#nowanormalnosc

#nowanormalnosc

video
dodano: 2017-01-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ubiegły rok w karierze SB Maffiji to przełom i prawdziwe domino - od powołania do życia własnego labelu, poprzez wydanie 1 płyty, pokrytego Złotem "H8M4" Białasa, po pierwsze podpisane kontrakty i kolejny album duetu Solar/Białas. A wraz z tym ogromny przyrost zainteresowania, hype'u i fanów. Przez cały ten okres duet nie pojawił się przed kamerą we wspólnym wywiadzie (udzielał ich jedynie Solar), dla nas Białas zrobił jednak wyjątek - sprawdźcie więc pierwszy od dłuższego czasu videowywiad z Solarem i Białasem, który przeprowadziliśmy przy okazji imprezy w klubie BAL oficjalnie kończącej ich współpracę z Prosto!

wydarzenie
dodano: 2016-11-25 16:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dziś do sklepów trafia najnowszy album Solara i Białasa, którzy z tej okazji zaprezentowali dwa nowe numery z krążka. Już w środę natomiast impreza premierowa, na której poza duetem wystąpią Bedoes, Lanek i DJ Johny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-10-15 16:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

SB Maffija Label rozwiązuje akcję #nowanormalnosc. Jak właśnie się dowiedzieliśmy, taki tytuł będzie nosił nowy album duetu Solar/Białas, który ukaże się 25 listopada.