektu Pękacz x Fleczer. Pękacz to warszawski raper mający na koncie pokaźną listę dokonań, poczynając od wydanego w 2002 r. albumu Wwarstwy, duetu, który współtworzył z Łysolem, poprzez zwrotki m.in. w legendarnym numerze „Reprezentuję siebie” Bez Cenzury, na Prosto Mixtape 600V, mixtape JWP/BC "No 1", featy z Tomiko, Yochimu (Fuso, Quebo), Wzmowie (1z2,RDS), Jeżozwierzem, Hudym HZD, Hemp Gru i wiele innych. Fleczer to producent pochodzący z Ostrołęki, współtwórca ekipy High End (CBR, Ruziel, Fleczer) mający na koncie współpracę z czołówką polskiej sceny hip-hopowej. Na jego bitach można usłyszeć m.in. Miuosha, Wdowę, Onara, Fu, HST, VNM, Pelsona, Olsena, MNiA, Chadę, Wigora, Pepera i wielu innych.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-22 22:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Fandango Records jesienią tego roku planuje wydać kolaboracyjny album, nawiązujący swoją formą do mixtape'u wydanego na początku działalności wytwórni. Dziś ukazał się pierwszy klip promujący "FDG MIIXtape". "Uderzenie" to swoisty follow-up do numeru "Heartbeat" Childisha Gambino, gdzie za muzykę odpowiada Fleczer, a wokalnie udzielają się Miuosh i Emes Milligan. Za video odpowiedzialna jest Grymuza.

video
dodano: 2014-06-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku do utworu "Oni nas nie rozumieją" autorstwa zespołu High End. Numer jest drugim singlem promującym nadchodzącą płytę zespołu zatytułowaną "#2 - FLY OR DIE". Gościnnie w tym kawałku Ruziela i CBR'a wspiera VNM, a za podkład odpowiada trzeci członek składu - Fleczer. Album można przed premierą zamówić na stronie Empiku. Premiera 6 czerwca.

Tagi:
dodano: 2013-11-27 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dostaliśmy kolejny singiel promujący epkę "Wdowy" "Listopad EP". W „Deszczowej piosence" Wdowy, na jesiennym bicie Fleczera, raperka odtwarza klimat, który panuje w jej duszy w okolicach listopadowych urodzin (swoje święto obchodzi 13.11). Kilkadziesiąt słów w trzydziestu dwóch wersach/gdy z ust spada ciężar, spada też z serca -  rapuje artystka, a konfesjonalne emocje zagęszczają powietrze. EP-ka, którą Gosia przygotowała jako prezent dla fanów i samej siebie lada chwila ukaże się nakładem Alkopoligamia.com, sprawdźcie kolejną odsłonę tej płyty! Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-11-06 13:30 przez: Alkopoligamia.com (komentarze: 2)
Wdowa - Listopad EP

Alkopoligamia.com ma przyjemność poinformować o najnowszym, planowanym wydawnictwie: "Po wyprzedzającym czas "Superextra", dziesiątkach gościnnych nagrań oraz kilku singlach popartych teledyskami, które ukazały się w tym roku, Wdowa wchodzi do studia aby zarejestrować "LISTOPAD EP"."
 
Poniżej obszerna informacja dotycząca tego mini-albumu od samej autorki:

video
dodano: 2013-09-02 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Redson - Pan tik tak (prod. Fleczer, cuts/scratches: DJ Danek)

Eudezet praktycznie od początku jest jednym z najbardziej kreatywnych i aktywnych miast na rapowej mapie Polski. Dziś prezentujemy nowy teledysk Redsona do kawałka "Pan Tik Tak". Produkcją numeru zajął się Fleczer, a gramofonami DJ Danek. Klip to dzieło UrbanStudioTV. Dla wszystkich, którzy odczuwają nieubłagany upływ czasu. Numer jest jedynym singlem z materiału "Tik Tak".