Solar/Białas "Złapaliśmy wiatr w żagle i nie zamierzamy zwalniać tempa" - videowywiad

Ubiegły rok w karierze SB Maffiji to przełom i prawdziwe domino - od powołania do życia własnego labelu, poprzez wydanie 1 płyty, pokrytego Złotem "H8M4" Białasa, po pierwsze podpisane kontrakty i kolejny album duetu Solar/Białas. A wraz z tym ogromny przyrost zainteresowania, hype'u i fanów. Przez cały ten okres duet nie pojawił się przed kamerą we wspólnym wywiadzie (udzielał ich jedynie Solar), dla nas Białas zrobił jednak wyjątek - sprawdźcie więc pierwszy od dłuższego czasu videowywiad z Solarem i Białasem, który przeprowadziliśmy przy okazji imprezy w klubie BAL oficjalnie kończącej ich współpracę z Prosto!

Skąd pomysł na zamknięcie współpracy z Prosto właśnie EP-ką "PersEPktywa"? W którym momencie Solar i Białas doszli do wniosku by SB Maffiję przemienić w label? Jak wspominają budowanie mechanizmu wytwórni - było łatwiej czy ciężej niż podejrzewali? Ile tak naprawdę zajęła Białasowi praca nad "H8M4"? Czy "#nowanormalnosc" poszła już siłą rozpędu? Jakie znaczenie dla decyzji o ruszeniu z labelem miała działalność QueQuality? Kiedy SB zauważyli, że grono słuchaczy zaczyna coraz bardziej rosnąć?

Czy z uwagi na długą przeprawę do mainstreamu Solar i Białas starają się studzić głowy młodym podopiecznym, do których fejm i hype przychodzą dużo szybciej? Czy przestrzegają ich przed wikłaniem się w tyle konfliktów, ile mieli sami, czy też myślą, że wyszło im to na dobre? Czym różni się struktura SB Maffiji od innych wytwórni? Jak różnić będzie się teraz SB Maffija jako ekipa i wytwórnia - czy udział w ekipie jest konieczny do bycia w labelu, a podpisanie kontraktu powoduje dołączenie do ekipy? Czy Solar i Białas starają się nakręcać mniej aktywnych członków ekipy takich jak Trzy-Sześć, Danny czy Wiciu by wykorzystali pomyślny moment i wzięli się za nowe projekty? O tych i innych kwestiach, a także o kolejnych planach w naszej obszernej rozmowie!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Wsparcie: Hip-Hop Nigdy Stop

Solar/Białas - wywiad 2017, o: "H8M4", "#nowanormalnosc", SB Maffija (Popkiller.pl)

asas
A może by tak ten wywiad z Wiz'em na chuj go kisić na dysku ?
polski rap gówno
racja. kogoś w ogóle obchodzi co te łaki mają do powiedzenia?
uuups
Gruby wyjmij kluchy w pyska.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>