Solar/Białas "Gniazda" teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-26 16:58 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Solar/Białas i SB Maffija mają przyjemność zaprezentować kolejny teledysk promujący album #nowanormalność. Video, które zrealizowano do jednego z najbardziej emocjonalnych kawałków na płycie, powstało w ramach akcji Szkoła Teledysków, która pomaga rozwijać skrzydła młodym adeptom sztuki filmowej.

Przekaz kawałka, który dla wielu ludzi zbliżonych rocznikami do Solara i Białasa może okazać się głosem pokolenia, które na własnej skórze poznało smak pierwszej wolności po opuszczenia rodzinnych gniazd, został w zaskakujący sposób ujęty przez młodych twórców w wizualną fabułę. Nastrojowy bit BobAira, sugestywne zwrotki duetu i historia z wideoklipu razem dopełniają klimatu przedostatniego teledysku promującego album.

Wraz z teledyskiem uaktywniono tajemniczy profil instagram.com/maffija.co. Profil póki co jest prywatny. W opisie znajduje się data 30.06.2017, godzina 00:01 oraz hashtag - #prepolon. 

Najobiektywniejszy
"Opuszczamy gniazda po to by poznać smak wolności" no i pokazują żołnierza w teledysku... widać, że chłopaki wojsko to tylko na filmach widzieli.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>